Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké LosinyVrchní
rozhodčí:
Novotný Eduard st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Olympia BruntálRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KolšovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:29609:573TJ Sokol Velké Losiny

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Adam
Bureš Vladimír
 
 
Kolář Vojta
Jasinský Čestmír
 
 
4-4-6-6 1301
2.Paraskevopulos Andreas
Novotný Eduard st.
 
 
Hostěnský Robert
Krajča Rudolf
 
 
94-91 3111
3.Novotný Eduard st.Jasinský Čestmír-5888 3121
4.Bureš VladimírHostěnský Robert-310-126-52322
5.Bureš AdamKolář Vojta-8-8-8  0323
6.Paraskevopulos AndreasKrajča Rudolf448  3033
7.Bureš VladimírJasinský Čestmír-71287 3143
8.Bureš AdamHostěnský Robert-128-6753253
9.Paraskevopulos AndreasKolář Vojta-10575 3163
10.Novotný Eduard st.Krajča Rudolf-7877 3173
11.Bureš AdamJasinský Čestmír788  3083
12.Paraskevopulos AndreasHostěnský Robert-989-8-82384
13.Novotný Eduard st.Kolář Vojta-5-89-13 1385
14.Bureš VladimírKrajča Rudolf-9836 3195
15.Paraskevopulos AndreasJasinský Čestmír278  30105
16.Novotný Eduard st.Hostěnský RobertWO    03106
17.Bureš VladimírKolář VojtaWO    03107
18.Bureš AdamKrajča RudolfWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Eduard st.21Jasinský Čestmír04
Bureš Vladimír21Hostěnský Robert21
Bureš Adam21Kolář Vojta21
Paraskevopulos Andreas31Krajča Rudolf03
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Štíty BVrchní
rozhodčí:
Kudláček Pavel
HOSTUJÍCÍ:SVČ RýmařovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠtítyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:41412:526SVČ Rýmařov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hranička Libor
Jelínek Pavel
 
 
Polák Aleš
Casciani Luděk
 
 
-9-9-5  0301
2.Kudláček Pavel
Benda František
 
 
Žatecký Vladimír
Rektořík Bronislav
 
 
-7-8-5  0302
3.Hranička LiborLašák Roman-99-9-9 1303
4.Jelínek PavelRektořík Bronislav10-7-10-8 1304
5.Kudláček PavelPolák Aleš-6-9-5  0305
6.Benda FrantišekŽatecký Vladimír-4-7-3  0306
7.Jelínek PavelLašák Roman-8796 3116
8.Kudláček PavelRektořík Bronislav-89-7-5 1317
9.Benda FrantišekPolák Aleš-2-3-5  0318
10.Hranička LiborŽatecký Vladimír-91095 3128
11.Kudláček PavelLašák Roman-4-4-9  0329
12.Benda FrantišekRektořík Bronislav-3-8-8  03210
13.Hranička LiborPolák AlešWO    03211
14.Jelínek PavelŽatecký VladimírWO    30311
15.Benda FrantišekLašák RomanWO    03312
16.Hranička LiborRektořík BronislavWO    30412
17.Jelínek PavelPolák AlešWO    30512
18.Kudláček PavelŽatecký VladimírWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hranička Libor11Lašák Roman21
Jelínek Pavel11Rektořík Bronislav30
Kudláček Pavel03Polák Aleš20
Benda František03Žatecký Vladimír11
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Šumperk CVrchní
rozhodčí:
Agachi Konstantin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DubickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:35580:562TJ Sokol Dubicko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wiesner Lukáš
Luňáček Jiří
 
 
Vidomus Michal
Krmíček Marcel
 
 
297  3010
2.Maixner Vladimír
Skokanová Lenka
 
 
Braný Milan ml.
Neoral Ondřej
 
 
-12-8-6  0311
3.Wiesner LukášNeoral Ondřej10-10-6-11 1312
4.Luňáček JiříBraný Milan ml.-89-135-52313
5.Maixner VladimírVidomus Michal-6-9-8  0314
6.Skokanová LenkaKrmíček Marcel543  3024
7.Luňáček JiříNeoral Ondřej-7-244-52325
8.Maixner VladimírBraný Milan ml.-9-11-10  0326
9.Skokanová LenkaVidomus Michal2-984 3136
10.Wiesner LukášKrmíček Marcel-55-77-82337
11.Maixner VladimírNeoral Ondřej-8-15-6 1338
12.Skokanová LenkaBraný Milan ml.7-3-7-2 1339
13.Wiesner LukášVidomus Michal-4-6-7  03310
14.Luňáček JiříKrmíček Marcel9712  30410
15.Skokanová LenkaNeoral Ondřej377  30510
16.Wiesner LukášBraný Milan ml.-9-2-8  03511
17.Luňáček JiříVidomus MichalWO    30611
18.Maixner VladimírKrmíček Marcel85-86 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wiesner Lukáš04Neoral Ondřej31
Luňáček Jiří12Braný Milan ml.40
Maixner Vladimír13Vidomus Michal21
Skokanová Lenka31Krmíček Marcel13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jeseník CVrchní
rozhodčí:
Fňukal Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Základna Hnoyland HnojiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:32570:567nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějíček Martin
Rak Tomáš
 
 
Škvor Ondřej
Zuština Lukáš
 
 
73-5-663210
2.Macík Karel
Macík Petr
 
 
Grmela Tomáš
Tkaczik Jan
 
 
5-5-7-6 1311
3.Macík PetrTkaczik Jan-9-6-9  0312
4.Matějíček MartinGrmela Tomáš88-312 3122
5.Rak Tomᚊkvor Ondřej-9-6-6  0323
6.Macík KarelZuština Lukáš669  3033
7.Matějíček MartinTkaczik Jan345  3043
8.Rak TomášGrmela Tomáš-6-6-7  0344
9.Macík KarelŠkvor Ondřej1467  3054
10.Macík PetrZuština Lukáš8-9-58-62355
11.Rak TomášTkaczik Jan-11-8-9  0356
12.Macík KarelGrmela Tomáš-4-7-8  0357
13.Macík PetrŠkvor Ondřej7104  3067
14.Matějíček MartinZuština Lukáš976  3077
15.Macík KarelTkaczik Jan-873-293287
16.Macík PetrGrmela Tomáš-9-6-9  0388
17.Matějíček MartinŠkvor Ondřej585  3098
18.Rak TomášZuština Lukáš-10-57-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macík Petr13Tkaczik Jan22
Matějíček Martin40Grmela Tomáš31
Rak Tomáš04Škvor Ondřej13
Macík Karel31Zuština Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kolšov BVrchní
rozhodčí:
Šíbl Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JestřebíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kolšov 160 78821 SudkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:41569:675TJ Sokol Jestřebí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burian Jaroslav
Honemann Pavel
 
 
Daniel Jan ml.
Malý Jiří
 
 
-613-6643210
2.Čermák Martin
Honemann Vlastimil
 
 
Sedláček Bohumír
Král Pavel
 
 
7-6-69-32311
3.Burian JaroslavMalý Jiří-69-2-6 1312
4.Honemann PavelSedláček Bohumír-10-10-11  0313
5.Honemann VlastimilDaniel Jan ml.8910  3023
6.Čermák MartinKrál Pavel-786-9103233
7.Honemann PavelMalý Jiří-9-8-7  0334
8.Honemann VlastimilSedláček Bohumír6-8910 3144
9.Čermák MartinDaniel Jan ml.6-1085 3154
10.Burian JaroslavKrál Pavel-4-7-3  0355
11.Honemann VlastimilMalý Jiří-45-5-2 1356
12.Čermák MartinSedláček Bohumír-7576 3166
13.Burian JaroslavDaniel Jan ml.8-2-34-42367
14.Honemann PavelKrál Pavel3-67-9-42368
15.Čermák MartinMalý Jiří-8-6-3  0369
16.Burian JaroslavSedláček Bohumír-7-10-7  03610
17.Honemann PavelDaniel Jan ml.87-615 31710
18.Honemann VlastimilKrál PavelWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Burian Jaroslav04Malý Jiří40
Honemann Pavel13Sedláček Bohumír22
Honemann Vlastimil21Daniel Jan ml.13
Čermák Martin31Král Pavel21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vrbno pod PradědemVrchní
rozhodčí:
Slavík Ota
HOSTUJÍCÍ:KST Město Albrechtice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Komenského 290, Vrbno pod PradědemRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:45533:598KST Město Albrechtice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondruš Milan
Slavík Petr
 
 
Holubec Jiří
Santarius Gustav
 
 
-9-7-1  0301
2.Fišr Petr
Slavík Ota
 
 
Kadlec Vítězslav
Kozák Petr
 
 
-109-59-82302
3.Slavík PetrKadlec Vítězslav-6-6-3  0303
4.Fišr PetrHolubec Jiří-3-6-5  0304
5.Slavík OtaSantarius Gustav59-7-7-92305
6.Ondruš MilanKozák Petr-3-6-9  0306
7.Fišr PetrKadlec Vítězslav-78-8-9 1307
8.Slavík OtaHolubec Jiří85-7-3-72308
9.Ondruš MilanSantarius Gustav9-8-7-7 1309
10.Slavík PetrKozák Petr-10-1011-4 13010
11.Slavík OtaKadlec Vítězslav-9-8-9  03011
12.Ondruš MilanHolubec Jiří-3-4-5  03012
13.Slavík PetrSantarius Gustav7-4-5-10 13013
14.Fišr PetrKozák PetrWO    30113
15.Ondruš MilanKadlec Vítězslav-76-12-6 13114
16.Slavík PetrHolubec Jiří-610-5-9 13115
17.Fišr PetrSantarius GustavWO    30215
18.Slavík OtaKozák PetrWO    30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slavík Petr04Kadlec Vítězslav40
Fišr Petr02Holubec Jiří40
Slavík Ota03Santarius Gustav30
Ondruš Milan04Kozák Petr20
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy