Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Lokodepo Liberec BVrchní
rozhodčí:
Minář Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/63, 46014 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33702:686nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Louda Jiří
Regner Michal
 
 
Holík Tomáš
Vogel Matěj
 
 
-8879 3110
2.Minář Jiří
Vinter Tomáš
 
 
Stránská Anna
Pařízková Monika
 
 
-87-6-3 1311
3.Louda JiříPařízková Monika49-5-5-82312
4.Vinter TomášStránská Anna11-5-8-5 1313
5.Minář JiříHolík Tomáš574  3023
6.Regner MichalVogel Matěj6104  3033
7.Vinter TomášPařízková Monika-9-7-77  0334
8.Minář JiříStránská Anna3-118-1193244
9.Regner MichalHolík Tomáš9916  3054
10.Louda JiříVogel Matěj5104  3064
11.Minář JiříPařízková Monika-11-4-8  0365
12.Regner MichalStránská Anna-66-8-9 1366
13.Louda JiříHolík Tomáš86-912 3176
14.Vinter TomášVogel Matěj-9-9-11  0377
15.Regner MichalPařízková Monika-5-10-4  0378
16.Louda JiříStránská Anna433  3088
17.Vinter TomášHolík Tomáš-89-97-52389
18.Minář JiříVogel Matěj-7-68793299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Louda Jiří31Pařízková Monika40
Vinter Tomáš04Stránská Anna22
Minář Jiří31Holík Tomáš13
Regner Michal22Vogel Matěj13
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Raspenava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jablonec n.J. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2022 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11437:271Jiskra Raspenava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahradník Tomáš
Prosa Tomáš
 
 
Vu Duy Tiep
Naděje Lukáš
 
 
335  3010
2.Horák Leoš
Čermák Bohuslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Čermák BohuslavNaděje Lukáš-10-15-6  0321
4.Prosa TomášVu Duy Tiep-98-2-14 1322
5.Horák LeošBělonožník Antonín657  3032
6.Zahradník TomášWO    3042
7.Prosa TomášNaděje Lukáš896  3052
8.Horák LeošVu Duy Tiep4-7-4793262
9.Zahradník TomášBělonožník Antonín8-959 3172
10.Čermák BohuslavWO    3082
11.Horák LeošNaděje Lukáš739  3092
12.Zahradník TomášVu Duy Tiep1-9-1051032102
13.Čermák BohuslavBělonožník Antonín         
14.Prosa Tomáš         
15.Zahradník TomášNaděje Lukáš         
16.Čermák BohuslavVu Duy Tiep         
17.Prosa TomášBělonožník Antonín         
18.Horák Leoš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čermák Bohuslav01Naděje Lukáš12
Prosa Tomáš11Vu Duy Tiep12
Horák Leoš30Bělonožník Antonín02
Zahradník Tomáš20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Turnov AVrchní
rozhodčí:
Červová Jitka
HOSTUJÍCÍ:Sokol Vesec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18529:468Sokol Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Milan
Švácha Ondřej
 
 
Jiříček Jan
Bittner Martin
 
 
-7-11810-52301
2.Marat Petr
Truc Petr
 
 
Ježek Michal
Fejtek Ondřej
 
 
96-57 3111
3.Urban MilanJežek Michal-489-7-72312
4.Švácha OndřejBittner Martin585  3022
5.Truc PetrJiříček Jan-18-1010-10 1323
6.Marat PetrFejtek Ondřej9112  3033
7.Švácha OndřejJežek Michal75-83 3143
8.Truc PetrBittner Martin97-7-793253
9.Marat PetrJiříček Jan376  3063
10.Urban MilanFejtek Ondřej-6979 3173
11.Truc PetrJežek Michal-2-5-6  0374
12.Marat PetrBittner Martin596  3084
13.Urban MilanLíbal Jaromír-94715 3194
14.Švácha OndřejFejtek Ondřej779  30104
15.Marat PetrJežek Michal         
16.Urban MilanBittner Martin         
17.Švácha OndřejLíbal Jaromír         
18.Truc PetrFejtek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Milan21Ježek Michal21
Švácha Ondřej30Bittner Martin03
Truc Petr12Jiříček Jan11
Marat Petr30Fejtek Ondřej03
   Líbal Jaromír01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Chrastava AVrchní
rozhodčí:
Martenek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový Bor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12442:334Spartak Chrastava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žemlička Karel
Martenek Tomáš
 
 
Ivan Radek
Oliverius Pavel
 
 
6611  3010
2.Cinibulk Miroslav
Hanák Petr
 
 
Hekerle Tomáš
Nešvera Miroslav
 
 
-777-983220
3.Cinibulk MiroslavHekerle Tomáš293  3030
4.Hanák PetrIvan Radek5118  3040
5.Žemlička KarelOliverius Pavel44-64 3150
6.Martenek TomášNešvera Miroslav35-8-783260
7.Hanák PetrHekerle Tomáš11-7-37-72361
8.Žemlička KarelIvan Radek-53811 3171
9.Martenek TomášOliverius Pavel-966-683281
10.Cinibulk MiroslavNešvera Miroslav883  3091
11.Žemlička KarelHekerle Tomáš3-845 31101
12.Martenek TomášIvan Radek7-9   11  
13.Cinibulk MiroslavOliverius Pavel         
14.Hanák PetrNešvera Miroslav         
15.Martenek TomášHekerle Tomáš         
16.Cinibulk MiroslavIvan Radek         
17.Hanák PetrOliverius Pavel         
18.Žemlička KarelNešvera Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cinibulk Miroslav20Hekerle Tomáš12
Hanák Petr11Ivan Radek02
Žemlička Karel30Oliverius Pavel02
Martenek Tomáš20Nešvera Miroslav02
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Cvikov AVrchní
rozhodčí:
Pavelka Josef
HOSTUJÍCÍ:Loko Česká Lípa ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Bohumila Hynka, Sad 5.května 130, 47154 CvikovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:32357:442Loko Česká Lípa A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černohub Vít
Denéz Josef
 
 
Březina Štěpán
Milata Vladimír st.
 
 
-810-6-3 1301
2.Česenek Vratislav
Wolf Filip
 
 
Bayer Aleš
Flanderka Miloš
 
 
-7-9-9  0302
3.Černohub VítFlanderka Miloš-69-9-4 1303
4.Denéz JosefBayer Aleš-9-5-4  0304
5.Wolf FilipMilata Vladimír st.-8-86-5 1305
6.Česenek VratislavBřezina Štěpán659  3015
7.Denéz JosefFlanderka Miloš-5-5-3  0316
8.Wolf FilipBayer Aleš-8-9-5  0317
9.Česenek VratislavMilata Vladimír st.-6-6-8  0318
10.Černohub VítBřezina Štěpán657  3028
11.Wolf FilipFlanderka Miloš10-7-9683238
12.Česenek VratislavBayer Aleš-8-9-6  0339
13.Černohub VítMilata Vladimír st.-9-8-12  03310
14.Denéz JosefBřezina Štěpán         
15.Česenek VratislavFlanderka Miloš         
16.Černohub VítBayer Aleš         
17.Denéz JosefMilata Vladimír st.         
18.Wolf FilipBřezina Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černohub Vít12Flanderka Miloš21
Denéz Josef02Bayer Aleš30
Wolf Filip12Milata Vladimír st.30
Česenek Vratislav12Březina Štěpán02
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy