Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Cvikov AVrchní
rozhodčí:
Pavelka Josef
HOSTUJÍCÍ:Lokodepo Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ CvikovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31299:412Lokodepo Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cikl Pavel
Čeřovský Ivo
 
 
Vinter Tomáš
Minář Jiří
 
 
-2-7-8  0301
2.Česenek Vratislav
Bárta Roman
 
 
Klimenta Matouš
Louda Jiří
 
 
512-57 3111
3.Čeřovský IvoLouda Jiří-5-4-4  0312
4.Cikl PavelKlimenta Matouš-8-6-6  0313
5.Česenek VratislavMinář Jiří8-7-74-72314
6.Bárta RomanVinter Tomáš-8-910-9 1315
7.Cikl PavelLouda Jiří-3-7-4  0316
8.Česenek VratislavKlimenta Matouš-7-3-2  0317
9.Bárta RomanMinář Jiří6-8-4-11 1318
10.Fišera MilanVinter Tomáš-7-9512-52319
11.Česenek VratislavLouda Jiří-9-9-3  03110
12.Bárta RomanKlimenta Matouš11    10  
13.Fišera MilanMinář Jiří         
14.Cikl PavelVinter Tomáš         
15.Bárta RomanLouda Jiří         
16.Fišera MilanKlimenta Matouš         
17.Cikl PavelMinář Jiří         
18.Česenek VratislavVinter Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čeřovský Ivo01Louda Jiří30
Cikl Pavel02Klimenta Matouš20
Česenek Vratislav03Minář Jiří20
Bárta Roman02Vinter Tomáš20
Fišera Milan01   
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový Bor AVrchní
rozhodčí:
Ivan Radek
HOSTUJÍCÍ:Sokol Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 473 01 Nový BorRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:30628:503nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ivan Radek
Oliverius Pavel
 
 

 
 
000  3010
2.Hekerle Tomáš
Studecký Lubor
 
 
Švácha Ondřej
Truc Petr
 
 
-8-11-10  0311
3.Ivan RadekTruc Petr8-6-9-5 1312
4.Studecký LuborŠvácha Ondřej-5-7-7  0313
5.Oliverius PavelVávra Jiří8-910-9-92314
6.Hekerle Tomáš000  3024
7.Studecký LuborTruc Petr-9-66-9 1325
8.Oliverius PavelŠvácha Ondřej-4-5-7  0326
9.Hekerle TomášVávra Jiří987  3036
10.Ivan Radek000  3046
11.Oliverius PavelTruc Petr9-4-6-9 1347
12.Hekerle Tomᚊvácha Ondřej-8711-1693257
13.Ivan RadekVávra Jiří8-910-8-122358
14.Studecký Lubor000  3068
15.Hekerle TomášTruc Petr799  3078
16.Ivan RadekŠvácha Ondřej87-96 3188
17.Studecký LuborVávra Jiří-8-74-8 1389
18.Oliverius Pavel000  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ivan Radek22Truc Petr31
Studecký Lubor13Švácha Ondřej22
Oliverius Pavel13Vávra Jiří31
Hekerle Tomáš4004



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Česká Lípa AVrchní
rozhodčí:
Milata Vladimír st.
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Raspenava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká LípaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:34499:567Jiskra Raspenava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Just František
Milata Vladimír st.
 
 
Zahradník Tomáš
Prosa Tomáš
 
 
12-8-99-82301
2.Jindrák Lukáš
Flanderka Miloš
 
 
Suchánek Martin
Horák Leoš
 
 
8-798 3111
3.Flanderka MilošZahradník Tomáš-4-511-8 1312
4.Just FrantišekSuchánek Martin11-2-7-6 1313
5.Milata Vladimír st.Prosa Tomáš11-9109 3123
6.Jindrák LukášHorák Leoš869  3033
7.Just FrantišekZahradník Tomáš8-8-6-1 1334
8.Milata Vladimír st.Suchánek Martin6-5-8-9 1335
9.Jindrák LukášProsa Tomáš10-912-933245
10.Flanderka MilošHorák Leoš-9-6-8  0346
11.Milata Vladimír st.Zahradník Tomáš-88-79-102347
12.Jindrák LukášSuchánek Martin8-9-97-72348
13.Flanderka MilošProsa Tomáš-9-6-8  0349
14.Just FrantišekHorák Leoš-7-6-6  03410
15.Jindrák LukášZahradník Tomáš         
16.Flanderka MilošSuchánek Martin         
17.Just FrantišekProsa Tomáš         
18.Milata Vladimír st.Horák Leoš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Flanderka Miloš03Zahradník Tomáš30
Just František03Suchánek Martin30
Milata Vladimír st.12Prosa Tomáš12
Jindrák Lukáš21Horák Leoš21
Počet diváků: 4
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jablonec n.J. AVrchní
rozhodčí:
Šír Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům č.p 238, 51243 Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17497:341Sokol Jablonec n.J. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šír Milan
Bělonožník Antonín
 
 

 
 
WO    3010
2.Naděje Lukáš
Vu Duy Tiep
 
 
Huk Martin
Rose Radek
 
 
-8499 3120
3.Vu Duy TiepRose Radek-10-12-12  0321
4.Naděje LukášHuk Martin-6-6-9  0322
5.Šír MilanObešlo Josef st.74-613 3132
6.Bělonožník AntonínWO    3042
7.Naděje LukášRose Radek-3-9-5  0343
8.Šír MilanHuk Martin-74-10633253
9.Bělonožník AntonínObešlo Josef st.-9138-9-52354
10.Vu Duy TiepWO    3064
11.Šír MilanRose Radek888  3074
12.Bělonožník AntonínHuk Martin3-1086 3184
13.Vu Duy TiepObešlo Josef st.6108  3094
14.Naděje LukášWO    30104
15.Bělonožník AntonínRose Radek8-4   11  
16.Vu Duy TiepHuk Martin         
17.Naděje LukášObešlo Josef st.         
18.Šír Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vu Duy Tiep11Rose Radek21
Naděje Lukáš02Huk Martin12
Šír Milan30Obešlo Josef st.12
Bělonožník Antonín11   
WO40WO04
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vesec AVrchní
rozhodčí:
Ježek Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod KozákovemRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2022 16:00 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:33266:446SKST Liberec F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Michal
Jiříček Jan
 
 
Brožík Karel
Vogel Matěj
 
 
7-8-9-6 1301
2.
 
 
Waldhauser Vojtěch
Požárský Jiří
 
 
WO    0302
3.Ježek MichalBrožík Karel8-5-6-9 1303
4.Jiříček JanWaldhauser Vojtěch87-5-8103213
5.Líbal JaromírPožárský Jiří-976-5-42314
6.Vogel MatějWO    0315
7.Jiříček JanBrožík Karel-5-9-11  0316
8.Líbal JaromírWaldhauser Vojtěch-8-7-2  0317
9.Požárský JiříWO    0318
10.Ježek MichalVogel Matěj-7359 3128
11.Líbal JaromírBrožík Karel-4-711-8 1329
12.Waldhauser VojtěchWO    03210
13.Ježek MichalPožárský Jiří         
14.Jiříček JanVogel Matěj         
15.Brožík Karel         
16.Ježek MichalWaldhauser Vojtěch         
17.Jiříček JanPožárský Jiří         
18.Líbal JaromírVogel Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ježek Michal11Brožík Karel30
Jiříček Jan11Waldhauser Vojtěch11
Líbal Jaromír03Požárský Jiří10
   Vogel Matěj01
WO04WO40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy