Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový Bor AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokodepo Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 473 01 Nový BorRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:29568:461nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ivan Radek
Oliverius Pavel
 
 
Vinter Tomáš
Minář Jiří
 
 
-6-9-10  0301
2.Hekerle Tomáš
Studecký Lubor
 
 

 
 
000  3011
3.Ivan RadekLouda Jiří9-477 3121
4.Studecký LuborMinář Jiří-7-3-7  0322
5.Oliverius PavelVinter Tomáš998  3032
6.Hekerle Tomáš000  3042
7.Studecký LuborLouda Jiří-3-96-5 1343
8.Oliverius PavelMinář Jiří-7-5-9  0344
9.Hekerle TomášVinter Tomáš105-6-8-72345
10.Ivan Radek000  3055
11.Oliverius PavelLouda Jiří-9-57-7 1356
12.Hekerle TomášMinář Jiří-5-6-6  0357
13.Ivan RadekVinter Tomáš8810  3067
14.Studecký Lubor000  3077
15.Hekerle TomášLouda Jiří7-76-10-62378
16.Ivan RadekMinář Jiří5-284 3188
17.Studecký LuborVinter Tomáš5-11-6-7 1389
18.Oliverius Pavel000  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ivan Radek40Louda Jiří31
Studecký Lubor13Minář Jiří31
Oliverius Pavel22Vinter Tomáš22
Hekerle Tomáš1304
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jablonec n.J. AVrchní
rozhodčí:
Šír Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům č.p 238, 51243 Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8413:290Sokol Jablonec n.J. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šír Milan
Bělonožník Antonín
 
 
Česenek Vratislav
Fišera Milan
 
 
5-8610 3110
2.Naděje Lukáš
Vu Duy Tiep
 
 
Bárta Roman
Pavelka Josef
 
 
5106  3020
3.Šír MilanČesenek Vratislav495  3030
4.Vu Duy TiepPavelka Josef-645-2-62331
5.Naděje LukášBárta Roman-6878 3141
6.Bělonožník AntonínFišera Milan588  3051
7.Vu Duy TiepČesenek Vratislav68-113 3161
8.Naděje LukášPavelka Josef56-104 3171
9.Bělonožník AntonínBárta Roman759  3081
10.Šír MilanFišera Milan735  3091
11.Naděje LukášČesenek Vratislav3-1077 31101
12.Bělonožník AntonínPavelka Josef10    10  
13.Šír MilanBárta Roman         
14.Vu Duy TiepFišera Milan         
15.Bělonožník AntonínČesenek Vratislav         
16.Šír MilanPavelka Josef         
17.Vu Duy TiepBárta Roman         
18.Naděje LukášFišera Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šír Milan20Česenek Vratislav03
Vu Duy Tiep11Pavelka Josef11
Naděje Lukáš30Bárta Roman02
Bělonožník Antonín20Fišera Milan02
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vesec AVrchní
rozhodčí:
Ježek Michal
HOSTUJÍCÍ:Spartak Chrastava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola VesecRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20524:491Sokol Vesec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fejtek Ondřej
Líbal Jaromír
 
 
Martenek Tomáš
Žmuda Petr
 
 
5-6-7873210
2.Bittner Martin
Jiříček Jan
 
 
Cinibulk Miroslav
Hanák Petr
 
 
5107  3020
3.Líbal JaromírMartenek Tomáš-8-7-5  0321
4.Fejtek OndřejCinibulk Miroslav-897-683231
5.Jiříček JanHanák Petr987  3041
6.Ježek MichalŽmuda Petr1298  3051
7.Fejtek OndřejMartenek Tomáš-89-6-9 1352
8.Jiříček JanCinibulk Miroslav799  3062
9.Ježek MichalHanák Petr9-987 3172
10.Líbal JaromírŽmuda Petr8-9710 3182
11.Jiříček JanMartenek Tomáš5-8-7-6 1383
12.Ježek MichalCinibulk Miroslav9810  3093
13.Líbal JaromírHanák Petr-1110-8-7 1394
14.Fejtek OndřejŽmuda Petr6-9-881132104
15.Ježek MichalMartenek Tomáš549  30  
16.Líbal JaromírCinibulk Miroslav         
17.Fejtek OndřejHanák Petr         
18.Jiříček JanŽmuda Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Líbal Jaromír12Martenek Tomáš30
Fejtek Ondřej21Cinibulk Miroslav03
Jiříček Jan21Hanák Petr12
Ježek Michal30Žmuda Petr03
Zápas č.15 dohrán dříve než zápas č.14



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec EVrchní
rozhodčí:
Huk Martin
HOSTUJÍCÍ:Sokol Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2022 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25562:528SKST Liberec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Jaroslav ml.
Obešlo Josef st.
 
 
Truc Petr
Švácha Ondřej
 
 
-7-891133210
2.Rose Radek
Huk Martin
 
 
Marat Petr
Urban Milan
 
 
7-87-463220
3.Rose RadekMarat Petr-66-4-10 1321
4.Havlík Jaroslav ml.Urban Milan-59-9-8 1322
5.Obešlo Josef st.Švácha Ondřej-9-3-8  0323
6.Huk MartinTruc Petr944  3033
7.Havlík Jaroslav ml.Marat Petr-712-79113243
8.Obešlo Josef st.Urban Milan10-3-5-7 1344
9.Huk MartinŠvácha Ondřej589  3054
10.Rose RadekTruc Petr-8853 3164
11.Obešlo Josef st.Marat Petr-8-510-5 1365
12.Huk MartinUrban Milan1045  3075
13.Rose RadekŠvácha Ondřej7911  3085
14.Havlík Jaroslav ml.Vávra Jiří368  3095
15.Huk MartinMarat Petr10-8-5-7 1396
16.Rose RadekUrban Milan644  30106
17.Havlík Jaroslav ml.Švácha Ondřej         
18.Obešlo Josef st.Vávra Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rose Radek31Marat Petr31
Havlík Jaroslav ml.21Urban Milan22
Obešlo Josef st.03Švácha Ondřej12
Huk Martin31Truc Petr02
   Vávra Jiří01
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec FVrchní
rozhodčí:
Huk Martin
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Raspenava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2022 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:33470:539Jiskra Raspenava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Zahradník Tomáš
Čermák Bohuslav
 
 
WO    0301
2.Pařízková Monika
Stránská Anna
 
 
Suchánek Martin
Horák Leoš
 
 
-911510 3111
3.Stránská AnnaČermák Bohuslav4-367 3121
4.Waldhauser VojtěchZahradník Tomáš-4-5-8  0322
5.Suchánek MartinWO    0323
6.Pařízková MonikaHorák Leoš235  3033
7.Waldhauser VojtěchČermák Bohuslav377  3043
8.Zahradník TomášWO    0344
9.Pařízková MonikaSuchánek Martin5107  3054
10.Stránská AnnaHorák Leoš-9-957-72355
11.Čermák BohuslavWO    0356
12.Pařízková MonikaZahradník Tomáš882  3066
13.Stránská AnnaSuchánek Martin-3-946-32367
14.Waldhauser VojtěchHorák Leoš8-98-9-82368
15.Pařízková MonikaČermák Bohuslav-5137 3178
16.Stránská AnnaZahradník Tomáš-6-8-10  0379
17.Waldhauser VojtěchSuchánek Martin-510-86-923710
18.Horák LeošWO    03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stránská Anna13Čermák Bohuslav03
Waldhauser Vojtěch13Zahradník Tomáš21
Pařízková Monika40Suchánek Martin21
   Horák Leoš21
WO04WO40
Počet diváků: 6

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy