Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kolšov BVrchní
rozhodčí:
Šíbl Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Jeseník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kolšov 160 78821 SudkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:33563:563KST Jeseník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Martin
Solařová Květoslava
 
 
Macík Petr
Rak Tomáš
 
 
1174  3010
2.Honemann Pavel
Honemann Vlastimil
 
 
Macík Karel
Dvořák Vítek
 
 
-4-911-3 1311
3.Honemann VlastimilMacík Karel486  3021
4.Honemann PavelRak Tomáš-8598 3131
5.Solařová KvětoslavaDvořák Vítek-5-6-8  0332
6.Čermák MartinMacík Petr559  3042
7.Honemann PavelMacík Karel5-139-1-92343
8.Solařová KvětoslavaRak Tomáš-10-9-9  0344
9.Čermák MartinDvořák Vítek-9-3-3  0345
10.Honemann VlastimilMacík Petr894  3055
11.Solařová KvětoslavaMacík Karel10-5-38-52356
12.Čermák MartinRak Tomáš9-13-6-6 1357
13.Honemann VlastimilDvořák Vítek-5-4-5  0358
14.Honemann PavelMacík Petr2-975 3168
15.Čermák MartinMacík Karel-7-4-9  0369
16.Honemann VlastimilRak Tomáš6-1055 3179
17.Honemann PavelDvořák Vítek6-9-2-6 13710
18.Solařová KvětoslavaMacík PetrWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Honemann Vlastimil31Macík Karel31
Honemann Pavel22Rak Tomáš22
Solařová Květoslava03Dvořák Vítek40
Čermák Martin13Macík Petr03
WO10WO01
Nejsou.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JestřebíVrchní
rozhodčí:
Daniel Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TTC Šumperk CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ JestřebíRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:32516:561nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Jiří
Král Pavel
 
 
Skokanová Lenka
Tomeš Vladimír
 
 
846  3010
2.Daniel Jan ml.
Daniel Jan nejml.
 
 
Braun Norbert
Maixner Vladimír
 
 
-4-5-7  0311
3.Daniel Jan ml.Braun Norbert-4-7-5  0312
4.Daniel Jan nejml.Skokanová Lenka-3-5-10  0313
5.Král PavelMaixner Vladimír8-4-4-5 1314
6.Malý JiříTomeš Vladimír665  3024
7.Daniel Jan nejml.Braun Norbert-49-6-5 1325
8.Král PavelSkokanová Lenka8-6-7-3 1326
9.Malý JiříMaixner Vladimír669  3036
10.Daniel Jan ml.Tomeš Vladimír978  3046
11.Král PavelBraun Norbert-3-9-4  0347
12.Malý JiříSkokanová Lenka619  3057
13.Daniel Jan ml.Maixner Vladimír131-48 3167
14.Daniel Jan nejml.Tomeš Vladimír108-8-993277
15.Malý JiříBraun Norbert277  3087
16.Daniel Jan ml.Skokanová Lenka-7-5-5  0388
17.Daniel Jan nejml.Maixner Vladimír-6-5-3  0389
18.Král PavelTomeš Vladimír5-9-10973299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Daniel Jan ml.22Braun Norbert31
Daniel Jan nejml.13Skokanová Lenka31
Král Pavel13Maixner Vladimír22
Malý Jiří40Tomeš Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DubickoVrchní
rozhodčí:
Vidomus Michal
HOSTUJÍCÍ:KST Město Albrechtice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna DubickoRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 15:00 Začátek
utkání
14:45Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30632:612TJ Sokol Dubicko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vidomus Michal
Langer Rudolf
 
 
Kozák Petr
Matyáš Jaroslav
 
 
93-6-5-32301
2.Braný Milan ml.
Neoral Ondřej
 
 
Santarius Gustav
Holubec Jiří
 
 
-4910-8-132302
3.Vidomus MichalHolubec Jiří12-5-8-10 1303
4.Neoral OndřejSantarius Gustav57-97 3113
5.Langer RudolfKozák Petr10-5-7-7 1314
6.Braný Milan ml.Matyáš Jaroslav9611  3024
7.Neoral OndřejHolubec Jiří6-99-453234
8.Langer RudolfSantarius Gustav-7-9-9  0335
9.Braný Milan ml.Kozák Petr527  3045
10.Vidomus MichalMatyáš Jaroslav9-5-9-2 1346
11.Langer RudolfHolubec Jiří-6-8-6  0347
12.Braný Milan ml.Santarius Gustav579  3057
13.Vidomus MichalVyvial Jaromír81312  3067
14.Neoral OndřejMatyáš Jaroslav-911107 3177
15.Braný Milan ml.Holubec Jiří4-89-663287
16.Vidomus MichalSantarius Gustav486  3097
17.Neoral OndřejVyvial Jaromír575  30107
18.Langer RudolfMatyáš Jaroslav-8-7-6  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vidomus Michal22Holubec Jiří22
Neoral Ondřej40Santarius Gustav13
Langer Rudolf04Kozák Petr11
Braný Milan ml.40Matyáš Jaroslav22
   Vyvial Jaromír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Základna Hnoyland HnojiceVrchní
rozhodčí:
Vágner Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vrbno pod PradědemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HnojiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:36595:621nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořenek Václav
Zuština Lukáš
 
 
Slavík Petr
Fišr Petr
 
 
-10-13-8  0301
2.Tkaczik Jan
Škvor Ondřej
 
 
Slavíková Kristýna
Pavela Ondřej
 
 
-79-8673211
3.Škvor OndřejSlavíková Kristýna1087  3021
4.Kořenek VáclavFišr Petr-9-4-9  0322
5.Zuština LukášSlavík Petr-7-6-8  0323
6.Tkaczik JanSlavík Ota9-106-583233
7.Kořenek VáclavSlavíková Kristýna676  3043
8.Zuština LukášFišr Petr-458-5-42344
9.Tkaczik JanSlavík Petr-941111 3154
10.Škvor OndřejSlavík Ota-9-9-8  0355
11.Zuština LukášPavela Ondřej86-11-753265
12.Tkaczik JanFišr Petr95-9-523275
13.Škvor OndřejSlavík Petr979  3085
14.Kořenek VáclavSlavík Ota-2-6-8  0386
15.Tkaczik JanPavela Ondřej969  3096
16.Škvor OndřejFišr Petr5-7-9-6 1397
17.Kořenek VáclavSlavík Petr-5-9-8  0398
18.Zuština LukášSlavík Ota-6-4-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škvor Ondřej22Slavíková Kristýna02
Kořenek Václav13Fišr Petr31
Zuština Lukáš13Slavík Petr22
Tkaczik Jan40Slavík Ota31
   Pavela Ondřej02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy