Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KojetínVrchní
rozhodčí:
Prokeš Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kojetín Dudíkova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:30644:595TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vít
Prokeš Lukáš
 
 
Krampla Jiří
Ošlejšek Ladislav
 
 
7-667 3110
2.Konečný Vojtěch
Bureš Miroslav
 
 
Kvapil Oldřich st.
Hrůza Pavel
 
 
-109-9-10 1311
3.Bureš MiroslavHrůza Pavel-6-10-10  0312
4.Konečný VojtěchKvapil Oldřich st.-7-10-9  0313
5.Prokeš LukášFranc Pavel78-10-613223
6.Dvořák VítKrampla Jiří378  3033
7.Konečný VojtěchHrůza Pavel-10799 3143
8.Prokeš LukášKvapil Oldřich st.-6-510-8 1344
9.Dvořák VítFranc Pavel-93103 3154
10.Bureš MiroslavKrampla Jiří6-65-8-92355
11.Prokeš LukášHrůza Pavel-5799 3165
12.Dvořák VítKvapil Oldřich st.-11-3-5  0366
13.Bureš MiroslavFranc Pavel978  3076
14.Konečný VojtěchKrampla Jiří97-72 3186
15.Dvořák VítHrůza Pavel5110  3096
16.Bureš MiroslavKvapil Oldřich st.-6-8-5  0397
17.Konečný VojtěchFranc Pavel-9769 31107
18.Prokeš LukášKrampla Jiří98-117 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bureš Miroslav13Hrůza Pavel13
Konečný Vojtěch31Kvapil Oldřich st.40
Prokeš Lukáš31Franc Pavel04
Dvořák Vít31Krampla Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma HraniceVrchní
rozhodčí:
Jemelka Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna CidematRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2022 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:41590:666TJ Sokol Čechovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jemelka Libor
Jemelka Ivan
 
 
Benek Tomáš
Benek Jaromír ml.
 
 
497  3010
2.Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
Šteigl Šimon
Pokorný Adam
 
 
7-9-108-62311
3.Jemelka IvanBenek Tomáš-3-6-6  0312
4.Klos OttoPokorný Adam112-8-9-82313
5.Sohr RadovanŠteigl Šimon7-81014 3123
6.Jemelka LiborBenek Jaromír ml.69-9-893233
7.Klos OttoBenek Tomáš-10-6-9  0334
8.Sohr RadovanPokorný Adam-10-7-10  0335
9.Jemelka LiborŠteigl Šimon-4-99-13 1336
10.Jemelka IvanBenek Jaromír ml.-7-26-13 1337
11.Sohr RadovanBenek Tomáš-6-7-8  0338
12.Jemelka LiborPokorný Adam9910  3048
13.Jemelka IvanŠteigl Šimon-2-1-4  0349
14.Klos OttoBenek Jaromír ml.-108-7883259
15.Jemelka LiborBenek Tomáš399  3069
16.Jemelka IvanPokorný Adam-9-10-8  03610
17.Klos OttoŠteigl Šimon-10-8-6  03611
18.Sohr RadovanBenek Jaromír ml.9-7-4-9 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jemelka Ivan04Benek Tomáš31
Klos Otto13Pokorný Adam31
Sohr Radovan13Šteigl Šimon31
Jemelka Libor31Benek Jaromír ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouVrchní
rozhodčí:
Palásek Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tovačov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1619:48534:631TJ Sokol Tovačov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Válek Jiří
Coufalík Jaroslav
 
 
Ginter Martin
Nohejl Tomáš
 
 
-12-9-5  0301
2.Válek Vít
Palásek Martin
 
 
Hrubý Radek
Půr Martin
 
 
-77-7-11 1302
3.Válek VítGinter Martin6-67-8-92303
4.Coufalík JaroslavNohejl Tomáš-613-7-9 1304
5.Palásek MartinVojtašek Miroslav-66-5-3 1305
6.Kadlík VladimírPůr Martin-7-8-7  0306
7.Coufalík JaroslavGinter Martin-7-669-92307
8.Palásek MartinNohejl Tomáš-1-697-112308
9.Kadlík VladimírVojtašek Miroslav-8-9-5  0309
10.Válek JiříPůr Martin-8-9-6  03010
11.Palásek MartinGinter Martin-1-7-8  03011
12.Kadlík VladimírHrubý Radek-63-76-723012
13.Válek JiříVojtašek Miroslav8-8-3-8 13013
14.Coufalík JaroslavPůr Martin-10-11-6  03014
15.Kadlík VladimírGinter MartinWO    30114
16.Válek JiříHrubý Radek6-7-9-6 13115
17.Coufalík JaroslavVojtašek MiroslavWO    30215
18.Palásek MartinPůr MartinWO    03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Válek Vít01Ginter Martin30
Coufalík Jaroslav03Nohejl Tomáš20
Palásek Martin03Vojtašek Miroslav30
Kadlík Vladimír03Půr Martin30
Válek Jiří03Hrubý Radek20
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38568:615T.J. Sokol Olomouc Neředín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jan ml.
Milar Martin
 
 
Zapletal Jan
Kadlčík Jiří
 
 
89-9-793210
2.Hájek Svatopluk
Řehulka Michal
 
 
Vysloužil Radek
Němčák Mikuláš
 
 
-5716-9-72311
3.Milar MartinZapletal Jan108-56 3121
4.Řehulka MichalVysloužil Radek-4-1-7  0322
5.Hájek SvatoplukNěmčák Mikuláš3-10-99-82323
6.Beneš Jan ml.Kadlčík Jiří338  3033
7.Řehulka MichalZapletal Jan-4-3-5  0334
8.Hájek SvatoplukVysloužil Radek-4-7-9  0335
9.Beneš Jan ml.Němčák Mikuláš7-3-74-22336
10.Milar MartinKadlčík Jiří767  3046
11.Hájek SvatoplukZapletal Jan-7-6-11  0347
12.Beneš Jan ml.Vysloužil Radek15-9-8693257
13.Milar MartinNěmčák Mikuláš3-10-39-52358
14.Řehulka MichalKadlčík Jiří-7-8-6  0359
15.Beneš Jan ml.Zapletal Jan957  3069
16.Vystavěl JakubVysloužil Radek-7-3-7  03610
17.Řehulka MichalNěmčák Mikuláš-2-5-6  03611
18.Hájek SvatoplukKadlčík JiříWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Milar Martin21Zapletal Jan22
Řehulka Michal04Vysloužil Radek31
Hájek Svatopluk03Němčák Mikuláš40
Beneš Jan ml.31Kadlčík Jiří12
Vystavěl Jakub01   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy