Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovVrchní
rozhodčí:
Chytil Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠtarnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36602:600Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běhal Jeroným
Pavlica Zdeněk
 
 
Krampla Jiří
Ošlejšek Ladislav
 
 
-10-1511-7 1301
2.Chytil Miroslav
Paděra Pavel
 
 
Kvapil Oldřich st.
Hrůza Pavel
 
 
-7-8-9  0302
3.Běhal JeronýmHrůza Pavel-7-8-8  0303
4.Chytil MiroslavKvapil Oldřich st.-4-9-4  0304
5.Pavlica ZdeněkPírek Lukáš-7-89543214
6.Paděra PavelOšlejšek Ladislav652  3024
7.Chytil MiroslavHrůza Pavel-7715 3134
8.Pavlica ZdeněkKvapil Oldřich st.-6-7-4  0335
9.Paděra PavelPírek Lukáš476  3045
10.Běhal JeronýmOšlejšek Ladislav-8-78-11 1346
11.Pavlica ZdeněkHrůza Pavel678  3056
12.Paděra PavelKvapil Oldřich st.-6-4-6  0357
13.Běhal JeronýmPírek Lukáš64-7-8-82358
14.Chytil MiroslavOšlejšek Ladislav-1010-98-92359
15.Paděra PavelHrůza Pavel-8-881093269
16.Běhal JeronýmKvapil Oldřich st.-7-7-5  03610
17.Chytil MiroslavPírek Lukáš7-585 31710
18.Pavlica ZdeněkOšlejšek Ladislav666  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Běhal Jeroným04Hrůza Pavel13
Chytil Miroslav22Kvapil Oldřich st.40
Pavlica Zdeněk31Pírek Lukáš13
Paděra Pavel31Ošlejšek Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BVrchní
rozhodčí:
Coufalová Lenka
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠternberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:37674:670TJ Sokol Čechovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šauer Miloš
Čapčuch Josef
 
 
Šteigl Šimon
Pokorný Adam
 
 
78-95 3110
2.Coufal Jindřich
Suchý Filip
 
 
Benek Tomáš
Benek Jaromír ml.
 
 
777  3020
3.Suchý FilipBenek Tomáš9-6-5-6 1321
4.Čapčuch JosefPokorný Adam83-10-10-92322
5.Coufal JindřichŠteigl Šimon-77-7-7 1323
6.Šauer MilošBenek Jaromír ml.-9147 3133
7.Čapčuch JosefBenek Tomáš-88-8-8 1334
8.Coufal JindřichPokorný Adam6-7-8-3 1335
9.Šauer MilošŠteigl Šimon9-99-993245
10.Kocurek JiříBenek Jaromír ml.-7-8-8  0346
11.Coufal JindřichBenek Tomáš-78-81093256
12.Šauer MilošPokorný Adam887  3066
13.Kocurek JiříŠteigl Šimon-89-8-6 1367
14.Čapčuch JosefBenek Jaromír ml.86-78 3177
15.Šauer MilošBenek Tomáš-78-8-4 1378
16.Kocurek JiříPokorný Adam-1097-9-42379
17.Čapčuch JosefŠteigl Šimon98-6-9-823710
18.Coufal JindřichBenek Jaromír ml.935  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchý Filip01Benek Tomáš31
Čapčuch Josef13Pokorný Adam31
Coufal Jindřich22Šteigl Šimon31
Šauer Miloš31Benek Jaromír ml.13
Kocurek Jiří03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov EVrchní
rozhodčí:
Zlámal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tovačov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39661:629TJ Sokol Tovačov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubík David
Cápík Antonín
 
 
Ginter Martin
Horák Milan
 
 
-87-9-8 1301
2.Krudenc Martin
Pospíšilová Carmen
 
 
Hrubý Radek
Půr Martin
 
 
6-78-7-92302
3.Krudenc MartinGinter Martin7-989 3112
4.Pospíšilová CarmenHorák Milan9-78-943222
5.Cápík AntonínHrubý Radek-9-9-7  0323
6.Kubík DavidOtáhal Vlastimil-7-8-8  0324
7.Pospíšilová CarmenGinter Martin-5-788-102325
8.Cápík AntonínHorák Milan7-89-843235
9.Kubík DavidHrubý Radek789  3045
10.Krudenc MartinOtáhal Vlastimil-878-9-92346
11.Cápík AntonínGinter Martin-9-9-9  0347
12.Kubík DavidHorák Milan810-7-863257
13.Krudenc MartinHrubý Radek9-7-6-6 1358
14.Pospíšilová CarmenOtáhal Vlastimil-7-6-8  0359
15.Kubík DavidGinter Martin9-87-663269
16.Krudenc MartinPůr Martin-7-8-12  03610
17.Pospíšilová CarmenHrubý RadekWO    30710
18.Cápík AntonínOtáhal VlastimilWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krudenc Martin13Ginter Martin22
Pospíšilová Carmen12Horák Milan03
Cápík Antonín12Hrubý Radek21
Kubík David31Otáhal Vlastimil30
   Půr Martin10
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov DVrchní
rozhodčí:
Zlámal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:13681:378SK Přerov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doušek Tomáš
Hejduk Pavel
 
 
Kovačík Roman
Běhal Milan
 
 
35-10-353210
2.Severa Milan
Skřivánek Tomáš
 
 
Zapletal Jan
Němčák Mikuláš
 
 
-7538 3120
3.Hejduk PavelKovačík Roman767  3030
4.Doušek TomášNěmčák Mikuláš747  3040
5.Skřivánek TomášZapletal Jan54-88 3150
6.Severa MilanBěhal Milan787  3060
7.Doušek TomášKovačík Roman98-68 3170
8.Skřivánek TomášNěmčák Mikuláš12-10-7-7 1371
9.Severa MilanZapletal Jan1109  3081
10.Hejduk PavelBěhal Milan-82-108113291
11.Skřivánek TomášKovačík RomanWO    30101
12.Severa MilanNěmčák Mikuláš-888-10732111
13.Hejduk PavelZapletal JanWO    30121
14.Doušek TomášBěhal MilanWO    30131
15.Severa MilanKovačík RomanWO    30141
16.Hejduk PavelNěmčák Mikuláš8-988 31151
17.Doušek TomášZapletal JanWO    30161
18.Skřivánek TomášBěhal MilanWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hejduk Pavel30Kovačík Roman02
Doušek Tomáš20Němčák Mikuláš13
Skřivánek Tomáš11Zapletal Jan02
Severa Milan30Běhal Milan02
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KojetínVrchní
rozhodčí:
Prokeš Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kojetín, Dudíkova ulRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:15623:367TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vít
Prokeš Lukáš
 
 
Janík Michal ml.
Milar Martin
 
 
767  3010
2.Konečný Vojtěch
Odehnal Jakub
 
 
Sedlář Jan
Hájek Svatopluk
 
 
768  3020
3.Odehnal JakubJaník Michal ml.10-1084 3130
4.Konečný VojtěchSedlář Jan4-9-9643240
5.Prokeš LukášMilar Martin-7897 3150
6.Dvořák VítHájek Svatopluk155  3060
7.Konečný VojtěchJaník Michal ml.9-8-6-9 1361
8.Prokeš LukášSedlář Jan8-6-76-72362
9.Dvořák VítMilar Martin141  3072
10.Odehnal JakubHájek Svatopluk7-645 3182
11.Prokeš LukášJaník Michal ml.-88119 3192
12.Dvořák VítSedlář Jan547  30102
13.Odehnal JakubMilar MartinWO    03103
14.Konečný VojtěchHájek SvatoplukWO    30113
15.Dvořák VítJaník Michal ml.WO    30123
16.Odehnal JakubSedlář JanWO    30133
17.Konečný VojtěchMilar MartinWO    30143
18.Prokeš LukášHájek SvatoplukWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Odehnal Jakub20Janík Michal ml.12
Konečný Vojtěch11Sedlář Jan12
Prokeš Lukáš21Milar Martin02
Dvořák Vít30Hájek Svatopluk02
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma HraniceVrchní
rozhodčí:
Jemelka Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna CidematRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:10Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:18581:438TJ Sigma Hranice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jemelka Libor
Jemelka Ivan
 
 
Válek Vít
Palásek Martin
 
 
6106  3010
2.Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
Válek Jiří
Kadlík Vladimír
 
 
-10-5-3  0311
3.Jemelka IvanPalásek Martin-899-853221
4.Jemelka LiborVálek Vít42-88 3131
5.Sohr RadovanKadlík Vladimír-6695 3141
6.Klos OttoVálek Jiří9-9-6-7 1342
7.Jemelka LiborPalásek Martin974  3052
8.Sohr RadovanVálek Vít4-358 3162
9.Klos OttoKadlík Vladimír579  3072
10.Jemelka IvanVálek Jiří1105  3082
11.Sohr RadovanPalásek Martin-14-7-4  0383
12.Klos OttoVálek Vít5-4912 3193
13.Jemelka IvanKadlík Vladimír887  30103
14.Jemelka LiborVálek Jiří5108  30113
15.Klos OttoPalásek MartinWO    30123
16.Jemelka IvanVálek VítWO    30133
17.Jemelka LiborKadlík VladimírWO    30143
18.Sohr RadovanVálek JiříWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jemelka Ivan30Palásek Martin12
Jemelka Libor30Válek Vít03
Sohr Radovan21Kadlík Vladimír03
Klos Otto21Válek Jiří12
WO31WO13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy