Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoVrchní
rozhodčí:
Franc Pavel
HOSTUJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KZ SuchdolRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:31557:556nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ošlejšek Ladislav
Franc Pavel
 
 
Holiš Roman
Běhal Jeroným
 
 
-6-7-9  0301
2.Kvapil Oldřich st.
Hrůza Pavel
 
 
Chytil Miroslav
Paděra Pavel
 
 
6-658 3111
3.Hrůza PavelVojtěch Bryks6410  3021
4.Franc PavelHoliš Roman6-4-9-9 1322
5.Ošlejšek LadislavBěhal Jeroným-1-1098-32323
6.Kvapil Oldřich st.Paděra Pavel793  3033
7.Franc PavelVojtěch Bryks-11-9-8  0334
8.Ošlejšek LadislavHoliš Roman-9-2-10  0335
9.Kvapil Oldřich st.Běhal Jeroným656  3045
10.Hrůza PavelPaděra Pavel-6-8-7  0346
11.Ošlejšek LadislavVojtěch Bryks8-794 3156
12.Kvapil Oldřich st.Chytil Miroslav789  3066
13.Hrůza PavelBěhal Jeroným79-98 3176
14.Franc PavelPaděra Pavel-96-3-8 1377
15.Kvapil Oldřich st.Vojtěch Bryks569  3087
16.Hrůza PavelChytil Miroslav8-446 3197
17.Franc PavelBěhal Jeroným-8-7-6  0398
18.Ošlejšek LadislavPaděra Pavel-8-8-4  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrůza Pavel31Vojtěch Bryks13
Franc Pavel04Holiš Roman20
Ošlejšek Ladislav13Běhal Jeroným22
Kvapil Oldřich st.40Paděra Pavel31
   Chytil Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice CVrchní
rozhodčí:
Kolík Petr
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:25639:435TJ Sokol Čechovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šteigl Šimon
Pokorný Adam
 
 
Sedlář Michal
Kocurek Jiří
 
 
535  3010
2.Benek Jaromír ml.
Šťastný Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Šteigl ŠimonSedlář Michal4114  3030
4.Pokorný AdamKocurek Jiří-8-659103240
5.Benek Jaromír ml.Gabrhel Vladimír34-9-873250
6.Šťastný PetrWO    3060
7.Pokorný AdamSedlář Michal5-577 3170
8.Benek Jaromír ml.Kocurek Jiří-5-788-82371
9.Šťastný PetrGabrhel Vladimír-4-5-3  0372
10.Šteigl ŠimonWO    3082
11.Benek Jaromír ml.Sedlář Michal3-54-8-92383
12.Šťastný PetrKocurek Jiří-88-76-102384
13.Šteigl ŠimonGabrhel Vladimír475  3094
14.Pokorný AdamWO    30104
15.Šťastný PetrSedlář Michal-5-8-6  03105
16.Šteigl ŠimonKocurek Jiří-8-9-6  03106
17.Pokorný AdamGabrhel Vladimír6-85-9632116
18.Benek Jaromír ml.WO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šteigl Šimon21Sedlář Michal22
Pokorný Adam30Kocurek Jiří31
Benek Jaromír ml.12Gabrhel Vladimír13
Šťastný Petr03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tovačov BVrchní
rozhodčí:
Zona Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala TovačovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:16709:523TJ Sokol Tovačov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Radek
Nohejl Tomáš
 
 
Kyrych Pavel
Kubík David
 
 
910-119 3110
2.Ginter Martin
Vojtašek Miroslav
 
 
Gerhát Michal
Dvouletý Dan
 
 
-78124 3120
3.Ginter MartinKyrych Pavel488  3030
4.Hrubý RadekKubík David-5-93783240
5.Vojtašek MiroslavDvouletý Dan875  3050
6.Nohejl TomášGerhát Michal8-1093 3160
7.Hrubý RadekKyrych Pavel845  3070
8.Vojtašek MiroslavKubík David-865-8-82371
9.Nohejl TomášDvouletý Dan274  3081
10.Ginter MartinGerhát Michal711-98 3191
11.Vojtašek MiroslavKyrych Pavel947  30101
12.Nohejl TomášKubík David-10763 31111
13.Ginter MartinDvouletý Dan6116  30121
14.Hrubý RadekGerhát Michal-7755 31131
15.Nohejl TomášKyrych Pavel873  30141
16.Ginter MartinKubík David-8-3104832151
17.Hrubý RadekDvouletý Dan347  30161
18.Vojtašek MiroslavGerhát Michal8-6-107-923162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ginter Martin40Kyrych Pavel04
Hrubý Radek40Kubík David13
Vojtašek Miroslav22Dvouletý Dan04
Nohejl Tomáš40Gerhát Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CVrchní
rozhodčí:
Holíková Vendula
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:16677:565T.J. Sokol Olomouc Neředín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybnikář Petr
Vysloužil Radek
 
 
Severa Milan
Doušek Tomáš
 
 
788  3010
2.Holík Petr
Kovačík Roman
 
 
Skřivánek Tomáš
Nadymáček František
 
 
547  3020
3.Vysloužil RadekDoušek Tomáš89-63 3130
4.Holík PetrSevera Milan8127  3040
5.Kovačík RomanNadymáček František854  3050
6.Rybnikář PetrSkřivánek Tomáš89-510 3160
7.Holík PetrDoušek Tomáš-4676 3170
8.Kovačík RomanSevera Milan89-65 3180
9.Rybnikář PetrNadymáček František8-1184 3190
10.Vysloužil RadekSkřivánek Tomáš89-108 31100
11.Kovačík RomanDoušek Tomáš139-89 31110
12.Rybnikář PetrSevera Milan9-7-8-9 13111
13.Vysloužil RadekNadymáček František788  30121
14.Holík PetrSkřivánek Tomáš996  30131
15.Rybnikář PetrDoušek Tomáš8-9-7-6 13132
16.Vysloužil RadekSevera Milan97-6-91232142
17.Holík PetrNadymáček František867  30152
18.Kovačík RomanSkřivánek Tomáš89-59 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vysloužil Radek40Doušek Tomáš13
Holík Petr40Severa Milan13
Kovačík Roman40Nadymáček František04
Rybnikář Petr22Skřivánek Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KojetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:50Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:43695:713TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedlář Jan
Cetkovský Martin
 
 
Konečný Vojtěch
Bureš Miroslav
 
 
9-878 3110
2.Milar Martin
Hájek Svatopluk
 
 
Odehnal Jakub
Prokeš Lukáš
 
 
87-10-7103220
3.Sedlář JanOdehnal Jakub-768-873230
4.Cetkovský MartinKonečný Vojtěch-10-56-7 1331
5.Hájek SvatoplukProkeš Lukáš-97-108-92332
6.Milar MartinBureš Miroslav-9936 3142
7.Cetkovský MartinOdehnal Jakub4-8-6-9 1343
8.Hájek SvatoplukKonečný Vojtěch-6-5-11  0344
9.Milar MartinProkeš Lukáš9-11-48103254
10.Sedlář JanBureš Miroslav10-8-9673264
11.Hájek SvatoplukOdehnal Jakub-6-8-7  0365
12.Milar MartinKonečný Vojtěch-98-8-8 1366
13.Sedlář JanProkeš Lukáš-935-5-82367
14.Cetkovský MartinBureš Miroslav-9611-9-122368
15.Milar MartinOdehnal Jakub1053  3078
16.Sedlář JanKonečný Vojtěch-9-12-8  0379
17.Cetkovský MartinProkeš Lukáš57-10-6-023710
18.Hájek SvatoplukBureš Miroslav-7-8-3  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedlář Jan22Odehnal Jakub22
Cetkovský Martin04Konečný Vojtěch40
Hájek Svatopluk04Prokeš Lukáš31
Milar Martin31Bureš Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouVrchní
rozhodčí:
Válek Vít
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma HraniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:52379:659TJ Sigma Hranice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Válek Vít
Palásek Jaromír
 
 
Jemelka Libor
Jemelka Ivan
 
 
-7-8-7  0301
2.Válek Jiří
Coufalík Jaroslav
 
 
Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
-8-9-12  0302
3.Coufalík JaroslavJemelka Ivan-7-10-2  0303
4.Palásek JaromírJemelka Libor-9-8-5  0304
5.Válek JiříSohr Radovan-7-6-5  0305
6.Válek VítKlos Otto-8648 3115
7.Palásek JaromírJemelka Ivan-6-7-14  0316
8.Válek JiříJemelka Libor-9-79-9 1317
9.Válek VítSohr Radovan-7-8-4  0318
10.Coufalík JaroslavKlos Otto11-4-10-7 1319
11.Válek JiříJemelka Ivan-1-888-1423110
12.Válek VítJemelka Libor-10-4-12  03111
13.Coufalík JaroslavSohr RadovanWO    03112
14.Palásek JaromírKlos OttoWO    03113
15.Válek VítJemelka IvanWO    03114
16.Coufalík JaroslavJemelka LiborWO    03115
17.Palásek JaromírSohr RadovanWO    03116
18.Válek JiříKlos Otto9-5-75-723117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Coufalík Jaroslav02Jemelka Ivan30
Palásek Jaromír02Jemelka Libor30
Válek Jiří04Sohr Radovan20
Válek Vít12Klos Otto21
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy