Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Lokodepo Liberec BVrchní
rozhodčí:
Minář Jiří
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Raspenava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/63, 46014 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34629:640nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Louda Jiří
Klimenta Matouš
 
 
Zahradník Tomáš
Prosa Tomáš
 
 
-8-9-7  0301
2.Minář Jiří
Batthyány Tibor
 
 
Horák Leoš
Suchánek Martin
 
 
-7-6-3  0302
3.Louda JiříZahradník Tomáš-6-89-9 1303
4.Klimenta MatoušProsa Tomáš-55-8873213
5.Minář JiříSuchánek Martin117-28 3123
6.Batthyány TiborHorák Leoš-8-11-8  0324
7.Klimenta MatoušZahradník Tomáš-9-9-6  0325
8.Minář JiříProsa Tomáš-2561 3135
9.Batthyány TiborSuchánek Martin9311  3045
10.Louda JiříHorák Leoš101012  3055
11.Minář JiříZahradník Tomáš2-8-6-8 1356
12.Batthyány TiborProsa Tomáš-896-793266
13.Louda JiříSuchánek Martin8912  3076
14.Klimenta MatoušHorák Leoš889  3086
15.Batthyány TiborZahradník Tomáš8-8-6-6 1387
16.Louda JiříProsa Tomáš-784-9-62388
17.Klimenta MatoušSuchánek Martin9-10-67-92389
18.Minář JiříHorák Leoš-76910 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Louda Jiří22Zahradník Tomáš40
Klimenta Matouš22Prosa Tomáš13
Minář Jiří31Suchánek Martin13
Batthyány Tibor22Horák Leoš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Chrastava AVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33396:492SKST Liberec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša Pavel
Martenek Tomáš
 
 
Huk Martin
Rose Radek
 
 
66-7-693210
2.Cinibulk Miroslav
Hanák Petr
 
 
Obešlo Josef st.
Svědík Miroslav
 
 
789  3020
3.Martenek TomášHuk Martin-8-88-6 1321
4.Hanák PetrRose Radek-7-13-6  0322
5.Průša PavelObešlo Josef st.10-7-3-6 1323
6.Cinibulk MiroslavSvědík Miroslav8-766 3133
7.Hanák PetrHuk Martin-5-6-7  0334
8.Průša PavelRose Radek-7-5-3  0335
9.Cinibulk MiroslavObešlo Josef st.-7-3-3  0336
10.Martenek TomášSvědík Miroslav-7-910-8 1337
11.Průša PavelHuk Martin-7-6-4  0338
12.Cinibulk MiroslavRose Radek9-94-7-62339
13.Martenek TomášObešlo Josef st.7-10-711-623310
14.Hanák PetrSvědík Miroslav         
15.Cinibulk MiroslavHuk Martin         
16.Martenek TomášRose Radek         
17.Hanák PetrObešlo Josef st.         
18.Průša PavelSvědík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martenek Tomáš03Huk Martin30
Hanák Petr02Rose Radek30
Průša Pavel03Obešlo Josef st.30
Cinibulk Miroslav12Svědík Miroslav11
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Cvikov AVrchní
rozhodčí:
Pavelka Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Bohumila Hynka, Sad 5.května 130, 47154 CvikovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1024:38547:601SKST Liberec F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Roman
Česenek Vratislav
 
 
Waldhauser Štěpán
Vogel Matěj
 
 
4513  3010
2.Cikl Pavel
Černohub Vít
 
 
Brožík Karel
Holík Tomáš
 
 
-7-8-7  0311
3.Bárta RomanWaldhauser Štěpán-66-4863221
4.Černohub VítBrožík Karel-8-9-8  0322
5.Česenek VratislavHolík Tomáš6-10-9-1 1323
6.Fišera MilanVogel Matěj912-10-1153233
7.Černohub VítWaldhauser Štěpán-9-5-4  0334
8.Česenek VratislavBrožík Karel-1110-3-7 1335
9.Fišera MilanHolík Tomáš7-79-1153245
10.Bárta RomanVogel Matěj342  3055
11.Česenek VratislavWaldhauser Štěpán10119  3065
12.Fišera MilanBrožík Karel-7-4-8  0366
13.Bárta RomanHolík Tomáš7-38-993276
14.Černohub VítVogel Matěj-3-8-9  0377
15.Fišera MilanWaldhauser Štěpán-8-96-9 1378
16.Bárta RomanBrožík Karel-9-10-5  0379
17.Černohub VítHolík Tomáš-3-6-7  03710
18.Česenek VratislavVogel Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bárta Roman31Waldhauser Štěpán22
Černohub Vít04Brožík Karel40
Česenek Vratislav12Holík Tomáš22
Fišera Milan22Vogel Matěj12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Česká Lípa AVrchní
rozhodčí:
Milata Vladimír st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jablonec n.J. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká LípaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22569:483Loko Česká Lípa A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jindrák Lukáš
Tomek Jaroslav ml.
 
 
Šír Milan
Bělonožník Antonín
 
 
-10119-873210
2.Just František
Flanderka Miloš
 
 
Naděje Lukáš
Vu Duy Tiep
 
 
-62-8-7 1311
3.Flanderka MilošNaděje Lukáš582  3021
4.Tomek Jaroslav ml.Bělonožník Antonín810-109 3131
5.Just FrantišekVu Duy Tiep9710  3041
6.Jindrák Lukᚊír Milan566  3051
7.Tomek Jaroslav ml.Naděje Lukáš8-9-76-62352
8.Just FrantišekBělonožník Antonín-10-98-7 1353
9.Jindrák LukášVu Duy Tiep852  3063
10.Flanderka MilošŠír Milan-9-7-8  0364
11.Just FrantišekNaděje Lukáš89-129 3174
12.Jindrák LukášBělonožník Antonín7-375 3184
13.Flanderka MilošVu Duy Tiep698  3094
14.Tomek Jaroslav ml.Šír Milan8-10-8-10 1395
15.Jindrák LukášNaděje Lukáš1-84-8132105
16.Flanderka MilošBělonožník Antonín         
17.Tomek Jaroslav ml.Vu Duy Tiep         
18.Just FrantišekŠír Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Flanderka Miloš21Naděje Lukáš13
Tomek Jaroslav ml.12Bělonožník Antonín12
Just František21Vu Duy Tiep03
Jindrák Lukáš40Šír Milan21
Počet diváků: 4
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový Bor AVrchní
rozhodčí:
Ivan Radek
HOSTUJÍCÍ:Sokol Vesec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 473 01 Nový BorRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33498:547Sokol Vesec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oliverius Pavel
Ivan Radek
 
 
Ježek Michal
Fejtek Ondřej
 
 
9-10-9-8 1301
2.Hekerle Tomáš
Horník Stanislav
 
 
Líbal Jaromír
Bittner Martin
 
 
12-9128 3111
3.Ivan RadekJežek Michal-8-996-82312
4.Horník StanislavBittner Martin12-7-6-3 1313
5.Oliverius PavelLíbal Jaromír10-8-6-6 1314
6.Hekerle TomášFejtek Ondřej937  3024
7.Horník StanislavJežek Michal-310-4-5 1325
8.Oliverius PavelBittner Martin-685-8-82326
9.Hekerle TomášLíbal Jaromír-10-8-9  0327
10.Ivan RadekFejtek Ondřej9-6-6383237
11.Oliverius PavelJežek Michal-99-7-8 1338
12.Hekerle TomášBittner Martin-5-6-7  0339
13.Ivan RadekLíbal Jaromír567  3049
14.Horník StanislavFejtek Ondřej87-5-8-923410
15.Hekerle TomášJežek Michal         
16.Ivan RadekBittner Martin         
17.Horník StanislavLíbal Jaromír         
18.Oliverius PavelFejtek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ivan Radek21Ježek Michal30
Horník Stanislav03Bittner Martin30
Oliverius Pavel03Líbal Jaromír21
Hekerle Tomáš12Fejtek Ondřej12
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy