Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jeseník AVrchní
rozhodčí:
Veigl Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:39717:702nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honemann Vlastimil ml.
Veigl Lukáš
 
 
Mergenthal Otmar
Prázdný Pavel ml.
 
 
-8-99863210
2.Vinkler Vladimír
Kašník Sebastián
 
 
Galanda Tomáš
Plšek Josef
 
 
-7-4-7  0311
3.Kašník SebastiánPrázdný Pavel ml.7-710-633221
4.Vinkler VladimírMergenthal Otmar5-35-8-92322
5.Schopf KarelPlšek Josef108-86 3132
6.Veigl LukášGalanda Tomáš9-727 3142
7.Vinkler VladimírPrázdný Pavel ml.-74910 3152
8.Schopf KarelMergenthal Otmar6-6-8-9 1353
9.Veigl LukášPlšek Josef-11-1010-8 1354
10.Kašník SebastiánGalanda Tomáš-610-10-8 1355
11.Schopf KarelPrázdný Pavel ml.9-9-8693265
12.Veigl LukášMergenthal Otmar-7-98-5 1366
13.Kašník SebastiánPlšek Josef-987-8-32367
14.Vinkler VladimírGalanda Tomáš5155  3077
15.Veigl LukášPrázdný Pavel ml.2-9810 3187
16.Kašník SebastiánMergenthal Otmar-8-96-5 1388
17.Vinkler VladimírPlšek Josef97-8-933298
18.Schopf KarelGalanda Tomáš-6-106-10 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kašník Sebastián13Prázdný Pavel ml.04
Vinkler Vladimír31Mergenthal Otmar40
Schopf Karel22Plšek Josef22
Veigl Lukáš22Galanda Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Šumperk AVrchní
rozhodčí:
Agachi Konstantin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ČechoviceRozhodčí:Šubčík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:Skokanová Lenka
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:35347:501TJ Sokol Čechovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubčík Jiří
Žvátora Miroslav
 
 
Šťastný Jaroslav
Stužka Oldřich ml.
 
 
7-698 3110
2.
 
 

 
 
WO    0311
3.Šubčík JiříKalabis Petr4-13105 3121
4.Maixner VladimírŠťastný Jaroslav-2-5-6  0322
5.Jančík JiříWO    0323
6.Žvátora MiroslavStužka Oldřich ml.5-6-43-62324
7.Maixner VladimírKalabis Petr-6-6-6  0325
8.Šťastný JaroslavWO    0326
9.Žvátora MiroslavJančík Jiří-9464 3136
10.Šubčík JiříStužka Oldřich ml.-7103-6-92337
11.Kalabis PetrWO    0338
12.Žvátora MiroslavŠťastný Jaroslav8-8-10693248
13.Šubčík JiříJančík Jiří-8-910-9 1349
14.Maixner VladimírStužka Oldřich ml.-6-9-1  03410
15.Žvátora MiroslavKalabis Petr         
16.Šubčík Jiř튝astný Jaroslav         
17.Maixner VladimírJančík Jiří         
18.Stužka Oldřich ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šubčík Jiří12Kalabis Petr11
Maixner Vladimír03Šťastný Jaroslav11
Žvátora Miroslav21Jančík Jiří11
   Stužka Oldřich ml.30
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠtítyVrchní
rozhodčí:
Kreuzigerová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠtítyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:33418:481TJ Sokol Ondratice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drlík Zdeněk
Altman Petr
 
 
Sedláček Radek
Orság David
 
 
-9-6-10  0301
2.Kobza Štěpán
Hrdina Jan
 
 
Beneš Jan ml.
Janík Michal st.
 
 
-12-81410-102302
3.Hrdina JanJaník Michal ml.673  3012
4.Altman PetrSedláček Radek-5-8-8  0313
5.Drlík ZdeněkJaník Michal st.-6-1-4  0314
6.Kobza ŠtěpánOrság David-9-106-9 1315
7.Altman PetrJaník Michal ml.-9-5-11  0316
8.Drlík ZdeněkSedláček Radek-9-7-6  0317
9.Kobza ŠtěpánJaník Michal st.-86-12-3 1318
10.Hrdina JanOrság David6-159 3128
11.Drlík ZdeněkJaník Michal ml.-12-5-9  0329
12.Kobza ŠtěpánSedláček Radek-4-85733239
13.Hrdina JanJaník Michal st.-79-98-723310
14.Altman PetrOrság David-8-4-5  03  
15.Kobza ŠtěpánJaník Michal ml.         
16.Hrdina JanSedláček Radek         
17.Altman PetrJaník Michal st.         
18.Drlík ZdeněkOrság David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrdina Jan21Janík Michal ml.21
Altman Petr02Sedláček Radek21
Drlík Zdeněk03Janík Michal st.30
Kobza Štěpán12Orság David11
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BukVrchní
rozhodčí:
Zavřel Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Šumperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K.D. BukRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29620:606TJ Sokol Buk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Roman
Bluma Jindřich ml.
 
 
Malý Jan
Müller Jiří
 
 
-6-7-9  0301
2.Koutný Pavel
Divina Jiří
 
 
Müller Lukáš
Janků Karel
 
 
5-109-3-72302
3.Divina JiříMüller Jiří-55-4773212
4.Koutný PavelJanků Karel478  3022
5.Bluma Jindřich ml.Malý Jan788  3032
6.Vaculík RomanMüller Lukáš10-686 3142
7.Koutný PavelMüller Jiří8-71010 3152
8.Bluma Jindřich ml.Janků Karel5-11-11-8 1353
9.Vaculík RomanMalý Jan-87810 3163
10.Divina JiříMüller Lukáš11-1197 3173
11.Bluma Jindřich ml.Müller Jiří-6-7-8  0374
12.Vaculík RomanJanků Karel9-887 3184
13.Divina JiříMalý Jan1213-10-573294
14.Koutný PavelMüller Lukáš-96-7-9 1395
15.Vaculík RomanMüller Jiří-48-109-72396
16.Divina JiříJanků Karel-616-2832106
17.Koutný PavelMalý Jan         
18.Bluma Jindřich ml.Müller Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Divina Jiří40Müller Jiří22
Koutný Pavel21Janků Karel13
Bluma Jindřich ml.12Malý Jan03
Vaculík Roman31Müller Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JezerniceVrchní
rozhodčí:
Frankovič Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Jeseník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DKS JezerniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7387:257TJ Sokol Jezernice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šuba Bedřich
Venclů Lukáš
 
 
Veiglová Jarmila
Petrek Tomáš
 
 
-99510 3110
2.Rytíř Pavel
Raška Jiří
 
 
Janoušek Vladimír
Vyhlídal Ondřej
 
 
-7271 3120
3.Raška JiříVeiglová Jarmila358  3030
4.Šuba BedřichPetrek Tomáš699  3040
5.Rytíř PavelVyhlídal Ondřej855  3050
6.Venclů LukášJanoušek Vladimír752  3060
7.Šuba BedřichVeiglová Jarmila-82-65103270
8.Rytíř PavelPetrek Tomáš10-884 3180
9.Venclů LukášVyhlídal Ondřej-9555 3190
10.Raška JiříJanoušek Vladimír8-775 31100
11.Rytíř PavelVeiglová Jarmila         
12.Venclů LukášPetrek Tomáš         
13.Raška JiříVyhlídal Ondřej         
14.Šuba BedřichJanoušek Vladimír         
15.Venclů LukášVeiglová Jarmila         
16.Raška JiříPetrek Tomáš         
17.Šuba BedřichVyhlídal Ondřej         
18.Rytíř PavelJanoušek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Raška Jiří20Veiglová Jarmila02
Šuba Bedřich20Petrek Tomáš02
Rytíř Pavel20Vyhlídal Ondřej02
Venclů Lukáš20Janoušek Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc NeředínVrchní
rozhodčí:
Holíková Vendula
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol ŠternberkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10411:246T.J. Sokol Olomouc Neředín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valošek Jan
Kovačik Jakub
 
 
Coufal Igor
Coufal Ondřej
 
 
-6510-433210
2.Pospíšil Jaroslav
Chalupa Jakub
 
 

 
 
WO    3020
3.Valošek JanCoufal Ondřej7-866 3130
4.Pospíšil JaroslavCoufal Igor-77-9633240
5.Kovačik JakubŠauer Miloš732  3050
6.Chalupa JakubWO    3060
7.Pospíšil JaroslavCoufal Ondřej894  3070
8.Kovačik JakubCoufal Igor8-7-6-9 1371
9.Chalupa JakubŠauer Miloš6-786 3181
10.Valošek JanWO    3091
11.Kovačik JakubCoufal Ondřej-6877 31101
12.Chalupa JakubCoufal Igor         
13.Valošek JanŠauer Miloš         
14.Pospíšil Jaroslav         
15.Chalupa JakubCoufal Ondřej         
16.Valošek JanCoufal Igor         
17.Pospíšil JaroslavŠauer Miloš         
18.Kovačik Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Valošek Jan10Coufal Ondřej03
Pospíšil Jaroslav20Coufal Igor11
Kovačik Jakub21Šauer Miloš02
Chalupa Jakub10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy