Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké LosinyVrchní
rozhodčí:
Novotný Eduard st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vrbno pod PradědemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 652, Velké Losiny 78815, Tělocvična základní školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32637:619TJ Sokol Velké Losiny

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paraskevopulos Andreas
Vaněk Miloš
 
 
Slavík Ota
Fišr Petr
 
 
-8-9-4  0301
2.Bureš Adam
Bureš Vladimír
 
 
Slavík Petr
Pavela Ondřej
 
 
-98-81-62302
3.Bureš VladimírPavela Ondřej97-69 3112
4.Bureš AdamFišr Petr-86-68-52313
5.Novotný Eduard st.Slavík Ota6-510-833223
6.Paraskevopulos AndreasSlavík Petr-9856 3133
7.Bureš AdamPavela Ondřej1098  3043
8.Novotný Eduard st.Fišr Petr10-8-88-92344
9.Paraskevopulos AndreasSlavík Ota2-646 3154
10.Bureš VladimírSlavík Petr10-6-5-6 1355
11.Novotný Eduard st.Pavela Ondřej687  3065
12.Paraskevopulos AndreasFišr Petr74-5-1153275
13.Vaněk MilošSlavík Ota-9889 3185
14.Bureš AdamSlavík Petr784  3095
15.Paraskevopulos AndreasPavela Ondřej457  30105
16.Vaněk MilošFišr Petr6-5-79-623106
17.Bureš AdamSlavík Ota-6-8-8  03107
18.Novotný Eduard st.Slavík PetrWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bureš Vladimír11Pavela Ondřej04
Bureš Adam22Fišr Petr31
Novotný Eduard st.21Slavík Ota13
Paraskevopulos Andreas40Slavík Petr12
Vaněk Miloš11   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Štíty BVrchní
rozhodčí:
Kudláček Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Město Albrechtice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠtítyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1513:49380:646KST Město Albrechtice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drlík Zdeněk
Drlík Matěj
 
 
Kadlec Vítězslav
Santarius Gustav
 
 
-4-2-4  0301
2.Kudláček Pavel
Vicenec Rudolf
 
 
Kozák Petr
Vyvial Jaromír
 
 
-4-6-10  0302
3.Drlík ZdeněkKadlec Vítězslav-5124-8143212
4.Drlík MatějSantarius Gustav-4-3-4  0313
5.Kudláček PavelKozák Petr-6-3-4  0314
6.Vicenec RudolfVyvial Jaromír-66-8-7 1315
7.Drlík MatějKadlec Vítězslav-2-6-5  0316
8.Kudláček PavelSantarius Gustav-7-1-5  0317
9.Vicenec RudolfKozák Petr9-87-8-92318
10.Drlík ZdeněkVyvial Jaromír9-667 3128
11.Kudláček PavelKadlec Vítězslav-5-7-4  0329
12.Vicenec RudolfSantarius Gustav-5-8-5  03210
13.Drlík ZdeněkKozák Petr9-668 31310
14.Drlík MatějVyvial Jaromír-7-2-7  03311
15.Vicenec RudolfKadlec Vítězslav9-5-5-1 13312
16.Drlík ZdeněkSantarius GustavWO    03313
17.Drlík MatějKozák Petr-6-5-6  03314
18.Kudláček PavelVyvial JaromírWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Drlík Zdeněk30Kadlec Vítězslav31
Drlík Matěj04Santarius Gustav30
Kudláček Pavel03Kozák Petr31
Vicenec Rudolf04Vyvial Jaromír21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Šumperk CVrchní
rozhodčí:
Skokanová Lenka
HOSTUJÍCÍ:TJ Olympia BruntálRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:843:30700:584TTC Šumperk C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wiesner Lukáš
Skokanová Lenka
 
 
Jasinský Čestmír
Kolář Vojta
 
 
-76-58-52301
2.Braun Norbert
Maixner Vladimír
 
 
Mlčoch František
Hostěnský Robert
 
 
-72123 3111
3.Wiesner LukášKolář Vojta-76-5-10 1312
4.Maixner VladimírHostěnský Robert-639-883222
5.Skokanová LenkaJasinský Čestmír8108  3032
6.Braun NorbertMlčoch František8-12147 3142
7.Maixner VladimírKolář Vojta-88-6-10 1343
8.Skokanová LenkaHostěnský RobertWO    3053
9.Braun NorbertJasinský Čestmír597  3063
10.Wiesner LukášMlčoch František6-9-36-102364
11.Skokanová LenkaKolář Vojta88-12-4-72365
12.Braun NorbertHostěnský RobertWO    3075
13.Wiesner LukášJasinský Čestmír73-11-6-72376
14.Maixner VladimírMlčoch František-69-95-82377
15.Braun NorbertKolář Vojta9-997 3187
16.Wiesner LukášHostěnský RobertWO    3097
17.Maixner VladimírJasinský Čestmír-4-69-5 1398
18.Skokanová LenkaMlčoch František-6565 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wiesner Lukáš03Kolář Vojta31
Maixner Vladimír13Hostěnský Robert01
Skokanová Lenka21Jasinský Čestmír22
Braun Norbert30Mlčoch František22
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jeseník CVrchní
rozhodčí:
Veiglová Jarmila
HOSTUJÍCÍ:SVČ RýmařovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31644:619KST Jeseník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějíček Martin
Macík Petr
 
 
Žatecký Vladimír
Polák Aleš
 
 
-11-9-11  0301
2.Macík Karel
Dvořák Vítek
 
 
Václavík Aleš
Kalaš Miroslav ml.
 
 
999  3011
3.Matějíček MartinKalaš Miroslav ml.358  3021
4.Macík PetrVáclavík Aleš6-3-9783231
5.Dvořák VítekPolák Aleš-9-68863241
6.Macík KarelŽatecký Vladimír12-2-126-72342
7.Macík PetrKalaš Miroslav ml.57-6-10-102343
8.Dvořák VítekVáclavík Aleš665  3053
9.Macík KarelPolák Aleš-7-5108-32354
10.Matějíček MartinŽatecký Vladimír946  3064
11.Dvořák VítekKalaš Miroslav ml.10103  3074
12.Macík KarelVáclavík Aleš-9-41212153284
13.Matějíček MartinPolák Aleš76-94 3194
14.Macík PetrŽatecký Vladimír-7-3-2  0395
15.Macík KarelKalaš Miroslav ml.-55-88-82396
16.Matějíček MartinVáclavík AlešWO    30106
17.Macík PetrPolák Aleš6-4-10-8 13107
18.Dvořák VítekŽatecký VladimírWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějíček Martin30Kalaš Miroslav ml.22
Macík Petr13Václavík Aleš03
Dvořák Vítek30Polák Aleš22
Macík Karel13Žatecký Vladimír21
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kolšov BVrchní
rozhodčí:
Šíbl Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DubickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kolšov 160 78821 SudkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:22631:515SK Kolšov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Martin
Honemann Vlastimil
 
 
Braný Milan ml.
Horák Luděk
 
 
828  3010
2.Honemann Pavel
Burian Jaroslav
 
 
Neoral Ondřej
Vidomus Michal
 
 
-9974 3120
3.Honemann VlastimilNeoral Ondřej3510  3030
4.Honemann PavelBraný Milan ml.710-911 3140
5.Burian JaroslavHorák Luděk-59-77-72341
6.Čermák MartinVidomus Michal763  3051
7.Honemann PavelNeoral Ondřej547  3061
8.Burian JaroslavBraný Milan ml.-8-73-10 1362
9.Čermák MartinHorák Luděk864  3072
10.Honemann VlastimilVidomus Michal965  3082
11.Burian JaroslavNeoral Ondřej-118-8-9 1383
12.Čermák MartinBraný Milan ml.7-7-16-8 1384
13.Honemann VlastimilHorák Luděk5-697 3194
14.Honemann PavelVidomus Michal782  30104
15.Čermák MartinNeoral Ondřej-5-796-523105
16.Honemann VlastimilBraný Milan ml.5-9107 31115
17.Honemann PavelHorák LuděkWO    30125
18.Burian JaroslavVidomus MichalWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Honemann Vlastimil40Neoral Ondřej22
Honemann Pavel30Braný Milan ml.22
Burian Jaroslav03Horák Luděk12
Čermák Martin22Vidomus Michal03
WO11WO11
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JestřebíVrchní
rozhodčí:
Daniel Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:Základna Hnoyland HnojiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ JestřebíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:34623:602Základna Hnoyland Hnojice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Bohumír
Král Pavel
 
 
Kořenek Václav
Zuština Lukáš
 
 
548  3010
2.Malý Jiří
Daniel Jan ml.
 
 
Grmela Tomáš
Kolář Jakub
 
 
-54-59-62311
3.Daniel Jan ml.Grmela Tomáš-6-3-6  0312
4.Sedláček BohumírKolář Jakub6-6-12-6 1313
5.Král PavelKořenek Václav-9855 3123
6.Malý JiříZuština Lukáš438  3033
7.Sedláček BohumírGrmela Tomáš-6-9-6  0334
8.Král PavelKolář Jakub-1178-563244
9.Malý JiříKořenek Václav56-9-9-92345
10.Daniel Jan ml.Zuština Lukáš-12-9-8  0346
11.Král PavelGrmela Tomáš-6-8-2  0347
12.Malý JiříKolář Jakub793  3057
13.Daniel Jan ml.Kořenek Václav-53-11-5 1358
14.Sedláček BohumírZuština Lukáš957  3068
15.Malý JiříGrmela Tomáš9-8-1010-62369
16.Daniel Jan ml.Kolář Jakub-7-638-923610
17.Sedláček BohumírKořenek Václav972  30710
18.Král PavelZuština Lukáš98-88 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Daniel Jan ml.04Grmela Tomáš40
Sedláček Bohumír22Kolář Jakub22
Král Pavel31Kořenek Václav22
Malý Jiří22Zuština Lukáš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy