Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kolšov BVrchní
rozhodčí:
Dražný Alois
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Štíty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kolšov 160 78821 SudkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:7638:255SK Kolšov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Martin
Dražný Alois
 
 
Šula Radek
Vicenec Rudolf
 
 
-968-5-92301
2.Burian Jaroslav
Honemann Pavel
 
 
Sasz Jiří
 
 
WO    3011
3.Honemann VlastimilVicenec Rudolf68-96 3121
4.Honemann PavelŠula Radek569  3031
5.Burian JaroslavSasz Jiří446  3041
6.Čermák MartinWO    3051
7.Honemann PavelVicenec Rudolf698  3061
8.Burian JaroslavŠula Radek444  3071
9.Čermák MartinSasz Jiří433  3081
10.Honemann VlastimilWO    3091
11.Burian JaroslavVicenec Rudolf4-65-8632101
12.Čermák MartinŠula Radek555  30111
13.Honemann VlastimilSasz Jiří321  30121
14.Honemann PavelWO    30131
15.Čermák MartinVicenec Rudolf4-966 31141
16.Honemann VlastimilŠula Radek323  30151
17.Honemann PavelSasz Jiří221  30161
18.Burian JaroslavWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Honemann Vlastimil30Vicenec Rudolf04
Honemann Pavel30Šula Radek04
Burian Jaroslav30Sasz Jiří04
Čermák Martin30   
WO50WO05
Nejsou.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JestřebíVrchní
rozhodčí:
Daniel Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké LosinyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ JestřebíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32613:600TJ Sokol Jestřebí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Bohumír
Král Pavel
 
 
Bureš Vladimír
Bureš Adam
 
 
334  3010
2.Malý Jiří
Daniel Jan ml.
 
 
Paraskevopulos Andreas
Vaněk Miloš
 
 
11-7-8-8 1311
3.Daniel Jan ml.Paraskevopulos Andreas-6-4-8  0312
4.Sedláček BohumírNovotný Eduard st.-87-7-1 1313
5.Král PavelBureš Vladimír-673-1273223
6.Malý JiříBureš Adam7712  3033
7.Sedláček BohumírParaskevopulos Andreas9-118-9113243
8.Král PavelNovotný Eduard st.759  3053
9.Malý JiříBureš Vladimír-7796 3163
10.Daniel Jan ml.Bureš Adam4-79-7-52364
11.Král PavelParaskevopulos Andreas-6-6-4  0365
12.Malý JiříNovotný Eduard st.92-55 3175
13.Daniel Jan ml.Bureš Vladimír-5-8-9  0376
14.Sedláček BohumírBureš Adam874  3086
15.Malý JiříParaskevopulos Andreas-77-57103296
16.Daniel Jan ml.Novotný Eduard st.-710-9-6 1397
17.Sedláček BohumírBureš Vladimír468  30107
18.Král PavelBureš Adam-10-6-5  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Daniel Jan ml.04Paraskevopulos Andreas22
Sedláček Bohumír31Novotný Eduard st.22
Král Pavel22Bureš Vladimír13
Malý Jiří40Bureš Adam22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olympia BruntálVrchní
rozhodčí:
Kolář Vojta
HOSTUJÍCÍ:KST Město Albrechtice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična J. Žižky 9, BruntálRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:43486:604KST Město Albrechtice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vojta
Jasinský Čestmír
 
 
Kadlec Vítězslav
Santarius Gustav
 
 
-19108 3110
2.Mlčoch František
Plesník Jiří
 
 
Holubec Jiří
Vyvial Jaromír
 
 
-108-8-1 1311
3.Plesník JiříKadlec Vítězslav-4-48-8 1312
4.Kolář VojtaHolubec Jiří9-711-3-82313
5.Jasinský ČestmírSantarius Gustav-8-587-32314
6.Mlčoch FrantišekVyvial Jaromír-6-899-82315
7.Kolář VojtaKadlec Vítězslav-6-9-6  0316
8.Jasinský ČestmírHolubec Jiří-6-7-7  0317
9.Mlčoch FrantišekSantarius Gustav-9-610-5 1318
10.Plesník JiříVyvial Jaromír-3-378-62319
11.Jasinský ČestmírKadlec Vítězslav-4-10-12  03110
12.Mlčoch FrantišekHolubec Jiří-15-3-3 13111
13.Plesník JiříSantarius GustavWO    03112
14.Kolář VojtaVyvial JaromírWO    30212
15.Mlčoch FrantišekKadlec Vítězslav-8-4-8  03213
16.Plesník JiříHolubec JiříWO    03214
17.Kolář VojtaSantarius GustavWO    30314
18.Jasinský ČestmírVyvial JaromírWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plesník Jiří02Kadlec Vítězslav40
Kolář Vojta02Holubec Jiří30
Jasinský Čestmír03Santarius Gustav20
Mlčoch František04Vyvial Jaromír20
WO32WO23



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SVČ RýmařovVrchní
rozhodčí:
Havlíček Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vrbno pod PradědemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Okružní 1059/10, RýmařovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33636:616SVČ Rýmařov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Aleš
Casciani Luděk
 
 
Slavík Ota
Fišr Petr
 
 
-10-677103210
2.Žatecký Vladimír
Rektořík Bronislav
 
 
Slavík Petr
Slavíková Kristýna
 
 
5-378 3120
3.Václavík AlešFišr Petr-1-4-8  0321
4.Casciani LuděkSlavík Petr4-466 3131
5.Žatecký VladimírSlavík Ota11-864 3141
6.Polák AlešSlavíková Kristýna586  3051
7.Casciani LuděkFišr Petr-6-7-8  0352
8.Žatecký VladimírSlavík Petr641  3062
9.Rektořík BronislavSlavík Ota-6-10-8  0363
10.Václavík AlešSlavíková Kristýna112-69 3173
11.Žatecký VladimírFišr Petr6-67-10-92374
12.Rektořík BronislavSlavík Petr55-6-9-82375
13.Václavík AlešSlavík Ota-27-89-62376
14.Casciani LuděkSlavíková Kristýna7-985 3186
15.Rektořík BronislavFišr Petr-2-6-3  0387
16.Václavík AlešSlavík Petr10-8-9-7 1388
17.Casciani LuděkSlavík Ota-98-66133298
18.Žatecký VladimírSlavíková Kristýna3108  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Václavík Aleš13Fišr Petr40
Casciani Luděk31Slavík Petr22
Žatecký Vladimír31Slavík Ota22
Polák Aleš10Slavíková Kristýna04
Rektořík Bronislav03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy