Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoVrchní
rozhodčí:
Franc Pavel
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KZ SuchdolRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:17591:391Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ošlejšek Ladislav
Kvapil Oldřich st.
 
 
Sedlář Michal
Kocurek Jiří
 
 
-7-658-62301
2.Franc Pavel
Hrůza Pavel
 
 

 
 
WO    3011
3.Hrůza PavelSedlář Michal1168  3021
4.Franc PavelKocurek Jiří-2-811-5 1322
5.Ošlejšek LadislavGabrhel Vladimír1119  3032
6.Kvapil Oldřich st.WO    3042
7.Franc PavelSedlář Michal4-8-89-82343
8.Ošlejšek LadislavKocurek Jiří-6-10-10  0344
9.Kvapil Oldřich st.Gabrhel Vladimír695  3054
10.Hrůza PavelWO    3064
11.Ošlejšek LadislavSedlář Michal7109  3074
12.Kvapil Oldřich st.Kocurek Jiří575  3084
13.Hrůza PavelGabrhel Vladimír426  3094
14.Franc PavelWO    30104
15.Kvapil Oldřich st.Sedlář MichalWO    03105
16.Hrůza PavelKocurek Jiří8-858 31115
17.Franc PavelGabrhel Vladimír10-767 31125
18.Ošlejšek LadislavWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrůza Pavel30Sedlář Michal12
Franc Pavel12Kocurek Jiří22
Ošlejšek Ladislav21Gabrhel Vladimír04
Kvapil Oldřich st.20   
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice CVrchní
rozhodčí:
Kolík Petr
HOSTUJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:44527:621Sportklub Štarnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šteigl Šimon
Pokorný Adam
 
 
Holiš Roman
Běhal Jeroným
 
 
5-7-89-82301
2.Benek Jaromír ml.
Fréhar Jan
 
 
Paděra Pavel
Chytil Miroslav
 
 
-6-8-7  0302
3.Šteigl ŠimonBěhal Jeroným79-87 3112
4.Pokorný AdamHoliš Roman8-8-7-9 1313
5.Benek Jaromír ml.Paděra Pavel-7-6-8  0314
6.Fréhar JanVojtěch Bryks-6-9-7  0315
7.Pokorný AdamBěhal Jeroným859  3025
8.Benek Jaromír ml.Holiš Roman-86-7-9 1326
9.Fréhar JanPaděra Pavel-6-7-8  0327
10.Šteigl ŠimonVojtěch Bryks79-68 3137
11.Benek Jaromír ml.Běhal Jeroným-7-8-6  0338
12.Fréhar JanChytil Miroslav-6-5-7  0339
13.Šteigl ŠimonPaděra Pavel9-6-8-7 13310
14.Pokorný AdamVojtěch Bryks8-6-59-823311
15.Fréhar JanBěhal JeronýmWO    03312
16.Šteigl ŠimonChytil MiroslavWO    30412
17.Pokorný AdamPaděra Pavel6-8-5-9 13413
18.Benek Jaromír ml.Vojtěch Bryks7-7-10-8 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šteigl Šimon21Běhal Jeroným12
Pokorný Adam13Holiš Roman20
Benek Jaromír ml.04Paděra Pavel40
Fréhar Jan03Vojtěch Bryks31
   Chytil Miroslav10
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tovačov BVrchní
rozhodčí:
Zona Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala TovačovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:22621:554TJ Sokol Tovačov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otáhal Vlastimil
Hrubý Radek
 
 
Severa Milan
Doušek Tomáš
 
 
6138  3010
2.Ginter Martin
Nohejl Tomáš
 
 
Skřivánek Tomáš
Nadymáček František
 
 
57-67 3120
3.Otáhal VlastimilDoušek Tomáš-101199 3130
4.Hrubý RadekSevera Milan367  3040
5.Ginter MartinSkřivánek Tomáš967  3050
6.Nohejl TomášNadymáček František976  3060
7.Hrubý RadekDoušek Tomáš898  3070
8.Ginter MartinSevera Milan1089  3080
9.Nohejl TomášSkřivánek Tomáš2-76-883290
10.Otáhal VlastimilNadymáček František535  30100
11.Ginter MartinDoušek Tomáš-65-104732110
12.Nohejl TomášSevera Milan4-13-8-8 13111
13.Vojtašek MiroslavSkřivánek Tomáš-483-8-823112
14.Hrubý RadekNadymáček FrantišekWO    03113
15.Nohejl TomášDoušek Tomáš512-3-13-723114
16.Vojtašek MiroslavSevera Milan-8565 31124
17.Hrubý RadekSkřivánek TomášWO    03125
18.Ginter MartinNadymáček František877  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Otáhal Vlastimil20Doušek Tomáš13
Hrubý Radek20Severa Milan13
Ginter Martin40Skřivánek Tomáš12
Nohejl Tomáš22Nadymáček František03
Vojtašek Miroslav11   
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CVrchní
rozhodčí:
Holíková Vendula
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:22716:597T.J. Sokol Olomouc Neředín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysloužil Radek
Rybnikář Petr
 
 
Kubík David
Kyrych Pavel
 
 
9115  3010
2.Kovačík Roman
Holík Petr
 
 
Gerhát Michal
Dvouletý Dan
 
 
879  3020
3.Vysloužil RadekKyrych Pavel789  3030
4.Holík PetrKubík David-108-62123240
5.Kovačík RomanGerhát Michal7-888 3150
6.Rybnikář PetrDvouletý Dan7-9-910-82351
7.Holík PetrKyrych Pavel85-88 3161
8.Kovačík RomanKubík David879  3071
9.Rybnikář PetrGerhát Michal7-898 3181
10.Vysloužil RadekDvouletý Dan8146  3091
11.Kovačík RomanKyrych Pavel-9476 31101
12.Rybnikář PetrKubík David-97-8-9 13102
13.Vysloužil RadekGerhát Michal-9-789632112
14.Holík PetrDvouletý Dan21-10-10532122
15.Rybnikář PetrKyrych Pavel1079  30132
16.Vysloužil RadekKubík David8-9-10-10 13133
17.Holík PetrGerhát Michal-5-66-7 13134
18.Kovačík RomanDvouletý Dan3128  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vysloužil Radek31Kyrych Pavel04
Holík Petr31Kubík David22
Kovačík Roman40Gerhát Michal13
Rybnikář Petr22Dvouletý Dan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma HraniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:30621:616TJ Sokol Ondratice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cetkovský Martin
Sedlář Jan
 
 
Jemelka Libor
Jemelka Ivan
 
 
7-9-4-9 1301
2.Beneš Jan ml.
Milar Martin
 
 
Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
-279-793211
3.Sedlář JanJemelka Ivan-97-13713221
4.Cetkovský MartinSohr Radovan4-59-10-72322
5.Milar MartinJemelka Libor68-136 3132
6.Beneš Jan ml.Klos Otto-6636 3142
7.Cetkovský MartinJemelka Ivan-6-103-6 1343
8.Milar MartinSohr Radovan-87-6763253
9.Beneš Jan ml.Jemelka Libor-3798 3163
10.Sedlář JanKlos Otto598  3073
11.Milar MartinJemelka Ivan955  3083
12.Beneš Jan ml.Sohr Radovan-5-65-8 1384
13.Sedlář JanJemelka Libor29-5-583294
14.Cetkovský MartinKlos Otto8119  30104
15.Beneš Jan ml.Jemelka Ivan-6687 31114
16.Sedlář JanSohr Radovan884  30124
17.Cetkovský MartinJemelka LiborWO    03125
18.Milar MartinKlos OttoWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedlář Jan40Jemelka Ivan13
Cetkovský Martin12Sohr Radovan22
Milar Martin30Jemelka Libor03
Beneš Jan ml.31Klos Otto03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouVrchní
rozhodčí:
Válek Vít
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KojetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37646:638TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Válek Vít
Palásek Jaromír
 
 
Konečný Vojtěch
Bureš Miroslav
 
 
58-911 3110
2.Válek Jiří
Coufalík Jaroslav
 
 
Odehnal Jakub
Prokeš Lukáš
 
 
-8-997123220
3.Coufalík JaroslavOdehnal Jakub-54-2-9 1321
4.Palásek JaromírKonečný Vojtěch-98-9-8 1322
5.Válek JiříProkeš Lukáš-8-5-7  0323
6.Válek VítBureš Miroslav-68-8-10 1324
7.Palásek JaromírOdehnal Jakub729  3034
8.Válek JiříKonečný Vojtěch6-8-8-6 1335
9.Válek VítProkeš Lukáš-997-6103245
10.Coufalík JaroslavBureš Miroslav-1010-8-1 1346
11.Válek JiříOdehnal Jakub-8-856133256
12.Válek VítKonečný Vojtěch9-5-55-92357
13.Coufalík JaroslavProkeš Lukáš8-39-6-72358
14.Palásek JaromírBureš Miroslav-6-1-11  0359
15.Válek VítOdehnal Jakub11911  3069
16.Coufalík JaroslavKonečný Vojtěch-3-99-8 13610
17.Palásek JaromírProkeš LukášWO    30710
18.Válek JiříBureš MiroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Coufalík Jaroslav04Odehnal Jakub13
Palásek Jaromír12Konečný Vojtěch40
Válek Jiří12Prokeš Lukáš21
Válek Vít22Bureš Miroslav30
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy