Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:41Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27667:604TJ Sokol Ondratice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janík Michal ml.
Cetkovský Martin
 
 
Kvapil Oldřich st.
Franc Pavel
 
 
-7-7-6  0301
2.Beneš Jan ml.
Milar Martin
 
 
Krampla Jiří
Ošlejšek Ladislav
 
 
7-6-7-7 1302
3.Cetkovský MartinKvapil Oldřich st.-57-5-3 1303
4.Janík Michal ml.Hrůza Pavel49-98 3113
5.Milar MartinFranc Pavel3612  3023
6.Beneš Jan ml.Krampla Jiří7-877 3133
7.Janík Michal ml.Kvapil Oldřich st.-8-38-6 1334
8.Milar MartinHrůza Pavel8103  3044
9.Beneš Jan ml.Franc Pavel669  3054
10.Cetkovský MartinKrampla Jiří6-9-910-32355
11.Milar MartinKvapil Oldřich st.78-7-683265
12.Beneš Jan ml.Hrůza Pavel16-87 3175
13.Cetkovský MartinFranc Pavel-89-911-62376
14.Janík Michal ml.Krampla Jiří-9769 3186
15.Beneš Jan ml.Kvapil Oldřich st.-7-77593296
16.Cetkovský MartinHrůza Pavel5912  30106
17.Janík Michal ml.Franc Pavel8-937 31116
18.Hájek SvatoplukKrampla Jiří767  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cetkovský Martin13Kvapil Oldřich st.22
Janík Michal ml.31Hrůza Pavel04
Milar Martin30Franc Pavel13
Beneš Jan ml.40Krampla Jiří13
Hájek Svatopluk10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouVrchní
rozhodčí:
Palásek Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1428:47683:767TJ Sokol Čechovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palásek Martin
Palásek Jaromír
 
 
Mikuš Michal
Benek Jaromír ml.
 
 
-8-910393210
2.Kadlík Vladimír
Diviš Marek
 
 
Pokorný Adam
Šteigl Šimon
 
 
-9-10106-72311
3.Palásek MartinMikuš Michal-6146-9-82312
4.Diviš MarekŠteigl Šimon-6-7-4  0313
5.Kadlík VladimírPokorný Adam7-5-79-72314
6.Palásek JaromírBenek Jaromír ml.-14968 3124
7.Diviš MarekMikuš Michal-4-6-7  0325
8.Kadlík VladimírŠteigl Šimon-8-9-11  0326
9.Palásek JaromírPokorný Adam-4-876-82327
10.Palásek MartinBenek Jaromír ml.-76109 3137
11.Kadlík VladimírMikuš Michal7-10-5-6 1338
12.Palásek JaromírŠteigl Šimon-6-4-7  0339
13.Palásek MartinPokorný Adam12-888 3149
14.Diviš MarekBenek Jaromír ml.-12-189-9 13410
15.Palásek JaromírMikuš Michal-116-39-723411
16.Palásek MartinŠteigl Šimon-9-58-5 13412
17.Diviš MarekPokorný Adam9-7-67-723413
18.Kadlík VladimírBenek Jaromír ml.-123-7-12 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palásek Martin22Mikuš Michal40
Diviš Marek04Šteigl Šimon40
Kadlík Vladimír04Pokorný Adam31
Palásek Jaromír13Benek Jaromír ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov DVrchní
rozhodčí:
Zlámal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:9650:443SK Přerov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Severa Milan
Doušek Tomáš
 
 
Suchý Filip
Kocurek Jiří
 
 
996  3010
2.Hejduk Pavel
Prázdný Pavel ml.
 
 
Gabrhel Vladimír
Sedlář Michal
 
 
-10461 3120
3.Hejduk PavelSuchý Filip-83-5-11 1321
4.Doušek TomášKocurek Jiří7611  3031
5.Severa MilanSedlář Michal7117  3041
6.Prázdný Pavel ml.Gabrhel Vladimír563  3051
7.Doušek TomášSuchý Filip8911  3061
8.Severa MilanKocurek Jiří8-8811 3171
9.Prázdný Pavel ml.Sedlář Michal416  3081
10.Hejduk PavelGabrhel Vladimír898  3091
11.Severa MilanSuchý Filip5-266 31101
12.Prázdný Pavel ml.Kocurek Jiří9116  30111
13.Hejduk PavelSedlář Michal-4566 31121
14.Doušek TomášGabrhel Vladimír13-11-56932131
15.Prázdný Pavel ml.Suchý FilipWO    30141
16.Hejduk PavelKocurek Jiří728  30151
17.Doušek TomášSedlář Michal688  30161
18.Severa MilanGabrhel Vladimír767  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hejduk Pavel31Suchý Filip12
Doušek Tomáš40Kocurek Jiří04
Severa Milan40Sedlář Michal04
Prázdný Pavel ml.30Gabrhel Vladimír04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov EVrchní
rozhodčí:
Zlámal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:35722:692nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cápík Antonín
Dvouletý Dan
 
 
Paděra Pavel
Chytil Miroslav
 
 
13-3-81273210
2.Kubík David
Gerhát Michal
 
 
Běhal Jeroným
Pavlica Zdeněk
 
 
5-8-9573220
3.Gerhát MichalPaděra Pavel-99-108-62321
4.Dvouletý DanChytil Miroslav-106510 3131
5.Cápík AntonínBěhal Jeroným-9-67-7 1332
6.Kubík DavidPavlica Zdeněk9117  3042
7.Dvouletý DanPaděra Pavel8-77-3-72343
8.Cápík AntonínChytil Miroslav3-5-12-10 1344
9.Kubík DavidBěhal Jeroným118-4-8-112345
10.Gerhát MichalPavlica Zdeněk-778 133155
11.Cápík AntonínPaděra Pavel10-3-9-3 1356
12.Kubík DavidChytil Miroslav8-7-68-42357
13.Gerhát MichalBěhal Jeroným-95-12553267
14.Dvouletý DanPavlica Zdeněk467  3077
15.Kubík DavidPaděra Pavel497  3087
16.Gerhát MichalChytil Miroslav-8-7-7  0388
17.Dvouletý DanBěhal Jeroným6-107-12-92389
18.Cápík AntonínPavlica Zdeněk753  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gerhát Michal22Paděra Pavel31
Dvouletý Dan22Chytil Miroslav31
Cápík Antonín13Běhal Jeroným31
Kubík David22Pavlica Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma HraniceVrchní
rozhodčí:
Jemelka Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KojetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna CidematRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:02Konec
utkání
20:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35617:632nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jemelka Libor
Jemelka Ivan
 
 
Dvořák Vít
Prokeš Lukáš
 
 
-4-5-8  0301
2.Sohr Radovan
Vítek Zdeněk
 
 
Konečný Vojtěch
Orság Vlastimil
 
 
868  3011
3.Jemelka IvanDvořák Vít-5-5-5  0312
4.Sohr RadovanKonečný Vojtěch-74-8683222
5.Jemelka LiborProkeš Lukáš245  3032
6.Vítek ZdeněkOrság Vlastimil79-611 3142
7.Sohr RadovanDvořák Vít-9-94-10 1343
8.Jemelka LiborKonečný Vojtěch-756-953253
9.Vítek ZdeněkProkeš Lukáš10-97-9-112354
10.Jemelka IvanOrság Vlastimil-778-6-82355
11.Jemelka LiborDvořák Vít-3-2-4  0356
12.Vítek ZdeněkKonečný Vojtěch-10-8-10  0357
13.Jemelka IvanProkeš Lukáš999  3067
14.Sohr RadovanOrság Vlastimil94-56 3177
15.Vítek ZdeněkDvořák Vít-10-5-5  0378
16.Jemelka IvanKonečný Vojtěch-3-889-62379
17.Sohr RadovanProkeš Lukáš94-8-593289
18.Jemelka LiborOrság Vlastimil1079  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jemelka Ivan13Dvořák Vít40
Sohr Radovan31Konečný Vojtěch22
Jemelka Libor31Prokeš Lukáš13
Vítek Zdeněk13Orság Vlastimil13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tovačov BVrchní
rozhodčí:
Zona Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala TovačovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:44503:658T.J. Sokol Olomouc Neředín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Radek
Otáhal Vlastimil
 
 
Kovačík Roman
Běhal Milan
 
 
25237  3010
2.Vojtašek Miroslav
Půr Martin
 
 
Vysloužil Radek
Rybnikář Petr
 
 
-10-7-5  0311
3.Otáhal VlastimilBěhal Milan97-910 3121
4.Hrubý RadekVysloužil Radek-2-48-6 1322
5.Půr MartinRybnikář Petr-5-8-9  0323
6.Vojtašek MiroslavKovačík Roman-2-5-6  0324
7.Hrubý RadekBěhal Milan108-91 3134
8.Půr MartinVysloužil Radek-4-99863244
9.Vojtašek MiroslavRybnikář Petr-33-2-2 1345
10.Otáhal VlastimilKovačík Roman-7-8-10  0346
11.Půr MartinBěhal Milan-7-8-9  0347
12.Vojtašek MiroslavVysloužil Radek-88-12-4 1348
13.Otáhal VlastimilRybnikář Petr-7377 3158
14.Hrubý RadekKovačík Roman-5-7-8  0359
15.Vojtašek MiroslavBěhal Milan-9-9-10  03510
16.Otáhal VlastimilVysloužil Radek-9-99-9 13511
17.Hrubý RadekRybnikář PetrWO    03512
18.Půr MartinKovačík RomanWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Otáhal Vlastimil22Běhal Milan22
Hrubý Radek12Vysloužil Radek31
Půr Martin12Rybnikář Petr21
Vojtašek Miroslav04Kovačík Roman30
WO02WO20

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy