Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka AVrchní
rozhodčí:
Švarc Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2021 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:38575:639KST Apollo Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaniš Marek
Pivoňka Jaromír
 
 
Nechyba Radim
Jedlička Karel
 
 
-8-1088-62301
2.Fiklík Michael
Brožek Miroslav
 
 
Kabelka Jakub
Vršovský Tadeáš
 
 
-8-9-7  0302
3.Brožek MiroslavJedlička Karel-3-8-5  0303
4.Fiklík MichaelKabelka Jakub-637-3-102304
5.Pivoňka JaromírNechyba Radim9-5-79-72305
6.Vaniš MarekVršovský Tadeáš10-9-8783215
7.Fiklík MichaelJedlička Karel7-5-8-5 1316
8.Pivoňka JaromírKabelka Jakub-5-98573226
9.Vaniš MarekNechyba Radim7-769 3136
10.Brožek MiroslavVršovský Tadeáš-59-8-6 1337
11.Pivoňka JaromírJedlička Karel896  3047
12.Vaniš MarekKabelka Jakub7-9-78-62348
13.Brožek MiroslavNechyba Radim-65-4-7 1349
14.Fiklík MichaelVršovský Tadeáš9-697 3159
15.Vaniš MarekJedlička Karel9-67-683269
16.Brožek MiroslavKabelka Jakub-9-7-5  03610
17.Fiklík MichaelNechyba Radim6    10  
18.Pivoňka JaromírVršovský Tadeáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brožek Miroslav04Jedlička Karel22
Fiklík Michael12Kabelka Jakub31
Pivoňka Jaromír21Nechyba Radim21
Vaniš Marek31Vršovský Tadeáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Freimannová Helena
Datum dle rozpisu16. 10. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Navarová Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:37565:603SKP Sever Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rúža David
Růžička Jiří
 
 
Peterka Milan ml.
Zedník Josef
 
 
9-5411 3110
2.Černý Jaroslav
Černý Tomáš
 
 
Nováková Martina
Luňák Radek
 
 
-15-54-10 1311
3.Rúža DavidPeterka Milan ml.67-7-5-92312
4.Růžička JiříLuňák Radek-10-710-10 1313
5.Černý TomášZedník Josef-4-6-7  0314
6.Černý JaroslavNováková Martina10-912-7-112315
7.Růžička JiříPeterka Milan ml.82-9-993225
8.Černý TomášLuňák Radek-5-4-6  0326
9.Černý JaroslavZedník Josef-92311 3136
10.Rúža DavidNováková Martina95-74 3146
11.Černý TomášPeterka Milan ml.7-9-7-7 1347
12.Černý JaroslavLuňák Radek-4-3107-42348
13.Rúža DavidZedník Josef-5-987-112349
14.Růžička JiříNováková Martina-106-6653259
15.Černý JaroslavPeterka Milan ml.-9-4-5  03510
16.Rúža DavidLuňák Radek         
17.Růžička JiříZedník Josef         
18.Černý TomášNováková Martina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rúža David12Peterka Milan ml.31
Růžička Jiří21Luňák Radek30
Černý Tomáš03Zedník Josef21
Černý Jaroslav13Nováková Martina12
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Březenecká AVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9408:316Baník Březenecká A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Michal
Hofmann Martin ml.
 
 
Grubr Vojtěch
Rambousek Jiří ml.
 
 
486  3010
2.Sučík Jan
Držálek Jan
 
 
Hampejs Vladislav
Sobíšek Martin
 
 
5108  3020
3.Hofmann Martin ml.Grubr Vojtěch-6154-683230
4.Držálek JanSobíšek Martin771  3040
5.Sučík JanRambousek Jiří ml.738  3050
6.Malý MichalHampejs Vladislav926  3060
7.Držálek JanGrubr Vojtěch-91110-883270
8.Sučík JanSobíšek Martin8-4-7593280
9.Malý MichalRambousek Jiří ml.611-88 3190
10.Hofmann Martin ml.Hampejs Vladislav-9-987832100
11.Sučík JanGrubr Vojtěch34-6  21  
12.Malý MichalSobíšek Martin         
13.Hofmann Martin ml.Rambousek Jiří ml.         
14.Držálek JanHampejs Vladislav         
15.Malý MichalGrubr Vojtěch         
16.Hofmann Martin ml.Sobíšek Martin         
17.Držálek JanRambousek Jiří ml.         
18.Sučík JanHampejs Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofmann Martin ml.20Grubr Vojtěch02
Držálek Jan20Sobíšek Martin02
Sučík Jan20Rambousek Jiří ml.02
Malý Michal20Hampejs Vladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov AVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Sýkora Libor
Datum dle rozpisu16. 10. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12454:360KST Jirkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčál Miroslav
Šmucr Jiří
 
 
Franěk Tomáš
Kopecký Karel
 
 
-2-896-82301
2.Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
Žatečka Ladislav
Phanthe Dung
 
 
72-36 3111
3.Hrnčál MiroslavPhanthe Dung11-9610 3121
4.Veselý PetrNeumann Jan-9-88-6 1322
5.Krejčí LadislavŽatečka Ladislav586  3032
6.Šmucr JiříFraněk Tomáš-5888 3142
7.Veselý PetrPhanthe Dung9412  3052
8.Krejčí LadislavNeumann Jan47-81 3162
9.Šmucr JiříŽatečka Ladislav865  3072
10.Hrnčál MiroslavFraněk Tomáš-98-7873282
11.Krejčí LadislavPhanthe Dung8712  3092
12.Šmucr JiříNeumann Jan653  30102
13.Hrnčál MiroslavŽatečka Ladislav8-6   11  
14.Veselý PetrFraněk Tomáš         
15.Šmucr JiříPhanthe Dung         
16.Hrnčál MiroslavNeumann Jan         
17.Veselý PetrŽatečka Ladislav         
18.Krejčí LadislavFraněk Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrnčál Miroslav20Phanthe Dung03
Veselý Petr11Neumann Jan12
Krejčí Ladislav30Žatečka Ladislav02
Šmucr Jiří30Franěk Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
Čejka Vratislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:34490:551SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filín Jan
Baláž Josef
 
 
Macháček Jan
Keller Filip
 
 
-3-5-6  0301
2.Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
Rovner Antonín
Žielinský Tomáš
 
 
81010  3011
3.Fencl PavelKeller Filip6-9-4-9 1312
4.Koželuh JindřichMacháček Jan8-3-5-9 1313
5.Baláž JosefRovner Antonín-6-3-5  0314
6.Reichl Jaroslav ml.Žielinský Tomáš-71087 3124
7.Koželuh JindřichKeller Filip7-11-11-9 1325
8.Baláž JosefMacháček Jan-4-4-2  0326
9.Reichl Jaroslav ml.Rovner Antonín-1169-883236
10.Fencl PavelŽielinský Tomáš-1011118 3146
11.Filín JanKeller Filip-8-3-6  0347
12.Reichl Jaroslav ml.Macháček Jan-7-8-9  0348
13.Fencl PavelRovner Antonín-76-4-7 1349
14.Koželuh JindřichŽielinský Tomáš869  3059
15.Reichl Jaroslav ml.Keller FilipWO    3069
16.Fencl PavelMacháček Jan13-6-7-10 13610
17.Koželuh JindřichRovner Antonín-210   11  
18.Filín JanŽielinský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fencl Pavel13Keller Filip30
Koželuh Jindřich12Macháček Jan40
Baláž Josef02Rovner Antonín21
Reichl Jaroslav ml.21Žielinský Tomáš03
Filín Jan01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Benda Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:Plečinda Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Kopenec Václav
Datum dle rozpisu16. 10. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1017:36462:539TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Karel
Pejša Otto ml.
 
 
Beránek Miroslav
David Jaroslav
 
 
-7-4-5  0301
2.Broum Pavel
Hofreiter Zdeněk
 
 
Bencs Ladislav
Čmerda Ondřej
 
 
1339  3011
3.Hofreiter ZdeněkBeránek Miroslav-12-6-14  0312
4.Pejša Otto ml.Čmerda Ondřej8-6-8-4 1313
5.Krejčí KarelDavid Jaroslav3-9-10-7 1314
6.Broum PavelBencs Ladislav8-889 3124
7.Pejša Otto ml.Beránek Miroslav-5-5-5  0325
8.Krejčí KarelČmerda Ondřej-91015-753235
9.Broum PavelDavid Jaroslav-745-963245
10.Hofreiter ZdeněkBencs Ladislav-10-9-9  0346
11.Krejčí KarelBeránek Miroslav-6-6-10  0347
12.Broum PavelČmerda Ondřej-2498 3157
13.Hofreiter ZdeněkDavid Jaroslav-4-9-2  0358
14.Pejša Otto ml.Bencs Ladislav-6-9-8  0359
15.Broum PavelBeránek Miroslav-7-6-14  03510
16.Hofreiter ZdeněkČmerda Ondřej         
17.Pejša Otto ml.David Jaroslav         
18.Krejčí KarelBencs Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofreiter Zdeněk03Beránek Miroslav40
Pejša Otto ml.03Čmerda Ondřej12
Krejčí Karel12David Jaroslav21
Broum Pavel31Bencs Ladislav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy