Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:26717:613TJ Sokol Ondratice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jan ml.
Milar Martin
 
 
Doušek Tomáš
Severa Milan
 
 
107-10-9113210
2.Janík Michal ml.
Sedlář Jan
 
 
Skřivánek Tomáš
Sléžka Štěpán
 
 
-9675 3120
3.Sedlář JanDoušek Tomáš-5613-10-32321
4.Milar MartinSevera Milan8-1377 3131
5.Janík Michal ml.Skřivánek Tomáš-7799 3141
6.Beneš Jan ml.Sléžka Štěpán759  3051
7.Milar MartinDoušek Tomáš-8-3-10  0352
8.Janík Michal ml.Severa Milan778  3062
9.Beneš Jan ml.Skřivánek Tomáš-84-6-4 1363
10.Sedlář JanSléžka Štěpán-7664 3173
11.Janík Michal ml.Doušek Tomáš-6739 3183
12.Beneš Jan ml.Severa Milan55-115 3193
13.Sedlář JanSkřivánek Tomáš-765-7932103
14.Milar MartinSléžka Štěpán5811  30113
15.Beneš Jan ml.Doušek Tomáš-811-113832123
16.Sedlář JanSevera Milan4-9-96632133
17.Milar MartinSkřivánek Tomáš-86-2-10 13134
18.Janík Michal ml.Sléžka Štěpán396  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedlář Jan31Doušek Tomáš22
Milar Martin22Severa Milan04
Janík Michal ml.40Skřivánek Tomáš22
Beneš Jan ml.31Sléžka Štěpán04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouVrchní
rozhodčí:
Válek Vít
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38634:648SK Přerov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palásek Jaromír
Palásek Martin
 
 
Kubík David
Cápík Antonín
 
 
2125  3010
2.Válek Jiří
Coufalík Jaroslav
 
 
Pospíšilová Carmen
Zachrla Radim
 
 
-7-9-8  0311
3.Palásek MartinPospíšilová Carmen-4-91-8 1312
4.Coufalík JaroslavZachrla Radim-4-8-9  0313
5.Válek VítCápík Antonín-79-3-8 1314
6.Palásek JaromírKubík David-210-3-11 1315
7.Coufalík JaroslavPospíšilová Carmen5-7-8683225
8.Válek VítZachrla Radim-5-697-72326
9.Palásek JaromírCápík Antonín754  3036
10.Palásek MartinKubík David6-10-107-92337
11.Válek VítPospíšilová Carmen7-6-7 -91338
12.Palásek JaromírZachrla Radim-9-58753248
13.Palásek MartinCápík Antonín767  3058
14.Coufalík JaroslavKubík David-2-8-7  0359
15.Palásek JaromírPospíšilová Carmen-7-34573269
16.Palásek MartinZachrla Radim47-5-5-723610
17.Válek JiříCápík Antonín13-468 31710
18.Válek VítKubík David7-678 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palásek Martin13Pospíšilová Carmen22
Coufalík Jaroslav12Zachrla Radim31
Válek Vít13Cápík Antonín13
Palásek Jaromír31Kubík David31
Válek Jiří10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tovačov BVrchní
rozhodčí:
Zona Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala TovačovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35645:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nohejl Tomáš
Ginter Martin
 
 
Suchý Filip
Kocurek Jiří
 
 
888  3010
2.Půr Martin
Hrubý Radek
 
 
Šauer Miloš
Sedlář Michal
 
 
-46-93-112311
3.Nohejl TomášSuchý Filip3-38-993221
4.Půr MartinŠauer Miloš8-5-5-13 1322
5.Hrubý RadekKocurek Jiří6-785 3132
6.Ginter MartinSedlář Michal-4-410-9 1333
7.Půr MartinSuchý Filip8-7-3-9 1334
8.Hrubý RadekŠauer Miloš8912  3044
9.Ginter MartinKocurek Jiří-9-815-82345
10.Nohejl TomášSedlář Michal3-849 3155
11.Hrubý RadekSuchý Filip-6-7-4  0356
12.Ginter MartinŠauer Miloš11-1-10-6 1357
13.Nohejl TomášKocurek Jiří-4-4-11  0358
14.Půr MartinSedlář Michal-68-3483268
15.Ginter MartinSuchý Filip-97-8873278
16.Nohejl Tomᚊauer Miloš87-7-3-62379
17.Půr MartinKocurek Jiří1148  3089
18.Hrubý RadekSedlář Michal395  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nohejl Tomáš22Suchý Filip22
Půr Martin22Šauer Miloš31
Hrubý Radek31Kocurek Jiří22
Ginter Martin13Sedlář Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CVrchní
rozhodčí:
Holíková Vendula
HOSTUJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:41546:686Sportklub Štarnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Mynařík Alfons
Pavlica Zdeněk
 
 
WO    0301
2.Běhal Milan
Vysloužil Radek
 
 
Holiš Roman
Paděra Pavel
 
 
-67-89-72302
3.Holiš RomanWO    0303
4.Vysloužil RadekPaděra Pavel5-7-910-122304
5.Kovačík RomanMynařík Alfons7-689 3114
6.Běhal MilanPavlica Zdeněk-67-91083224
7.Vysloužil RadekHoliš Roman9-7-10-9 1325
8.Kovačík RomanPaděra Pavel-97810 3135
9.Běhal MilanMynařík Alfons7-6-89103245
10.Pavlica ZdeněkWO    0346
11.Kovačík RomanHoliš Roman69-8-7-112347
12.Běhal MilanPaděra Pavel7-8-9-7 1348
13.Mynařík AlfonsWO    0349
14.Vysloužil RadekPavlica Zdeněk579  3059
15.Běhal MilanHoliš Roman-7-912-8 13510
16.Paděra PavelWO    03511
17.Vysloužil RadekMynařík Alfons43-7-9832611
18.Kovačík RomanPavlica Zdeněk694  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vysloužil Radek22Holiš Roman30
Kovačík Roman31Paděra Pavel21
Běhal Milan22Mynařík Alfons03
   Pavlica Zdeněk03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KojetínVrchní
rozhodčí:
Prokeš Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma HraniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kojetín Dudíkova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:21717:584TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vít
Prokeš Lukáš
 
 
Jemelka Libor
Jemelka Ivan
 
 
789  3010
2.Odehnal Jakub
Konečný Vojtěch
 
 
Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
8910  3020
3.Bureš MiroslavJemelka Ivan816-56 3130
4.Prokeš LukášJemelka Libor9-8-8-10 1331
5.Konečný VojtěchSohr Radovan979  3041
6.Dvořák VítKlos Otto285  3051
7.Prokeš LukášJemelka Ivan24-69 3161
8.Konečný VojtěchJemelka Libor64-1010 3171
9.Dvořák VítSohr Radovan-10686 3181
10.Bureš MiroslavKlos Otto-826-963291
11.Konečný VojtěchJemelka Ivan-9-8-10  0392
12.Odehnal JakubJemelka Libor-4999 31102
13.Bureš MiroslavSohr Radovan-978-12632112
14.Prokeš LukášKlos Otto5127  30122
15.Odehnal JakubJemelka Ivan-87-77632132
16.Bureš MiroslavJemelka Libor-8897 31142
17.Prokeš LukášSohr Radovan-118-910-723143
18.Konečný VojtěchKlos Otto353  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bureš Miroslav40Jemelka Ivan13
Prokeš Lukáš22Jemelka Libor13
Konečný Vojtěch31Sohr Radovan13
Dvořák Vít20Klos Otto04
Odehnal Jakub20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice CVrchní
rozhodčí:
Kolík Petr
HOSTUJÍCÍ:Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2022 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37626:657nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benek Tomáš
Pekař René
 
 
Kvapil Oldřich st.
Franc Pavel
 
 
-11-4-9  0301
2.Šteigl Šimon
Pokorný Adam
 
 
Krampla Jiří
Ošlejšek Ladislav
 
 
-9545 3111
3.Pekař RenéKvapil Oldřich st.-8-2-4  0312
4.Benek Jaromír ml.Krampla Jiří-7-98-8 1313
5.Pokorný AdamOšlejšek Ladislav-814810 3123
6.Šteigl ŠimonFranc Pavel-588-9-72324
7.Benek Jaromír ml.Kvapil Oldřich st.-3-4-1  0325
8.Pokorný AdamKrampla Jiří138-811 3135
9.Šteigl ŠimonOšlejšek Ladislav-9-89353245
10.Pekař RenéFranc Pavel9-7119 3155
11.Pokorný AdamKvapil Oldřich st.-8-9-9  0356
12.Šteigl ŠimonKrampla Jiří-109410 3166
13.Pekař RenéOšlejšek Ladislav-5-878103276
14.Benek Jaromír ml.Franc Pavel1-4-87-82377
15.Šteigl ŠimonKvapil Oldřich st.-5-5-9  0378
16.Pekař RenéKrampla Jiří-5899 3188
17.Benek Jaromír ml.Ošlejšek Ladislav-8-8-9  0389
18.Pokorný AdamFranc Pavel818  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pekař René31Kvapil Oldřich st.40
Benek Jaromír ml.04Krampla Jiří13
Pokorný Adam31Ošlejšek Ladislav13
Šteigl Šimon22Franc Pavel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy