Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BVrchní
rozhodčí:
Coufalová Lenka
HOSTUJÍCÍ:Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠternberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35614:631Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šauer Miloš
Čapčuch Josef
 
 
Krampla Jiří
Ošlejšek Ladislav
 
 
99-9-993210
2.Kocurek Jiří
Coufal Jindřich
 
 
Kvapil Oldřich st.
Hrůza Pavel
 
 
-5-5-8  0311
3.Coufal JindřichHrůza Pavel5126  3021
4.Čapčuch JosefKvapil Oldřich st.4-5-9-4 1322
5.Kocurek JiříPírek Lukáš-3-11-8  0323
6.Šauer MilošKrampla Jiří7-96-933233
7.Čapčuch JosefHrůza Pavel76-411 3143
8.Kocurek JiříKvapil Oldřich st.-6-3-3  0344
9.Šauer MilošPírek Lukáš-7-77-7 1345
10.Coufal JindřichKrampla Jiří558  3055
11.Kocurek JiříHrůza Pavel9-3-411-62356
12.Šauer MilošKvapil Oldřich st.-10-610-8 1357
13.Coufal JindřichPírek Lukáš-988-11-82358
14.Čapčuch JosefKrampla Jiří777  3068
15.Šauer MilošHrůza Pavel456  3078
16.Coufal JindřichKvapil Oldřich st.-6-8-8  0379
17.Čapčuch JosefPírek Lukáš985  3089
18.Kocurek JiříKrampla Jiří9-8-89-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Coufal Jindřich22Hrůza Pavel13
Čapčuch Josef31Kvapil Oldřich st.40
Kocurek Jiří04Pírek Lukáš31
Šauer Miloš22Krampla Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovVrchní
rozhodčí:
Chytil Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠtarnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:39610:655TJ Sokol Čechovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paděra Pavel
Chytil Miroslav
 
 
Pokorný Adam
Šteigl Šimon
 
 
-8889 3110
2.Vojtěch Bryks
Běhal Jeroným
 
 
Benek Tomáš
Benek Jaromír ml.
 
 
-86-7-7 1311
3.Vojtěch BryksBenek Tomáš-4-38-3 1312
4.Chytil MiroslavPokorný Adam-4-10-6  0313
5.Běhal JeronýmŠteigl Šimon-4-7-9  0314
6.Paděra PavelBenek Jaromír ml.266  3024
7.Chytil MiroslavBenek Tomáš4-5-9-7 1325
8.Běhal JeronýmPokorný Adam129-6-6-92326
9.Paděra PavelŠteigl Šimon-8-7-5  0327
10.Vojtěch BryksBenek Jaromír ml.887  3037
11.Běhal JeronýmBenek Tomáš-8-4-7  0338
12.Paděra PavelPokorný Adam77-7-893248
13.Vojtěch BryksŠteigl Šimon-9-10-5  0349
14.Chytil MiroslavBenek Jaromír ml.1038  3059
15.Paděra PavelBenek Tomáš44-9-9-923510
16.Vojtěch BryksPokorný Adam-8912-11-823511
17.Chytil MiroslavŠteigl Šimon8-496 31611
18.Běhal JeronýmBenek Jaromír ml.12-67-6632711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojtěch Bryks13Benek Tomáš40
Chytil Miroslav22Pokorný Adam31
Běhal Jeroným13Šteigl Šimon31
Paděra Pavel22Benek Jaromír ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov DVrchní
rozhodčí:
Zlámal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tovačov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:26710:566SK Přerov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Severa Milan
Skřivánek Tomáš
 
 
Ginter Martin
Nohejl Tomáš
 
 
-12385 3110
2.Doušek Tomáš
Hejduk Pavel
 
 
Hrubý Radek
Půr Martin
 
 
-988-1683220
3.Hejduk PavelNohejl Tomáš6-6-102113230
4.Doušek TomášPůr Martin49-64 3140
5.Skřivánek TomášHrubý Radek-57-9973250
6.Severa MilanGinter Martin-9-861093260
7.Doušek TomášNohejl Tomáš56-66 3170
8.Skřivánek TomášPůr Martin113-6-943280
9.Severa MilanHrubý Radek-9-7-7  0381
10.Hejduk PavelGinter Martin11-9-74-172382
11.Skřivánek TomášNohejl Tomáš696  3092
12.Severa MilanPůr Martin937  30102
13.Hejduk PavelHrubý RadekWO    30112
14.Doušek TomášGinter Martin-774-8-723113
15.Severa MilanNohejl Tomáš869  30123
16.Hejduk PavelPůr Martin43-86 31133
17.Doušek TomášHrubý RadekWO    30143
18.Skřivánek TomášGinter MartinWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hejduk Pavel21Nohejl Tomáš04
Doušek Tomáš21Půr Martin04
Skřivánek Tomáš30Hrubý Radek11
Severa Milan31Ginter Martin21
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov EVrchní
rozhodčí:
Zlámal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:42597:614T.J. Sokol Olomouc Neředín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubík David
Cápík Antonín
 
 
Kovačík Roman
Běhal Milan
 
 
-88-97-42301
2.Krudenc Martin
Pospíšilová Carmen
 
 
Zapletal Jan
Němčák Mikuláš
 
 
-7-87783211
3.Krudenc MartinBěhal Milan-9282 3121
4.Pospíšilová CarmenZapletal Jan-6-8-8  0322
5.Cápík AntonínNěmčák Mikuláš-3-9-6  0323
6.Kubík DavidKovačík Roman-8-7-4  0324
7.Pospíšilová CarmenBěhal Milan-109-89-92325
8.Cápík AntonínZapletal Jan-4-8-8  0326
9.Kubík DavidNěmčák Mikuláš-99-78-72327
10.Krudenc MartinKovačík Roman-87-8-9 1328
11.Cápík AntonínBěhal Milan-7-88-7 1329
12.Kubík DavidZapletal Jan998  3039
13.Krudenc MartinNěmčák Mikuláš-8-4-8  03310
14.Pospíšilová CarmenKovačík Roman7-99-8-823311
15.Kubík DavidBěhal MilanWO    30411
16.Krudenc MartinZapletal JanWO    30511
17.Pospíšilová CarmenNěmčák Mikuláš-910-6-7 13512
18.Cápík AntonínKovačík Roman-6-8-8  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krudenc Martin12Běhal Milan21
Pospíšilová Carmen04Zapletal Jan21
Cápík Antonín04Němčák Mikuláš40
Kubík David12Kovačík Roman40
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma HraniceVrchní
rozhodčí:
Jemelka Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna CidematRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37636:636TJ Sokol Ondratice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jemelka Libor
Jemelka Ivan
 
 
Milar Martin
Janík Michal ml.
 
 
6-77-3-72301
2.Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
Sedlář Jan
Hájek Svatopluk
 
 
10-512-593211
3.Jemelka IvanJaník Michal ml.98-7-8-42312
4.Sohr RadovanMilar Martin945  3022
5.Jemelka LiborSedlář Jan-7-9-10  0323
6.Kuchař VlastimilHájek Svatopluk-7-8-5  0324
7.Sohr RadovanJaník Michal ml.-8-8-5  0325
8.Jemelka LiborMilar Martin25-57 3135
9.Kuchař VlastimilSedlář Jan210-6-1083245
10.Jemelka IvanHájek Svatopluk-68-39-92346
11.Jemelka LiborJaník Michal ml.668  3056
12.Kuchař VlastimilMilar Martin-98-9-8 1357
13.Jemelka IvanSedlář Jan-7-9-8  0358
14.Sohr RadovanHájek Svatopluk227  3068
15.Klos OttoJaník Michal ml.-5-2-8  0369
16.Jemelka IvanMilar Martin-635-1263279
17.Sohr RadovanSedlář Jan812-10-12-823710
18.Jemelka LiborHájek Svatopluk737  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jemelka Ivan13Janík Michal ml.31
Sohr Radovan22Milar Martin13
Jemelka Libor31Sedlář Jan31
Kuchař Vlastimil12Hájek Svatopluk22
Klos Otto01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KojetínVrchní
rozhodčí:
Prokeš Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kojetín, Dodíkova ulRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:8671:386TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vít
Prokeš Lukáš
 
 
Válek Jiří
Kadlík Vladimír
 
 
119-104 3110
2.Konečný Vojtěch
Bureš Miroslav
 
 
Válek Vít
Palásek Martin
 
 
-9766 3120
3.Dvořák VítVálek Vít11910  3030
4.Konečný VojtěchVálek Jiří779  3040
5.Prokeš LukášKadlík Vladimír-7596 3150
6.Bureš MiroslavPalásek Martin-43109 3160
7.Konečný VojtěchVálek Vít64-95 3170
8.Prokeš LukášVálek Jiří53-126 3180
9.Bureš MiroslavKadlík Vladimír6-889 3190
10.Dvořák VítPalásek Martin271  30100
11.Prokeš LukášVálek Vít-8638 31110
12.Bureš MiroslavVálek Jiří6010  30120
13.Dvořák VítKadlík Vladimír1049  30130
14.Konečný VojtěchPalásek Martin788  30140
15.Bureš MiroslavVálek VítWO    30150
16.Dvořák VítVálek Jiří1113  30160
17.Konečný VojtěchKadlík VladimírWO    30170
18.Prokeš LukášPalásek MartinWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Vít40Válek Vít03
Konečný Vojtěch30Válek Jiří04
Prokeš Lukáš30Kadlík Vladimír03
Bureš Miroslav30Palásek Martin03
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy