Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma HraniceVrchní
rozhodčí:
Jemelka Libor
HOSTUJÍCÍ:Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herne cidematRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:27620:545TJ Sigma Hranice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jemelka Libor
Jemelka Ivan
 
 
Kvapil Oldřich st.
Franc Pavel
 
 
49-57 3110
2.Sohr Radovan
Kuchař Vlastimil
 
 
Krampla Jiří
Ošlejšek Ladislav
 
 
10-9610 3120
3.Jemelka IvanKvapil Oldřich st.-4-5-7  0321
4.Sohr RadovanHrůza Pavel-1173-6-92322
5.Jemelka LiborKrampla Jiří6-115-953232
6.Vítek ZdeněkOšlejšek Ladislav-7-9-8  0333
7.Sohr RadovanKvapil Oldřich st.1078  3043
8.Jemelka LiborHrůza Pavel8-10310 3153
9.Vítek ZdeněkKrampla Jiří-5-8-10  0354
10.Jemelka IvanOšlejšek Ladislav678  3064
11.Jemelka LiborKvapil Oldřich st.-756-9-92365
12.Kuchař VlastimilHrůza Pavel-9-7-6  0366
13.Jemelka IvanKrampla Jiří979  3076
14.Sohr RadovanOšlejšek Ladislav416  3086
15.Kuchař VlastimilKvapil Oldřich st.-8-7-7  0387
16.Jemelka IvanHrůza Pavel865  3097
17.Sohr RadovanKrampla Jiří76-75 31107
18.Jemelka LiborOšlejšek Ladislav829  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jemelka Ivan31Kvapil Oldřich st.31
Sohr Radovan31Hrůza Pavel22
Jemelka Libor31Krampla Jiří13
Vítek Zdeněk02Ošlejšek Ladislav13
Kuchař Vlastimil02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KojetínVrchní
rozhodčí:
Prokeš Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kojetín Dudíkova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:18673:517TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vít
Prokeš Lukáš
 
 
Kolík Petr
Benek Jaromír ml.
 
 
937  3010
2.Konečný Vojtěch
Bureš Miroslav
 
 
Chytil Milan
Pokorný Adam
 
 
986  3020
3.Konečný VojtěchChytil Milan67-117 3130
4.Prokeš LukášPokorný Adam77-116 3140
5.Dvořák VítBenek Jaromír ml.7107  3050
6.Odehnal JakubKolík Petr-579-2-62351
7.Prokeš LukášChytil Milan-59-76123261
8.Dvořák VítPokorný Adam-91035 3171
9.Odehnal JakubBenek Jaromír ml.687  3081
10.Konečný VojtěchKolík Petr9-8-4843291
11.Dvořák VítChytil Milan715  30101
12.Odehnal JakubPokorný Adam8910  30111
13.Konečný VojtěchBenek Jaromír ml.-7447 31121
14.Prokeš LukášKolík PetrWO    30131
15.Odehnal JakubChytil Milan-28-3-4 13132
16.Konečný VojtěchPokorný Adam98-106 31142
17.Prokeš LukášBenek Jaromír ml.9-8-610-823143
18.Dvořák VítKolík PetrWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konečný Vojtěch40Chytil Milan13
Prokeš Lukáš21Pokorný Adam04
Dvořák Vít30Benek Jaromír ml.13
Odehnal Jakub22Kolík Petr11
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tovačov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:27671:602TJ Sokol Ondratice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jan ml.
Milar Martin
 
 
Nohejl Tomáš
Ginter Martin
 
 
5109  3010
2.Hájek Svatopluk
Sedlář Jan
 
 
Hrubý Radek
Půr Martin
 
 
8-77-9-82311
3.Hájek SvatoplukNohejl Tomáš-6895 3121
4.Milar MartinHrubý Radek-87-16693231
5.Sedlář JanPůr Martin912-9-973241
6.Beneš Jan ml.Ginter Martin4-1156 3151
7.Milar MartinNohejl Tomáš411-78 3161
8.Sedlář JanVojtašek Miroslav1045  3071
9.Beneš Jan ml.Půr Martin-8883 3181
10.Hájek SvatoplukGinter Martin-86-97-52382
11.Sedlář JanNohejl Tomáš8-7-1763292
12.Beneš Jan ml.Vojtašek Miroslav7-985 31102
13.Hájek SvatoplukPůr Martin6-10-78-323103
14.Milar MartinGinter Martin9-1277 31113
15.Beneš Jan ml.Nohejl Tomáš572  30123
16.Hájek SvatoplukVojtašek MiroslavWO    30133
17.Milar MartinPůr MartinWO    03134
18.Sedlář JanGinter MartinWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Svatopluk12Nohejl Tomáš04
Milar Martin30Hrubý Radek01
Sedlář Jan30Půr Martin12
Beneš Jan ml.40Ginter Martin12
   Vojtašek Miroslav02
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouVrchní
rozhodčí:
Palásek Jaromír
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:45578:698T.J. Sokol Olomouc Neředín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Válek Vít
Palásek Martin
 
 
Zapletal Jan
Vysloužil Radek
 
 
11-9-11-8 1301
2.Coufalík Jaroslav
Kadlík Vladimír
 
 
Kadlčík Jiří
Němčák Mikuláš
 
 
987  3011
3.Coufalík JaroslavZapletal Jan7-5810 3121
4.Kadlík VladimírVysloužil Radek-68-6-5 1322
5.Palásek MartinKadlčík Jiří-5-913983232
6.Válek VítNěmčák Mikuláš-11-6-9  0333
7.Kadlík VladimírZapletal Jan-82-7-9 1334
8.Palásek MartinVysloužil Radek10-9-67103244
9.Válek VítKadlčík Jiří-9-10-3  0345
10.Coufalík JaroslavNěmčák Mikuláš-810-6-6 1346
11.Palásek MartinZapletal Jan59-8-8-62347
12.Válek VítVysloužil Radek-57-10-6 1348
13.Coufalík JaroslavKadlčík Jiří6-774 3158
14.Kadlík VladimírNěmčák Mikuláš5-9-3-3 1359
15.Válek VítZapletal Jan-11105-8-723510
16.Coufalík JaroslavVysloužil Radek-1-6-5  03511
17.Kadlík VladimírKadlčík Jiří-5-6-7  03512
18.Palásek MartinNěmčák MikulášWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Coufalík Jaroslav22Zapletal Jan31
Kadlík Vladimír04Vysloužil Radek31
Palásek Martin21Kadlčík Jiří22
Válek Vít04Němčák Mikuláš30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovVrchní
rozhodčí:
Chytil Miroslav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠtarnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:37722:715T.J. Sokol Šternberk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paděra Pavel
Chytil Miroslav
 
 
Suchý Filip
Kocurek Jiří
 
 
8-79-8-92301
2.Běhal Jeroným
Pavlica Zdeněk
 
 
Čapčuch Josef
Šauer Miloš
 
 
-8-7-6  0302
3.Holiš RomanKocurek Jiří676  3012
4.Paděra PavelSuchý Filip-88-7-8 1313
5.Pavlica ZdeněkŠauer Miloš8-9-97-92314
6.Chytil MiroslavČapčuch Josef-68-7-9 1315
7.Paděra PavelKocurek Jiří89-78 3125
8.Pavlica ZdeněkSuchý Filip8-8-9-7 1326
9.Chytil MiroslavŠauer Miloš78-9-883236
10.Holiš RomanČapčuch Josef9-89-7-102337
11.Pavlica ZdeněkKocurek Jiří87-98 3147
12.Chytil MiroslavSuchý Filip8-998 3157
13.Holiš RomanŠauer Miloš887  3067
14.Paděra PavelČapčuch Josef-98-91093277
15.Chytil MiroslavKocurek Jiří9-96-10-92378
16.Holiš RomanSuchý Filip897  3088
17.Paděra PavelŠauer Miloš10-69-9-92389
18.Pavlica ZdeněkČapčuch Josef-89-9-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Holiš Roman31Kocurek Jiří13
Paděra Pavel22Suchý Filip22
Pavlica Zdeněk13Šauer Miloš22
Chytil Miroslav22Čapčuch Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov EVrchní
rozhodčí:
Zlámal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:38 SK Přerov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubík David
Vysloužil Jarmil
 
 
Severa Milan
Doušek Tomáš
 
 
     3010
2.Gerhát Michal
Cápík Antonín
 
 
Prázdný Pavel st.
Prázdný Pavel ml.
 
 
     0311
3.Gerhát MichalDoušek Tomáš     0312
4.Vysloužil JarmilSevera Milan     2313
5.Cápík AntonínPrázdný Pavel st.     1314
6.Kubík DavidPrázdný Pavel ml.     3124
7.Vysloužil JarmilDoušek Tomáš     1325
8.Cápík AntonínSevera Milan     3035
9.Kubík DavidPrázdný Pavel st.     0336
10.Gerhát MichalPrázdný Pavel ml.     1337
11.Cápík AntonínDoušek Tomáš     2338
12.Kubík DavidSevera Milan     3048
13.Gerhát MichalPrázdný Pavel st.     1349
14.Vysloužil JarmilPrázdný Pavel ml.     03410
15.Kubík DavidDoušek Tomáš     31510
16.Gerhát MichalSevera Milan     03511
17.Vysloužil JarmilPrázdný Pavel st.     03512
18.Cápík AntonínPrázdný Pavel ml.     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gerhát Michal04Doušek Tomáš31
Vysloužil Jarmil04Severa Milan22
Cápík Antonín22Prázdný Pavel st.40
Kubík David31Prázdný Pavel ml.22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy