Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SVČ RýmařovVrchní
rozhodčí:
Havlíček Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké LosinyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Okružní 1059/10, RýmařovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:41633:672TJ Sokol Velké Losiny

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Aleš
Casciani Luděk
 
 
Bureš Vladimír
Novotný Eduard st.
 
 
-5238 3110
2.Žatecký Vladimír
Lašák Roman
 
 
Bureš Adam
Vaněk Miloš
 
 
5-8-12-11 1311
3.Lašák RomanBureš Adam-1-4-3  0312
4.Casciani LuděkVaněk Miloš-116-9-9 1313
5.Žatecký VladimírNovotný Eduard st.535  3023
6.Polák AlešBureš Vladimír9-9-9473233
7.Casciani LuděkBureš Adam-9811-5-82334
8.Žatecký VladimírVaněk Miloš762  3044
9.Polák AlešNovotný Eduard st.-55-6-4 1345
10.Kalaš Miroslav ml.Bureš Vladimír-5-97-7 1346
11.Žatecký VladimírBureš Adam-9-910783256
12.Polák AlešVaněk Miloš-83107 3166
13.Kalaš Miroslav ml.Novotný Eduard st.-11-1-9  0367
14.Casciani LuděkBureš Vladimír8-75-10-122368
15.Polák AlešBureš Adam-5-899-82369
16.Kalaš Miroslav ml.Vaněk Miloš10-9-4-5 13610
17.Casciani LuděkNovotný Eduard st.7-3-99332710
18.Žatecký VladimírBureš VladimírWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lašák Roman01Bureš Adam31
Casciani Luděk13Vaněk Miloš22
Žatecký Vladimír30Novotný Eduard st.22
Polák Aleš22Bureš Vladimír21
Kalaš Miroslav ml.03   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olympia BruntálVrchní
rozhodčí:
Kolář Vojta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Štíty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična J. Žižky 9, BruntálRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:26673:581TJ Olympia Bruntál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajča Rudolf
Kamák Zdenko
 
 
Drlík Zdeněk
Drlík Matěj
 
 
107-8-10-52301
2.Jasinský Čestmír
Kolář Vojta
 
 
Jelínek Pavel
Vicenec Rudolf
 
 
1078  3011
3.Kolář VojtaJelínek Pavel285  3021
4.Jasinský ČestmírVicenec Rudolf3-977 3131
5.Kamák ZdenkoDrlík Zdeněk-6-6-8  0332
6.Krajča RudolfDrlík Matěj136  3042
7.Jasinský ČestmírJelínek Pavel7-6-10683252
8.Kamák ZdenkoVicenec Rudolf537  3062
9.Krajča RudolfDrlík Zdeněk6-3-8-6 1363
10.Kolář VojtaDrlík Matěj464  3073
11.Kamák ZdenkoJelínek Pavel9-3-97-72374
12.Krajča RudolfVicenec Rudolf-127-13-8 1375
13.Kolář VojtaDrlík Zdeněk89-8-7-72376
14.Jasinský ČestmírDrlík Matěj5810  3086
15.Krajča RudolfJelínek Pavel86-9-7103296
16.Kolář VojtaVicenec Rudolf589  30106
17.Jasinský ČestmírDrlík Zdeněk-3-11610-623107
18.Kamák ZdenkoDrlík Matěj685  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolář Vojta31Jelínek Pavel13
Jasinský Čestmír31Vicenec Rudolf13
Kamák Zdenko22Drlík Zdeněk40
Krajča Rudolf22Drlík Matěj04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Základna Hnoyland HnojiceVrchní
rozhodčí:
Vágner Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Šumperk CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HnojiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:10631:318Základna Hnoyland Hnojice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zuština Lukáš
Kořenek Václav
 
 

 
 
WO    3010
2.Grmela Tomáš
Tkaczik Jan
 
 
Maixner Vladimír
Skokanová Lenka
 
 
-756-553220
3.Kořenek VáclavSkokanová Lenka-4-7-8  0321
4.Grmela TomášMaixner Vladimír6110  3031
5.Tkaczik JanTomeš Vladimír662  3041
6.Zuština LukášWO    3051
7.Grmela TomášSkokanová Lenka-83129 3161
8.Tkaczik JanMaixner Vladimír825  3071
9.Zuština LukášTomeš Vladimír1079  3081
10.Kořenek VáclavWO    3091
11.Tkaczik JanSkokanová Lenka7915  30101
12.Zuština LukášMaixner Vladimír4-8-810-623102
13.Kořenek VáclavTomeš Vladimír8410  30112
14.Grmela TomášWO    30122
15.Zuština LukášSkokanová Lenka77-72 31132
16.Kořenek VáclavMaixner VladimírWO    30142
17.Grmela TomášTomeš Vladimír355  30152
18.Tkaczik JanWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kořenek Václav11Skokanová Lenka13
Grmela Tomáš30Maixner Vladimír12
Tkaczik Jan30Tomeš Vladimír04
Zuština Lukáš21   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DubickoVrchní
rozhodčí:
Vidomus Michal
HOSTUJÍCÍ:KST Jeseník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna DubickoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:41578:645KST Jeseník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langer Rudolf
Vidomus Michal
 
 
Matějíček Martin
Rak Tomáš
 
 
-4-69-7 1301
2.Braný Milan ml.
Neoral Ondřej
 
 
Macík Karel
Dvořák Vítek
 
 
98-86 3111
3.Langer RudolfMatějíček Martin-7-9-9  0312
4.Neoral OndřejDvořák Vítek-9-5-6  0313
5.Vidomus MichalMacík Karel-8-10-8  0314
6.Braný Milan ml.Rak Tomáš-8813 3124
7.Neoral OndřejMatějíček Martin-4-17-6 1325
8.Vidomus MichalDvořák Vítek-4-7-8  0326
9.Braný Milan ml.Macík Karel6-9-10873236
10.Langer RudolfRak Tomáš710-74 3146
11.Vidomus MichalMatějíček Martin-5-4-7  0347
12.Braný Milan ml.Dvořák Vítek-9-74-6 1348
13.Langer RudolfMacík Karel10109  3058
14.Neoral OndřejRak Tomáš1036  3068
15.Braný Milan ml.Matějíček Martin9-38-10-52369
16.Langer RudolfDvořák Vítek-13-96-9 13610
17.Neoral OndřejMacík Karel-10-6108-523611
18.Vidomus MichalRak Tomáš-8-4-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Langer Rudolf22Matějíček Martin40
Neoral Ondřej13Dvořák Vítek40
Vidomus Michal04Macík Karel22
Braný Milan ml.22Rak Tomáš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy