Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1 Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nový MalínVrchní
rozhodčí:
Karger Jan
HOSTUJÍCÍ:KST Město AlbrechticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nový Malín 157, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:31377:468KST Město Albrechtice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karger Jan
Vrana Tomáš
 
 
Štěpanek Martin
Adamec Štěpán
 
 
-12-61111-82301
2.Kubíček Roman
Svrčina David
 
 
Machů Jaroslav
Sopčák Lukáš
 
 
6-3-7-6 1302
3.Svrčina DavidŠtěpanek Martin-1183-9-32303
4.Kubíček RomanSopčák Lukáš-6-4-5  0304
5.Karger JanMachů Jaroslav-8768 3114
6.Vrana TomášAdamec Štěpán-67-911-122315
7.Kubíček RomanŠtěpanek Martin-65-4-11 1316
8.Karger JanSopčák Lukáš-1-9-6  0317
9.Vrana TomášMachů Jaroslav-10-8-4  0318
10.Svrčina DavidAdamec Štěpán-4-1-2  0319
11.Karger JanŠtěpanek Martin986  3029
12.Vrana TomášSopčák Lukáš-910-8-7 13210
13.Svrčina DavidMachů Jaroslav-10-5-5  03  
14.Kubíček RomanAdamec Štěpán         
15.Vrana Tomᚊtěpanek Martin         
16.Svrčina DavidSopčák Lukáš         
17.Kubíček RomanMachů Jaroslav         
18.Karger JanAdamec Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svrčina David02Štěpanek Martin21
Kubíček Roman02Sopčák Lukáš30
Karger Jan21Machů Jaroslav11
Vrana Tomáš03Adamec Štěpán20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1 Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma LutínVrchní
rozhodčí:
Zbořil Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BludovRozhodčí:Začal martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Růžová 298, LutínRozhodčí:Tlach Miroslav
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:43938
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37688:712nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Začal Martin
Kocián Martin
 
 
Brokeš Josef
Blaťák Marek
 
 
-89-6683210
2.Zbořil Radek
Tlach Miroslav
 
 
Jelínek Jakub
Blaťák Vojtěch
 
 
-6-710883220
3.Kocián MartinBlaťák Marek-8-6-11  0321
4.Tlach MiroslavBrokeš Josef1073  3031
5.Začal MartinBlaťák Vojtěch-897-4-92332
6.Zbořil RadekJelínek Jakub-10879 3142
7.Tlach MiroslavBlaťák Marek-6-9710-92343
8.Začal MartinBrokeš Josef5-81312 3153
9.Zbořil RadekBlaťák Vojtěch-4638 3163
10.Kocián MartinJelínek Jakub7-7-9-8 1364
11.Začal MartinBlaťák Marek-6888 3174
12.Zbořil RadekBrokeš Josef8910  3084
13.Kocián MartinBlaťák Vojtěch9-78-483294
14.Tlach MiroslavJelínek Jakub-6-9-7  0395
15.Zbořil RadekBlaťák Marek-4-3-3  0396
16.Kocián MartinBrokeš Josef-789-9-112397
17.Tlach MiroslavBlaťák Vojtěch-69-7-8 1398
18.Začal MartinJelínek Jakub-10-7114-112399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kocián Martin13Blaťák Marek31
Tlach Miroslav13Brokeš Josef13
Začal Martin22Blaťák Vojtěch22
Zbořil Radek31Jelínek Jakub31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1 Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín BVrchní
rozhodčí:
Holíková Vendula
HOSTUJÍCÍ:TJ Sport MikuloviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:17515:416T.J. Sokol Olomouc Neředín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netesal Jiří
Vysloužil Radek
 
 
Lužík Tomáš
Vrána František ml.
 
 
9-6-11-8 1301
2.Gargel Zbyněk
Dubský Pavel
 
 
Hudáček Jiří
Matějíček Miloš st.
 
 
8-99-2-72302
3.Netesal JiříMatějíček Miloš st.-9-109-7 1303
4.Dubský PavelHudáček Jiří677  3013
5.Vysloužil RadekVrána František ml.434  3023
6.Gargel ZbyněkLužík Tomáš459  3033
7.Dubský PavelMatějíček Miloš st.-8-9-10  0334
8.Vysloužil RadekHudáček Jiří8910  3044
9.Gargel ZbyněkVrána František ml.984  3054
10.Netesal JiříLužík Tomáš-5-13-6  0355
11.Vysloužil RadekPokorný Josef7107  3065
12.Gargel ZbyněkHudáček Jiří549  3075
13.Netesal JiříVrána František ml.375  3085
14.Dubský PavelLužík Tomáš515  3095
15.Gargel ZbyněkPokorný Josef-9116-8432105
16.Netesal JiříHudáček Jiří9-9-8-7 13  
17.Dubský PavelVrána František ml.         
18.Vysloužil RadekLužík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Netesal Jiří12Matějíček Miloš st.20
Dubský Pavel21Hudáček Jiří03
Vysloužil Radek30Vrána František ml.03
Gargel Zbyněk40Lužík Tomáš12
   Pokorný Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1 Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK KolšovVrchní
rozhodčí:
Švesták Drahoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ OP ProstějovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kolšov 160 78821 SudkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16513:415SK Kolšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švesták Drahoslav
Zitta David
 
 
Běhal Jiří st.
Janeček Jiří
 
 
-11-85463210
2.Švéda Marek
Honemann Vlastimil
 
 
Sedláček Jiří
Hrůza Petr
 
 
-118-7863220
3.Švesták DrahoslavSedláček Jiří107-8-8-72321
4.Honemann VlastimilHrůza Petr-5-13810123231
5.Švéda MarekBěhal Jiří st.774  3041
6.Zitta DavidJaneček Jiří148  3051
7.Honemann VlastimilSedláček Jiří7-7117 3161
8.Švéda MarekHrůza Petr8511  3071
9.Zitta DavidBěhal Jiří st.7-1147 3181
10.Švesták DrahoslavJaneček Jiří7-12102 3191
11.Švéda MarekSedláček Jiří6-8-7-7 1392
12.Zitta DavidHrůza Petr-10387 31102
13.Honemann PavelBěhal Jiří st.         
14.Honemann VlastimilJaneček Jiří         
15.Zitta DavidSedláček Jiří         
16.Honemann PavelHrůza Petr         
17.Honemann VlastimilBěhal Jiří st.         
18.Švéda MarekJaneček Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švesták Drahoslav11Sedláček Jiří21
Honemann Vlastimil20Hrůza Petr03
Švéda Marek21Běhal Jiří st.02
Zitta David30Janeček Jiří02
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1 Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ PostřelmovVrchní
rozhodčí:
Vláčel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala PostřelmovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:34553:612TJ Sokol Čechovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stryk Zdeněk ml.
Smolík Michal
 
 
Jančík Jiří
Benek Tomáš
 
 
6-798 3110
2.Blaháček Ivo
Stryk Zdeněk st.
 
 
Richter David
Šťastný Zdeněk
 
 
-8-997-72311
3.Blaháček IvoŠťastný Zdeněk-6-687-62312
4.Smolík MichalJančík Jiří-2-7-8  0313
5.Stryk Zdeněk ml.Benek Tomáš-4-9-6  0314
6.Stryk Zdeněk st.Richter David998  3024
7.Smolík MichalŠťastný Zdeněk-109-7-6 1325
8.Stryk Zdeněk ml.Jančík Jiří9-5-6-6 1326
9.Stryk Zdeněk st.Benek Tomáš-4887 3136
10.Blaháček IvoRichter David895  3046
11.Stryk Zdeněk ml.Šťastný Zdeněk-8-610-11 1347
12.Stryk Zdeněk st.Jančík Jiří9811  3057
13.Blaháček IvoBenek Tomáš7-9-12373267
14.Smolík MichalRichter David8-410-6-102368
15.Stryk Zdeněk st.Šťastný Zdeněk-2-9-2  0369
16.Blaháček IvoJančík Jiří7-6-88-823610
17.Smolík MichalBenek Tomáš-6-10   02  
18.Stryk Zdeněk ml.Richter David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blaháček Ivo22Šťastný Zdeněk40
Smolík Michal03Jančík Jiří31
Stryk Zdeněk ml.03Benek Tomáš12
Stryk Zdeněk st.31Richter David12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy