Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Česká Lípa AVrchní
rozhodčí:
Milata Vladimír st.
HOSTUJÍCÍ:Lokodepo Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká LípaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:29613:475Loko Česká Lípa A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milata Vladimír st.
Just František
 
 

 
 
WO    3010
2.Flanderka Miloš
Bayer Aleš
 
 
Minář Jiří
Vinter Tomáš
 
 
-3626 3120
3.Bayer AlešLouda Jiří969  3030
4.Motlík LukášVinter Tomáš-5116-10-102331
5.Flanderka MilošMinář Jiří11-95-383241
6.Just FrantišekWO    3051
7.Motlík LukášLouda Jiří-6-7-9  0352
8.Flanderka MilošVinter Tomáš510-10-1353262
9.Just FrantišekMinář Jiří-10-8-9  0363
10.Bayer AlešWO    3073
11.Flanderka MilošLouda Jiří-10-5-8  0374
12.Just FrantišekVinter Tomáš-10-9-2  0375
13.Bayer AlešMinář Jiří-7-4-10  0376
14.Motlík LukášWO    3086
15.Just FrantišekLouda Jiří9-55-10-82387
16.Bayer AlešVinter Tomáš8126  3097
17.Motlík LukášMinář Jiří-9-8-14  0398
18.Flanderka MilošWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bayer Aleš21Louda Jiří31
Motlík Lukáš03Vinter Tomáš22
Flanderka Miloš21Minář Jiří31
Just František03   
WO50WO05
Počet diváků: 4
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vesec AVrchní
rozhodčí:
Ježek Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola VesecRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:19483:415Sokol Vesec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Michal
Fejtek Ondřej
 
 
Pavelka Josef
Bárta Roman
 
 
959  3010
2.Jiříček Jan
Líbal Jaromír
 
 
Fišera Milan
Česenek Vratislav
 
 
-9-4-8  0311
3.Fejtek OndřejPavelka Josef-8859 3121
4.Líbal JaromírBárta Roman-24-6733231
5.Jiříček JanČesenek Vratislav948  3041
6.Ježek MichalFišera Milan987  3051
7.Líbal JaromírPavelka Josef-8-7-12  0352
8.Jiříček JanBárta Roman-8746 3162
9.Ježek MichalČesenek Vratislav323  3072
10.Fejtek OndřejFišera Milan-7-6-5  0373
11.Jiříček JanPavelka Josef-87-9-6 1374
12.Ježek MichalBárta Roman458  3084
13.Fejtek OndřejČesenek Vratislav789  3094
14.Líbal JaromírFišera Milan-78-5-6 1395
15.Ježek MichalPavelka Josef567  30105
16.Fejtek OndřejBárta Roman         
17.Líbal JaromírČesenek Vratislav         
18.Jiříček JanFišera Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fejtek Ondřej21Pavelka Josef22
Líbal Jaromír12Bárta Roman03
Jiříček Jan21Česenek Vratislav03
Ježek Michal40Fišera Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jablonec n.J. AVrchní
rozhodčí:
Šír Milan
HOSTUJÍCÍ:Spartak Chrastava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům č.p 238, 51243 Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2022 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:15486:397Sokol Jablonec n.J. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šír Milan
Bělonožník Antonín
 
 
Martenek Tomáš
Žmuda Petr
 
 
8131  3010
2.Naděje Lukáš
Vu Duy Tiep
 
 
Cinibulk Miroslav
Hanák Petr
 
 
9-7511 3120
3.Šír MilanCinibulk Miroslav-7-10118-62321
4.Naděje Lukᚎmuda Petr-88-9793231
5.Bělonožník AntonínMartenek Tomáš-84-85113241
6.Vu Duy TiepHanák Petr-86-8963251
7.Naděje LukášCinibulk Miroslav89-108 3161
8.Bělonožník AntonínŽmuda Petr55-92 3171
9.Vu Duy TiepMartenek Tomáš5-87-983281
10.Šír MilanHanák Petr189  3091
11.Bělonožník AntonínCinibulk Miroslav88-98 31101
12.Vu Duy TiepŽmuda Petr-8    01  
13.Šír MilanMartenek Tomáš         
14.Naděje LukášHanák Petr         
15.Vu Duy TiepCinibulk Miroslav         
16.Šír MilanŽmuda Petr         
17.Naděje LukášMartenek Tomáš         
18.Bělonožník AntonínHanák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šír Milan11Cinibulk Miroslav12
Naděje Lukáš20Žmuda Petr02
Bělonožník Antonín30Martenek Tomáš02
Vu Duy Tiep20Hanák Petr02
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2022 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33641:620nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožík Karel
Waldhauser Vojtěch
 
 
Urban Milan
Marat Petr
 
 
9-3-9-7 1301
2.Pařízková Monika
Stránská Anna
 
 
Truc Petr
Švácha Ondřej
 
 
-71037 3111
3.Pařízková MonikaMarat Petr-109114 3121
4.Stránská AnnaŠvácha Ondřej331  3031
5.Waldhauser VojtěchUrban Milan8-610-8-122332
6.Brožík KarelTruc Petr126-82 3142
7.Stránská AnnaMarat Petr-10-7-3  0343
8.Waldhauser VojtěchŠvácha Ondřej-6-869103253
9.Brožík KarelUrban Milan-65-97-82354
10.Pařízková MonikaTruc Petr-8-10-2  0355
11.Waldhauser VojtěchMarat Petr-5-9-2  0356
12.Brožík KarelŠvácha Ondřej-615128 3166
13.Pařízková MonikaUrban Milan768  3076
14.Stránská AnnaTruc Petr14-7-9-8 1377
15.Brožík KarelMarat Petr7-2-5-10 1378
16.Pařízková MonikaŠvácha Ondřej559  3088
17.Stránská AnnaUrban Milan443  3098
18.Waldhauser VojtěchTruc Petr-8-67-10 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pařízková Monika31Marat Petr31
Stránská Anna22Švácha Ondřej04
Waldhauser Vojtěch13Urban Milan22
Brožík Karel22Truc Petr31
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec EVrchní
rozhodčí:
Huk Martin
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Raspenava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2022 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:28597:577SKST Liberec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Josef st.
Havlík Jaroslav ml.
 
 
Zahradník Tomáš
Prosa Tomáš
 
 
-979-14-62301
2.Huk Martin
Rose Radek
 
 
Suchánek Martin
Horák Leoš
 
 
6-810-7103211
3.Rose RadekZahradník Tomáš985  3021
4.Havlík Jaroslav ml.Suchánek Martin94-86 3131
5.Obešlo Josef st.Prosa Tomáš710-3-1093241
6.Huk MartinHorák Leoš-8-9-5  0342
7.Havlík Jaroslav ml.Zahradník Tomáš-57-11-8 1343
8.Obešlo Josef st.Suchánek Martin-54-6-9 1344
9.Huk MartinProsa Tomáš-8-95763254
10.Rose RadekHorák Leoš5411  3064
11.Obešlo Josef st.Zahradník Tomáš-7-2-5  0365
12.Huk MartinSuchánek Martin8-128-693275
13.Rose RadekProsa Tomáš-9-109963285
14.Havlík Jaroslav ml.Horák Leoš89-105 3195
15.Huk MartinZahradník Tomáš-9999 31105
16.Rose RadekSuchánek Martin-10-10   02  
17.Havlík Jaroslav ml.Prosa Tomáš         
18.Obešlo Josef st.Horák Leoš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rose Radek30Zahradník Tomáš22
Havlík Jaroslav ml.21Suchánek Martin12
Obešlo Josef st.12Prosa Tomáš03
Huk Martin31Horák Leoš12
Počet diváků: 3

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy