Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov DVrchní
rozhodčí:
Zlámal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:9685:446SK Přerov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejduk Pavel
Doušek Tomáš
 
 
Válek Vít
Coufalík Jaroslav
 
 
-10788 3110
2.Severa Milan
Skřivánek Tomáš
 
 
Palásek Martin
Palásek Jaromír
 
 
5-8516 3120
3.Doušek TomášPalásek Martin1078  3030
4.Severa MilanVálek Jiří114-83 3140
5.Hejduk PavelPalásek Jaromír812-75 3150
6.Skřivánek TomášCoufalík Jaroslav788  3060
7.Severa MilanPalásek Martin869  3070
8.Hejduk PavelVálek Jiří76-913 3180
9.Skřivánek TomášPalásek Jaromír8-10610 3190
10.Doušek TomášCoufalík Jaroslav596  30100
11.Hejduk PavelPalásek Martin74-88 31110
12.Skřivánek TomášVálek Jiří1079  30120
13.Doušek TomášPalásek Jaromír693  30130
14.Severa MilanCoufalík Jaroslav574  30140
15.Skřivánek TomášPalásek MartinWO    30150
16.Doušek TomášVálek Jiří8-935 31160
17.Severa MilanPalásek JaromírWO    30170
18.Hejduk PavelCoufalík Jaroslav5-348 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Doušek Tomáš40Palásek Martin03
Severa Milan30Válek Jiří04
Hejduk Pavel40Palásek Jaromír03
Skřivánek Tomáš30Coufalík Jaroslav04
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov EVrchní
rozhodčí:
Zlámal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:40594:639TJ Sokol Ondratice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cápík Antonín
Kubík David
 
 
Cetkovský Martin
Sedlář Jan
 
 
997  3010
2.Zachrla Radim
Kyrych Pavel
 
 
Beneš Jan ml.
Milar Martin
 
 
-6-6-7  0311
3.Kyrych PavelJaník Michal ml.-7-5-8  0312
4.Zachrla RadimMilar Martin-5-10-6  0313
5.Cápík AntonínCetkovský Martin8811  3023
6.Kubík DavidSedlář Jan9-710-11-92324
7.Zachrla RadimJaník Michal ml.-84-3-8 1325
8.Cápík AntonínMilar Martin-6-8-2  0326
9.Kubík DavidCetkovský Martin798  3036
10.Kyrych PavelSedlář Jan-7-6-4  0337
11.Cápík AntonínJaník Michal ml.-9-78-8 1338
12.Kubík DavidMilar Martin9-78-8-42339
13.Kyrych PavelCetkovský Martin-95-7-8 13310
14.Zachrla RadimSedlář Jan4-10-871232410
15.Kubík DavidJaník Michal ml.WO    30510
16.Kyrych PavelMilar Martin8-7-6-6 13511
17.Zachrla RadimCetkovský Martin8-98-10832611
18.Cápík AntonínSedlář Jan8-9-9-11 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kyrych Pavel04Janík Michal ml.30
Zachrla Radim22Milar Martin40
Cápík Antonín13Cetkovský Martin13
Kubík David12Sedlář Jan31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BVrchní
rozhodčí:
Coufalová Lenka
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠternberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:45573:649T.J. Sokol Olomouc Neředín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šauer Miloš
Sedlář Michal
 
 
Holík Petr
Kovačík Roman
 
 
-99-5-7 1301
2.Suchý Filip
Kocurek Jiří
 
 
Vysloužil Radek
Dubský Pavel
 
 
-8-88-8 1302
3.Suchý FilipHolík Petr10711  3012
4.Šauer MilošKovačík Roman-5-3-3  0313
5.Kocurek JiříVysloužil Radek86-7-983223
6.Sedlář MichalDubský Pavel-6-8-6  0324
7.Šauer MilošZapletal Jan-107-10-11 1325
8.Kocurek JiříKovačík Roman-76-7-7 1326
9.Sedlář MichalVysloužil Radek-10-6-6  0327
10.Suchý FilipDubský Pavel7-724 3137
11.Kocurek JiříZapletal Jan1-66-11-52338
12.Sedlář MichalKovačík Roman-38-7-8 1339
13.Suchý FilipVysloužil Radek2-118-8-423310
14.Šauer MilošDubský Pavel7-11-15-10 13311
15.Sedlář MichalZapletal Jan-610-6-6 13312
16.Suchý FilipKovačík RomanWO    03313
17.Šauer MilošVysloužil RadekWO    30413
18.Kocurek JiříDubský Pavel-10-8-8  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Suchý Filip21Holík Petr01
Šauer Miloš03Kovačík Roman30
Kocurek Jiří13Vysloužil Radek21
Sedlář Michal04Dubský Pavel31
   Zapletal Jan30
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovVrchní
rozhodčí:
Chytil Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tovačov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠtarnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:28724:643Sportklub Štarnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paděra Pavel
Chytil Miroslav
 
 
Ginter Martin
Nohejl Tomáš
 
 
456  3010
2.Běhal Jeroným
Mynařík Alfons
 
 
Vojtašek Miroslav
Hrubý Radek
 
 
7-68-9-102311
3.Paděra PavelGinter Martin61010  3021
4.Běhal JeronýmHrubý Radek810-89 3131
5.Chytil MiroslavNohejl Tomáš-99-98-102332
6.Mynařík AlfonsVojtašek Miroslav79-109 3142
7.Běhal JeronýmGinter Martin-8-75-3 1343
8.Chytil MiroslavHrubý Radek-10-7-9  0344
9.Mynařík AlfonsNohejl Tomáš-88-9723254
10.Paděra PavelVojtašek Miroslav625  3064
11.Chytil MiroslavGinter Martin-589-8133274
12.Mynařík AlfonsHrubý Radek-915-88-112375
13.Paděra PavelNohejl Tomáš59-8-9-92376
14.Běhal JeronýmVojtašek Miroslav844  3086
15.Mynařík AlfonsGinter Martin-61594 3196
16.Paděra PavelHrubý Radek9-10-8-9 1397
17.Běhal JeronýmNohejl Tomáš799  30107
18.Chytil MiroslavVojtašek Miroslav959  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paděra Pavel22Ginter Martin13
Běhal Jeroným31Hrubý Radek31
Chytil Miroslav22Nohejl Tomáš22
Mynařík Alfons31Vojtašek Miroslav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy