Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DubickoVrchní
rozhodčí:
Neoral Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Štíty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna DubickoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
14:40Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:25682:533TJ Sokol Dubicko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neoral Ondřej
Langer Rudolf
 
 
Kudláček Pavel
Jelínek Pavel
 
 
3-99-1163210
2.Braný Milan ml.
Horák Luděk
 
 
Drlík Zdeněk
Drlík Matěj
 
 
676  3020
3.Neoral OndřejDrlík Zdeněk-6-85663230
4.Horák LuděkJelínek Pavel66-510 3140
5.Langer RudolfKudláček Pavel5-67-14-92341
6.Braný Milan ml.Drlík Matěj462  3051
7.Horák LuděkDrlík Zdeněk-7-6-9  0352
8.Langer RudolfJelínek Pavel10-848 3162
9.Braný Milan ml.Kudláček Pavel-8859 3172
10.Neoral OndřejDrlík Matěj874  3082
11.Langer RudolfDrlík Zdeněk-9714-8-52383
12.Braný Milan ml.Jelínek Pavel333  3093
13.Horák FilipKudláček Pavel3-3-9-6 1394
14.Horák LuděkDrlík Matěj536  30104
15.Braný Milan ml.Drlík ZdeněkWO    30114
16.Horák FilipJelínek Pavel8-10-9-10 13115
17.Horák LuděkKudláček Pavel9-13-5-9 13116
18.Langer RudolfDrlík Matěj648  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Neoral Ondřej20Drlík Zdeněk21
Horák Luděk22Jelínek Pavel13
Langer Rudolf22Kudláček Pavel31
Braný Milan ml.30Drlík Matěj04
Horák Filip02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Základna Hnoyland HnojiceVrchní
rozhodčí:
Vágner Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké LosinyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HnojiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:31587:570nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šolle Radovan
Grmela Tomáš
 
 
Paraskevopulos Andreas
Bureš Adam
 
 
4-10-4-10 1301
2.Škvor Ondřej
Kolář Jakub
 
 
Novotný Eduard st.
Bureš Vladimír
 
 
-46-5-2 1302
3.Kolář JakubParaskevopulos Andreas9-1-5-8 1303
4.Škvor OndřejNovotný Eduard st.5-770 3113
5.Šolle RadovanBureš Adam-4-6-8  0314
6.Grmela TomášVaněk Miloš459  3024
7.Škvor OndřejParaskevopulos Andreas-5-7-5  0325
8.Šolle RadovanNovotný Eduard st.1068  3035
9.Grmela TomášBureš Adam656  3045
10.Kolář JakubVaněk Miloš6-797 3155
11.Šolle RadovanParaskevopulos Andreas-12-7-8  0356
12.Grmela TomášNovotný Eduard st.697  3066
13.Kolář JakubBureš Adam3-12612 3176
14.Škvor OndřejVaněk Miloš-889-9-72377
15.Grmela TomášParaskevopulos Andreas977  3087
16.Kolář JakubBureš Vladimír7-639 3197
17.Škvor OndřejBureš Adam-9-97-8 1398
18.Šolle RadovanVaněk Miloš-9-9-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolář Jakub31Paraskevopulos Andreas31
Škvor Ondřej13Novotný Eduard st.03
Šolle Radovan13Bureš Adam22
Grmela Tomáš40Vaněk Miloš22
   Bureš Vladimír01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vrbno pod PradědemVrchní
rozhodčí:
Slavík Ota
HOSTUJÍCÍ:KST Jeseník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Komenského 290, Vrbno pod PradědemRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:39473:578KST Jeseník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Petr
Slavíková Kristýna
 
 
Matějíček Miloš
Dvořák Vítek
 
 
-3-8-4  0301
2.Fišr Petr
Slavík Ota
 
 
Rak Tomáš
Macík Karel
 
 
7104  3011
3.Slavík OtaMatějíček Miloš10-1-3-8 1312
4.Fišr PetrDvořák Vítek-99-14-9 1313
5.Slavík PetrRak Tomáš-5-8-7  0314
6.Slavíková KristýnaMacík Karel8-10-3-7 1315
7.Fišr PetrMatějíček Miloš-11-3-6  0316
8.Slavík PetrDvořák Vítek-4-6-5  0317
9.Slavíková KristýnaRak Tomáš-6-3-7  0318
10.Slavík OtaMacík Karel-8-8-11  0319
11.Slavík PetrMatějíček Miloš-117-5-6 13110
12.Slavíková KristýnaDvořák Vítek-3-2-2  03111
13.Slavík OtaRak Tomáš-72-8-5 13112
14.Fišr PetrMacík Karel957  30212
15.Slavíková KristýnaMatějíček Miloš10109  30312
16.Slavík OtaDvořák Vítek-311-1-5 13313
17.Fišr PetrRak Tomáš1810  30413
18.Slavík PetrMacík KarelWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Ota04Matějíček Miloš31
Fišr Petr22Dvořák Vítek40
Slavík Petr03Rak Tomáš31
Slavíková Kristýna13Macík Karel21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Město Albrechtice BVrchní
rozhodčí:
Vojtek Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Šumperk CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Město Albrechtice, Hašlerova 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:4621:355KST Město Albrechtice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Vítězslav
Santarius Gustav
 
 
Braun Norbert
Skokanová Lenka
 
 
8-768 3110
2.Vojtek Roman
Holubec Jiří
 
 
Maixner Vladimír
Tomeš Vladimír
 
 
767  3020
3.Holubec JiříBraun Norbert578  3030
4.Vojtek RomanSkokanová Lenka1167  3040
5.Vyvial JaromírMaixner Vladimír599  3050
6.Kadlec VítězslavTomeš Vladimír498  3060
7.Vojtek RomanBraun Norbert1198  3070
8.Vyvial JaromírSkokanová Lenka58-26 3180
9.Kadlec VítězslavMaixner Vladimír969  3090
10.Holubec JiříTomeš Vladimír54-55 31100
11.Vyvial JaromírBraun NorbertWO    30110
12.Kadlec VítězslavSkokanová Lenka8-999 31120
13.Holubec JiříMaixner Vladimír482  30130
14.Vojtek RomanTomeš Vladimír384  30140
15.Kadlec VítězslavBraun NorbertWO    30150
16.Holubec JiříSkokanová Lenka685  30160
17.Vojtek RomanMaixner VladimírWO    30170
18.Santarius GustavTomeš Vladimír697  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holubec Jiří40Braun Norbert02
Vojtek Roman30Skokanová Lenka04
Vyvial Jaromír20Maixner Vladimír03
Kadlec Vítězslav30Tomeš Vladimír04
Santarius Gustav10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy