Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Lokodepo Liberec BVrchní
rozhodčí:
Minář Jiří
HOSTUJÍCÍ:Sokol Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/63, 46014 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2022 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:34475:568Sokol Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Louda Jiří
Frýba Jiří
 
 
Švácha Ondřej
Vávra Jiří
 
 
-312-610-122301
2.Minář Jiří
Batthyány Tibor
 
 
Urban Milan
Marat Petr
 
 
6-5-89-62302
3.Frýba JiříMarat Petr-3-7-6  0303
4.Batthyány TiborUrban Milan89-612 3113
5.Minář JiříŠvácha Ondřej88-4-8-62314
6.Louda JiříVávra Jiří5-9-7-9 1315
7.Batthyány TiborMarat Petr-610-7-7 1316
8.Minář JiříUrban Milan-6-78973226
9.Louda JiříŠvácha Ondřej-88107 3136
10.Frýba JiříVávra Jiří-4-5-2  0337
11.Minář JiříMarat Petr-8-7-9  0338
12.Louda JiříUrban Milan1581  3048
13.Frýba JiříŠvácha Ondřej-7-38-2 1349
14.Batthyány TiborVávra Jiří6-57-4-523410
15.Louda JiříMarat Petr-5-6-9  03  
16.Frýba JiříUrban Milan         
17.Batthyány TiborŠvácha Ondřej         
18.Minář JiříVávra Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Frýba Jiří03Marat Petr30
Batthyány Tibor12Urban Milan03
Minář Jiří12Švácha Ondřej21
Louda Jiří21Vávra Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Bohumila Hynka, Sad 5.května 130, 47154 CvikovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:33446:494SKST Liberec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Česenek Vratislav
Fišera Milan
 
 
Rose Radek
Huk Martin
 
 
-88-6-9 1301
2.Bárta Roman
Pavelka Josef
 
 
Obešlo Josef st.
Marholt David
 
 
-8696 3111
3.Fišera MilanHuk Martin-7-7-7  0312
4.Bárta RomanRose Radek-5-4-8  0313
5.Pavelka JosefObešlo Josef st.-710-9-4 1314
6.Česenek VratislavMarholt David429  3024
7.Bárta RomanHuk Martin-5-9-9  0325
8.Pavelka JosefRose Radek-7-11-7  0326
9.Česenek VratislavObešlo Josef st.5-7-8-12 1327
10.Fišera MilanMarholt David11-948 3137
11.Pavelka JosefHuk Martin-7-8-6  0338
12.Česenek VratislavRose Radek-25-14-7 1339
13.Fišera MilanObešlo Josef st.8-7119 3149
14.Bárta RomanMarholt David3-9-9-12 13410
15.Česenek VratislavHuk Martin-9-8   02  
16.Fišera MilanRose Radek         
17.Bárta RomanObešlo Josef st.         
18.Pavelka JosefMarholt David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fišera Milan21Huk Martin30
Bárta Roman03Rose Radek30
Pavelka Josef03Obešlo Josef st.21
Česenek Vratislav12Marholt David12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Chrastava AVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1014:33383:468SKST Liberec F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša Pavel
Zahradník Petr
 
 
Waldhauser Štěpán
Vogel Matěj
 
 
-5-8-7  0301
2.Martenek Tomáš
Hanák Petr
 
 
Holík Tomáš
Brožík Karel
 
 
-7-75-6 1302
3.Hanák PetrWaldhauser Štěpán-8-7-6  0303
4.Průša PavelBrožík Karel-7-6-10  0304
5.Zahradník PetrHolík Tomáš-9-8-8  0305
6.Martenek TomášVogel Matěj6-10134 3115
7.Průša PavelWaldhauser Štěpán-5-128-4 1316
8.Zahradník PetrBrožík Karel-4-10-4  0317
9.Martenek TomášHolík Tomáš10-73-1393227
10.Hanák PetrVogel Matěj375  3037
11.Zahradník PetrWaldhauser Štěpán-4-9-4  0338
12.Martenek TomášBrožík Karel-3-9-7  0339
13.Hanák PetrHolík Tomáš778  3049
14.Průša PavelVogel Matěj-1-6-3  03410
15.Martenek TomášWaldhauser Štěpán         
16.Hanák PetrBrožík Karel         
17.Průša PavelHolík Tomáš         
18.Zahradník PetrVogel Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hanák Petr21Waldhauser Štěpán30
Průša Pavel03Brožík Karel30
Zahradník Petr03Holík Tomáš12
Martenek Tomáš21Vogel Matěj12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový Bor AVrchní
rozhodčí:
Ivan Radek
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jablonec n.J. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 473 01 Nový BorRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32423:498Sokol Jablonec n.J. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ivan Radek
Oliverius Pavel
 
 
Šír Milan
Bělonožník Antonín
 
 
9-12-7-7 1301
2.Hekerle Tomáš
Vojtěch Petr
 
 
Naděje Lukáš
Vu Duy Tiep
 
 
-99-9863211
3.Ivan RadekBělonožník Antonín-6-79-8 1312
4.Oliverius PavelNaděje Lukáš-8-876-82313
5.Vojtěch PetrŠír Milan-5-8-1  0314
6.Hekerle TomášVu Duy Tiep5119  3024
7.Oliverius PavelBělonožník Antonín-8-6-4  0325
8.Vojtěch PetrNaděje Lukáš-10-10-7  0326
9.Hekerle Tomᚊír Milan-5-4-5  0327
10.Ivan RadekVu Duy Tiep-12-9-7  0328
11.Vojtěch PetrBělonožník Antonín-987-13-42329
12.Hekerle TomášNaděje Lukáš1495  3039
13.Ivan RadekŠír Milan8-13-8-3 13310
14.Oliverius PavelVu Duy Tiep-5410-2-623  
15.Hekerle TomášBělonožník Antonín         
16.Ivan RadekNaděje Lukáš         
17.Oliverius PavelŠír Milan         
18.Vojtěch PetrVu Duy Tiep         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ivan Radek03Bělonožník Antonín30
Oliverius Pavel02Naděje Lukáš21
Vojtěch Petr03Šír Milan30
Hekerle Tomáš21Vu Duy Tiep11
Počet diváků: 1
bez připomínek utkání č. 14 skončilo dříve než utkání č.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Česká Lípa AVrchní
rozhodčí:
Milata Vladimír st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol Vesec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká LípaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29628:550Loko Česká Lípa A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flanderka Miloš
Jindrák Lukáš
 
 
Ježek Michal
Bittner Martin
 
 
105-4-6-112301
2.Milata Vladimír st.
Just František
 
 
Ježek Pavel
Líbal Jaromír
 
 
349  3011
3.Flanderka MilošJežek Michal-11-4-4  0312
4.Just FrantišekBittner Martin-11102-9-22313
5.Milata Vladimír st.Líbal Jaromír10-6-93103223
6.Jindrák LukášJežek Pavel777  3033
7.Just FrantišekJežek Michal-389-10-82334
8.Milata Vladimír st.Bittner Martin5-7-7-5 1335
9.Jindrák LukášLíbal Jaromír1046  3045
10.Flanderka MilošJežek Pavel722  3055
11.Milata Vladimír st.Ježek Michal-5-3-7  0356
12.Jindrák LukášBittner Martin5-7-7723266
13.Flanderka MilošLíbal Jaromír-7-87-8 1367
14.Just FrantišekJežek Pavel424  3077
15.Jindrák LukášJežek Michal2911  3087
16.Flanderka MilošBittner Martin-6-10-8  0388
17.Just FrantišekLíbal Jaromír534  3098
18.Milata Vladimír st.Ježek Pavel-10476 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Flanderka Miloš13Ježek Michal31
Just František22Bittner Martin31
Milata Vladimír st.22Líbal Jaromír13
Jindrák Lukáš40Ježek Pavel04
Počet diváků: 4
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy