Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovVrchní
rozhodčí:
Chytil Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠtarnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37655:660TJ Sokol Ondratice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chytil Miroslav
Paděra Pavel
 
 
Cetkovský Martin
Sedlář Jan
 
 
4-9-8463210
2.Vojtěch Bryks
Běhal Jeroným
 
 
Beneš Jan ml.
Milar Martin
 
 
-79-3-4 1311
3.Běhal JeronýmBeneš Jan ml.-8-9-7  0312
4.Paděra PavelSedlář Jan-1-6-4  0313
5.Holiš RomanMilar Martin787  3023
6.Vojtěch BryksCetkovský Martin-1010-91083233
7.Paděra PavelBeneš Jan ml.6-8-7-10 1334
8.Holiš RomanSedlář Jan6-98-7-62335
9.Vojtěch BryksMilar Martin778  3045
10.Běhal JeronýmCetkovský Martin-6-95-8 1346
11.Holiš RomanBeneš Jan ml.989  3056
12.Vojtěch BryksSedlář Jan-11-9-8  0357
13.Běhal JeronýmMilar Martin-99-88-122358
14.Paděra PavelCetkovský Martin5-597 3168
15.Vojtěch BryksBeneš Jan ml.-108-9-9 1369
16.Běhal JeronýmSedlář Jan-884-583279
17.Paděra PavelMilar Martin4-48-8-923710
18.Holiš RomanCetkovský Martin867  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Běhal Jeroným13Beneš Jan ml.31
Paděra Pavel13Sedlář Jan31
Holiš Roman31Milar Martin22
Vojtěch Bryks22Cetkovský Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BVrchní
rozhodčí:
Coufalová Lenka
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouRozhodčí:Coufalová Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠternberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:18632:442T.J. Sokol Šternberk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Filip
Kocurek Jiří
 
 
Palásek Martin
Palásek Jaromír
 
 
59-58 3110
2.Šauer Miloš
Sedlář Michal
 
 
Válek Vít
Válek Jiří
 
 
8-448 3120
3.Suchý FilipVálek Jiří487  3030
4.Šauer MilošPalásek Martin478  3040
5.Kocurek JiříPalásek Jaromír8103  3050
6.Sedlář MichalVálek Vít-56-8-7 1351
7.Šauer MilošVálek Jiří1712  3061
8.Kocurek JiříPalásek Martin-8-8-8  0362
9.Sedlář MichalPalásek Jaromír759  3072
10.Suchý FilipVálek Vít-5545 3182
11.Kocurek JiříVálek Jiří765  3092
12.Sedlář MichalPalásek Martin-978-6-92393
13.Janhuba RadomírPalásek JaromírWO    30103
14.Šauer MilošVálek Vít4103  30113
15.Sedlář MichalVálek Jiří4-1075 31123
16.Janhuba RadomírPalásek Martin-8-11-6  03124
17.Šauer MilošPalásek JaromírWO    30134
18.Kocurek JiříVálek Vít1-710-7232144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchý Filip20Válek Jiří04
Šauer Miloš30Palásek Martin31
Kocurek Jiří31Palásek Jaromír02
Sedlář Michal22Válek Vít13
Janhuba Radomír01   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov EVrchní
rozhodčí:
Zlámal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma HraniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:42606:687TJ Sigma Hranice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krudenc Martin
Pospíšilová Carmen
 
 
Jemelka Libor
Jemelka Ivan
 
 
-6-7-9  0301
2.Kubík David
Cápík Antonín
 
 
Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
98-6-8-72302
3.Cápík AntonínJemelka Ivan10-8-7-4 1303
4.Kubík DavidSohr Radovan-6-7-8  0304
5.Krudenc MartinJemelka Libor-7810-783214
6.Pospíšilová CarmenKuchař Vlastimil9-879 3124
7.Kubík DavidJemelka Ivan9-7-8-4 1325
8.Krudenc MartinSohr Radovan-810-97-142326
9.Pospíšilová CarmenJemelka Libor9-8-7-6 1327
10.Cápík AntonínKuchař Vlastimil786  3037
11.Krudenc MartinJemelka Ivan89-7-10-92338
12.Pospíšilová CarmenSohr Radovan-7-8-9  0339
13.Gerhát MichalJemelka Libor-6-7-4  03310
14.Kubík DavidKuchař Vlastimil988  30410
15.Pospíšilová CarmenJemelka Ivan-69-1012-823411
16.Gerhát MichalSohr Radovan-8-6-8  03412
17.Kubík DavidJemelka Libor-9-8-8  03413
18.Krudenc MartinKlos Otto678  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cápík Antonín11Jemelka Ivan40
Kubík David13Sohr Radovan40
Krudenc Martin22Jemelka Libor31
Pospíšilová Carmen13Kuchař Vlastimil03
Gerhát Michal02Klos Otto01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov DVrchní
rozhodčí:
Zlámal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KojetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:25588:514SK Přerov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prázdný Pavel ml.
Hejduk Pavel
 
 
Dvořák Vít
Prokeš Lukáš
 
 
776  3010
2.Skřivánek Tomáš
Nadymáček František
 
 
Konečný Vojtěch
Bureš Miroslav
 
 
-1037-843220
3.Prázdný Pavel ml.Dvořák Vít935  3030
4.Hejduk PavelKonečný Vojtěch9-82-863240
5.Skřivánek TomášProkeš Lukáš9410  3050
6.Nadymáček FrantišekBureš Miroslav-1061010 3160
7.Hejduk PavelDvořák Vít-10-9-4  0361
8.Skřivánek TomášKonečný Vojtěch668  3071
9.Nadymáček FrantišekProkeš Lukáš-7-710-9 1372
10.Prázdný Pavel ml.Bureš Miroslav756  3082
11.Skřivánek TomášDvořák Vít-4-3-4  0383
12.Nadymáček FrantišekKonečný Vojtěch-710-9-5 1384
13.Prázdný Pavel ml.Prokeš Lukáš565  3094
14.Hejduk PavelBureš Miroslav711-66 31104
15.Nadymáček FrantišekDvořák Vít-8-9-9  03105
16.Prázdný Pavel ml.Konečný VojtěchWO    03106
17.Hejduk PavelProkeš Lukáš58-98 31116
18.Skřivánek TomášBureš MiroslavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prázdný Pavel ml.30Dvořák Vít31
Hejduk Pavel31Konečný Vojtěch12
Skřivánek Tomáš21Prokeš Lukáš13
Nadymáček František13Bureš Miroslav03
WO11WO11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy