Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma HraniceVrchní
rozhodčí:
Jemelka Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tovačov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna CidematRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:16Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:7635:306TJ Sigma Hranice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jemelka Libor
Jemelka Ivan
 
 
Ginter Martin
Vojtašek Miroslav
 
 
842  3010
2.Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
Otáhal Vlastimil
Hrubý Radek
 
 
-10-69-9 1311
3.Jemelka IvanGinter Martin6-8810 3121
4.Sohr RadovanHrubý Radek6-6811 3131
5.Jemelka LiborOtáhal Vlastimil525  3041
6.Klos OttoVojtašek Miroslav10-3128 3151
7.Sohr RadovanGinter Martin6810  3061
8.Jemelka LiborHrubý Radek533  3071
9.Klos OttoOtáhal Vlastimil379  3081
10.Jemelka IvanVojtašek Miroslav5125  3091
11.Jemelka LiborGinter Martin879  30101
12.Klos OttoHrubý Radek-10490 31111
13.Jemelka IvanOtáhal VlastimilWO    30121
14.Sohr RadovanVojtašek MiroslavWO    30131
15.Klos OttoGinter MartinWO    30141
16.Jemelka IvanHrubý RadekWO    30151
17.Sohr RadovanOtáhal VlastimilWO    30161
18.Jemelka LiborVojtašek MiroslavWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jemelka Ivan20Ginter Martin03
Sohr Radovan20Hrubý Radek03
Jemelka Libor30Otáhal Vlastimil02
Klos Otto30Vojtašek Miroslav02
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KojetínVrchní
rozhodčí:
Prokeš Lukáš
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stol. tenisu Kojetín Dudíkova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36678:689T.J. Sokol Olomouc Neředín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Miroslav
Konečný Vojtěch
 
 
Vysloužil Radek
Rybnikář Petr
 
 
9-9109 3110
2.Prokeš Lukáš
Odehnal Jakub
 
 
Kovačík Roman
Němčák Mikuláš
 
 
8810  3020
3.Bureš MiroslavNěmčák Mikuláš7-59-9-92321
4.Konečný VojtěchVysloužil Radek-9-5-10  0322
5.Prokeš LukášRybnikář Petr-8-7-9  0323
6.Odehnal JakubKovačík Roman-89-5-8 1324
7.Konečný VojtěchNěmčák Mikuláš-10-810973234
8.Prokeš LukášVysloužil Radek8-2-117-52335
9.Odehnal JakubRybnikář Petr8-10-910-92336
10.Bureš MiroslavKovačík Roman-89-310-82337
11.Prokeš LukášNěmčák Mikuláš956  3047
12.Odehnal JakubVysloužil Radek6917  3057
13.Bureš MiroslavRybnikář Petr-9784 3167
14.Konečný VojtěchKovačík Roman-2-8-6  0368
15.Odehnal JakubNěmčák Mikuláš7-849 3178
16.Bureš MiroslavVysloužil Radek-10-9810-62379
17.Konečný VojtěchRybnikář Petr-81116 3189
18.Prokeš LukášKovačík Roman-7-8-12  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bureš Miroslav13Němčák Mikuláš13
Konečný Vojtěch22Vysloužil Radek31
Prokeš Lukáš13Rybnikář Petr22
Odehnal Jakub22Kovačík Roman40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov DVrchní
rozhodčí:
Prázdný Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:17637:516SK Přerov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prázdný Pavel ml.
Skřivánek Tomáš
 
 
Novák Petr
Vysloužil Oldřich ml.
 
 
847  3010
2.Severa Milan
Doušek Tomáš
 
 
Franc Pavel
Ošlejšek Ladislav
 
 
-7-8149-102311
3.Severa MilanFranc Pavel5-769 3121
4.Doušek TomášVysloužil Oldřich ml.957  3031
5.Prázdný Pavel ml.Ošlejšek Ladislav327  3041
6.Skřivánek TomášNovák Petr11510  3051
7.Doušek TomášFranc Pavel-9949 3161
8.Prázdný Pavel ml.Vysloužil Oldřich ml.549  3071
9.Skřivánek TomášOšlejšek Ladislav-6-6-6  0372
10.Severa MilanNovák Petr-7748 3182
11.Prázdný Pavel st.Franc Pavel5-610-1333292
12.Skřivánek TomášVysloužil Oldřich ml.7109  30102
13.Severa MilanOšlejšek Ladislav946  30112
14.Doušek TomášNovák Petr484  30122
15.Skřivánek TomášFranc Pavel8-9-69432132
16.Severa MilanVysloužil Oldřich ml.-841010 31142
17.Doušek TomášOšlejšek Ladislav686  30152
18.Prázdný Pavel st.Novák PetrWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Severa Milan40Franc Pavel04
Doušek Tomáš40Vysloužil Oldřich ml.04
Prázdný Pavel ml.20Ošlejšek Ladislav13
Skřivánek Tomáš31Novák Petr03
Prázdný Pavel st.10   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov EVrchní
rozhodčí:
Zlámal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:32653:636nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krudenc Martin
Kubík David
 
 
Benek Jaromír ml.
Šťastný Petr
 
 
974  3010
2.Pospíšilová Carmen
Dvouletý Dan
 
 
Šteigl Šimon
Pokorný Adam
 
 
6-8-7-7 1311
3.Pospíšilová CarmenŠteigl Šimon6-7-99-72312
4.Kubík DavidPokorný Adam9712  3022
5.Dvouletý DanBenek Jaromír ml.358  3032
6.Krudenc MartinŠťastný Petr-489-7-92333
7.Kubík DavidŠteigl Šimon9-7-7-7 1334
8.Dvouletý DanPokorný Adam-67-8-9 1335
9.Krudenc MartinBenek Jaromír ml.699  3045
10.Pospíšilová CarmenŠťastný Petr88-912 3155
11.Dvouletý DanŠteigl Šimon-6-7-8  0356
12.Krudenc MartinPokorný Adam9-6-8773266
13.Pospíšilová CarmenBenek Jaromír ml.664  3076
14.Kubík DavidŠťastný Petr-48-7-7 1377
15.Krudenc MartinŠteigl Šimon8-7-9-5 1378
16.Pospíšilová CarmenPokorný Adam8-7-98-62379
17.Kubík DavidBenek Jaromír ml.676  3089
18.Dvouletý DanŠťastný Petr-98-6883299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšilová Carmen22Šteigl Šimon40
Kubík David22Pokorný Adam22
Dvouletý Dan22Benek Jaromír ml.04
Krudenc Martin22Šťastný Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:20558:473TJ Sokol Ondratice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jan ml.
Hájek Svatopluk
 
 
Palásek Martin
Palásek Jaromír
 
 
699  3010
2.Cetkovský Martin
Řehulka Michal
 
 
Válek Vít
Válek Jiří
 
 
7-868 3120
3.Řehulka MichalVálek Jiří-8-729-62321
4.Cetkovský MartinPalásek Martin688  3031
5.Hájek SvatoplukPalásek Jaromír857  3041
6.Beneš Jan ml.Válek Vít979  3051
7.Cetkovský MartinVálek Jiří99-98 3161
8.Hájek SvatoplukPalásek Martin776  3071
9.Beneš Jan ml.Palásek Jaromír64-115 3181
10.Řehulka MichalVálek Vít-5-5-10  0382
11.Hájek SvatoplukVálek JiříWO    0383
12.Beneš Jan ml.Palásek Martin829  3093
13.Řehulka MichalPalásek Jaromír911-7-8832103
14.Cetkovský MartinVálek Vít-5-8-8  03104
15.Beneš Jan ml.Válek Jiří856  30114
16.Řehulka MichalPalásek MartinWO    30124
17.Cetkovský MartinPalásek JaromírWO    30134
18.Hájek SvatoplukVálek VítWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Řehulka Michal12Válek Jiří12
Cetkovský Martin21Palásek Martin03
Hájek Svatopluk20Palásek Jaromír03
Beneš Jan ml.40Válek Vít21
WO22WO22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy