Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol ŠternberkVrchní
rozhodčí:
Coufalová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠternberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:33578:600SK Přerov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coufal Igor
Čapčuch Josef
 
 
Severa Milan
Maděrka Svatopluk
 
 
6-77-853210
2.Coufal Ondřej
Vyhnálek Tomáš
 
 
Prázdný Pavel ml.
Prázdný Pavel st.
 
 
-6-878-102311
3.Vyhnálek TomášPrázdný Pavel st.-3-58-5 1312
4.Čapčuch JosefMaděrka Svatopluk-9-6-6  0313
5.Coufal OndřejPrázdný Pavel ml.-7-77-10 1314
6.Coufal IgorSevera Milan879  3024
7.Čapčuch JosefPrázdný Pavel st.-10-9-7  0325
8.Coufal OndřejMaděrka Svatopluk-612-6-8 1326
9.Coufal IgorPrázdný Pavel ml.10-99-8-92327
10.Vyhnálek TomášSevera Milan776  3037
11.Coufal OndřejPrázdný Pavel st.7-10-7-4 1338
12.Coufal IgorMaděrka Svatopluk1096  3048
13.Vyhnálek TomášPrázdný Pavel ml.895  3058
14.Čapčuch JosefSevera Milan9104  3068
15.Coufal IgorPrázdný Pavel st.-7678 3178
16.Vyhnálek TomášMaděrka Svatopluk-8-7-6  0379
17.Čapčuch JosefPrázdný Pavel ml.84-4-3-623710
18.Coufal OndřejSevera Milan64-98 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyhnálek Tomáš22Prázdný Pavel st.31
Čapčuch Josef13Maděrka Svatopluk31
Coufal Ondřej03Prázdný Pavel ml.31
Coufal Igor31Severa Milan03
Poslední zapas byl dohrán před koncem utkání.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc NeředínVrchní
rozhodčí:
Holíková Vendula
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ČechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:27567:574T.J. Sokol Olomouc Neředín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kavala Filip
Šuba Vojtěch ml.
 
 
Šťastný Zdeněk
Stužka Oldřich ml.
 
 
7-6-5-5 1301
2.Valošek Jan
Chalupa Jakub
 
 
Kalabis Petr
Jančík Jiří
 
 
-6-95-9 1302
3.Chalupa JakubKalabis Petr-8913-1543212
4.Šuba Vojtěch ml.Stužka Oldřich ml.-698-793222
5.Kavala FilipŠťastný Zdeněk-10-8-3  0323
6.Valošek JanJančík Jiří785  3033
7.Šuba Vojtěch ml.Kalabis Petr-7-13-7  0334
8.Kavala FilipStužka Oldřich ml.1267  3044
9.Valošek JanŠťastný Zdeněk-67-5993254
10.Chalupa JakubJančík Jiří397  3064
11.Kavala FilipKalabis PetrWO    0365
12.Valošek JanStužka Oldřich ml.8128  3075
13.Chalupa JakubŠťastný Zdeněk-99-5883285
14.Šuba Vojtěch ml.Jančík Jiří1294  3095
15.Valošek JanKalabis Petr-9311-6-82396
16.Chalupa JakubStužka Oldřich ml.-6966 31106
17.Šuba Vojtěch ml.Šťastný Zdeněk         
18.Kavala FilipJančík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chalupa Jakub40Kalabis Petr21
Šuba Vojtěch ml.21Stužka Oldřich ml.04
Kavala Filip11Šťastný Zdeněk12
Valošek Jan31Jančík Jiří03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MohelniceVrchní
rozhodčí:
Bačevský Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BukRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu Masarykova 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18497:406TTC Mohelnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stuchlý Rostislav
Ellner Martin
 
 
Koutný Pavel
Lechner Radim
 
 
987  3010
2.Hojgr Jan
Jarmar Petr
 
 
Hrabica Marián
Bluma Jindřich ml.
 
 
1036  3020
3.Ellner MartinKoutný Pavel6-10-9-6 1321
4.Jarmar PetrHrabica Marián11-11-9953231
5.Hojgr JanBluma Jindřich ml.-835-1073241
6.Stuchlý RostislavLechner Radim-7-8-12  0342
7.Jarmar PetrKoutný Pavel-418-673252
8.Hojgr JanHrabica Marián-7226 3162
9.Stuchlý RostislavBluma Jindřich ml.782  3072
10.Ellner MartinLechner Radim-710-5-10 1373
11.Hojgr JanKoutný Pavel8-989 3183
12.Stuchlý RostislavHrabica Marián7-363 3193
13.Ellner MartinBluma Jindřich ml.872  30103
14.Jarmar PetrLechner Radim         
15.Stuchlý RostislavKoutný Pavel         
16.Ellner MartinHrabica Marián         
17.Jarmar PetrBluma Jindřich ml.         
18.Hojgr JanLechner Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ellner Martin12Koutný Pavel12
Jarmar Petr20Hrabica Marián03
Hojgr Jan30Bluma Jindřich ml.03
Stuchlý Rostislav21Lechner Radim20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠtítyVrchní
rozhodčí:
Benda František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JezerniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠtítyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:20487:366TJ Sokol Štíty

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kobza Štěpán
Hrdina Pavel
 
 

 
 
WO    3010
2.Kreuzigerová Lucie
Hrdina Jan
 
 
Rytíř Pavel
Raška Jiří
 
 
123-8-9103220
3.Altman PetrVenclů Lukáš-6-9-4  0321
4.Hrdina PavelRaška Jiří-9-8-7  0322
5.Kobza ŠtěpánRytíř Pavel-1134-1163232
6.Hrdina JanWO    3042
7.Hrdina PavelVenclů Lukáš-3-4-6  0343
8.Kobza ŠtěpánRaška Jiří9-968 3153
9.Hrdina JanRytíř Pavel758  3063
10.Altman PetrWO    3073
11.Kobza ŠtěpánVenclů Lukáš-37-7-9 1374
12.Hrdina JanRaška Jiří-4-615883284
13.Altman PetrRytíř Pavel87-38 3194
14.Hrdina PavelWO    30104
15.Hrdina JanVenclů Lukáš-5-9-8  03  
16.Altman PetrRaška Jiří         
17.Hrdina PavelRytíř Pavel         
18.Kobza Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Altman Petr11Venclů Lukáš30
Hrdina Pavel02Raška Jiří12
Kobza Štěpán21Rytíř Pavel03
Hrdina Jan20   
WO40WO04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Šumperk AVrchní
rozhodčí:
Agachi Konstantin
HOSTUJÍCÍ:TTC Šumperk BRozhodčí:Skokanová Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:Šubčík Jiří
Datum dle rozpisu15. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30706:649TTC Šumperk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubčík Jiří
Žvátora Miroslav
 
 
Müller Lukáš
Tomeš Vladimír
 
 
945  3010
2.Vicenec Libor
Wiesner Petr
 
 
Janků Karel
Malý Jan
 
 
9-8-7-9 1311
3.Šubčík JiříJanků Karel89-9-10-82312
4.Vicenec LiborMalý Jan-9-8-5  0313
5.Wiesner PetrMüller Lukáš88-98 3123
6.Žvátora MiroslavTomeš Vladimír766  3033
7.Vicenec LiborJanků Karel-9-8-9  0334
8.Wiesner PetrMalý Jan10-8-97-112335
9.Žvátora MiroslavMüller Lukáš97-96 3145
10.Šubčík JiříTomeš Vladimír877  3055
11.Wiesner PetrJanků Karel-10899 3165
12.Žvátora MiroslavMalý Jan7-976 3175
13.Šubčík JiříMüller Lukáš107-10-8-102376
14.Vicenec LiborTomeš Vladimír97-109 3186
15.Žvátora MiroslavJanků Karel-879-10-92387
16.Šubčík JiříMalý Jan12-878 3197
17.Vicenec LiborMüller Lukáš-9-89-7 1398
18.Wiesner PetrTomeš Vladimír779  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šubčík Jiří22Janků Karel31
Vicenec Libor13Malý Jan22
Wiesner Petr31Müller Lukáš22
Žvátora Miroslav31Tomeš Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jeseník AVrchní
rozhodčí:
Veigl Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Jeseník BRozhodčí:Veigl Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:Veiglová Jarmila
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:23502:464KST Jeseník A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veigl Lukáš
Vinkler Vladimír
 
 
Janoušek Vladimír
Fňukal Zdeněk
 
 
2-918 3110
2.Schopf Karel
Karatidis Petros
 
 
Veiglová Jarmila
Vyhlídal Ondřej
 
 
86-10-843220
3.Veigl LukášVeiglová Jarmila698  3030
4.Vinkler VladimírFňukal Zdeněk412-4-9-92331
5.Karatidis PetrosJanoušek Vladimír-44-2-6 1332
6.Schopf KarelVyhlídal Ondřej356  3042
7.Vinkler VladimírVeiglová Jarmila-7-15-9  0343
8.Karatidis PetrosFňukal ZdeněkWO    0344
9.Schopf KarelJanoušek Vladimír-4-8-8  0345
10.Veigl LukášVyhlídal Ondřej986  3055
11.Karatidis PetrosVeiglová JarmilaWO    0356
12.Schopf KarelFňukal Zdeněk9616  3066
13.Veigl LukášJanoušek VladimírWO    3076
14.Vinkler VladimírVyhlídal Ondřej377  3086
15.Schopf KarelVeiglová Jarmila87-78 3196
16.Veigl LukášFňukal Zdeněk76-811 31106
17.Vinkler VladimírJanoušek Vladimír         
18.Karatidis PetrosVyhlídal Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veigl Lukáš30Veiglová Jarmila12
Vinkler Vladimír12Fňukal Zdeněk12
Karatidis Petros01Janoušek Vladimír20
Schopf Karel31Vyhlídal Ondřej03
WO12WO21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy