Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Turnov AVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:Lokodepo Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37684:683nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Truc Petr
Švácha Ondřej
 
 
Minář Jiří
Louda Jiří
 
 
9911  3010
2.Marat Petr
Truc Petr
 
 
Vinter Tomáš
Batthyány Tibor
 
 
-375-1173220
3.Švácha OndřejBatthyány Tibor87-4-6-92321
4.Urban MilanLouda Jiří96-87 3131
5.Truc PetrVinter Tomáš7-105-763241
6.Marat PetrMinář Jiří8-11311 3151
7.Urban MilanBatthyány Tibor-8-11-10  0352
8.Truc PetrLouda Jiří-6-210-12 1353
9.Marat PetrVinter Tomáš35-9-863263
10.Švácha OndřejMinář Jiří-8-6-9  0364
11.Truc PetrBatthyány Tibor10-6-8-7 1365
12.Marat PetrLouda Jiří711-54 3175
13.Švácha OndřejVinter Tomáš697  3085
14.Urban MilanMinář Jiří-137-1-12 1386
15.Marat PetrBatthyány Tibor-6698 3196
16.Švácha OndřejLouda Jiří-8-8-9  0397
17.Urban MilanVinter Tomáš-1356-8-82398
18.Truc PetrMinář Jiří-8-610-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švácha Ondřej13Batthyány Tibor31
Urban Milan13Louda Jiří22
Truc Petr13Vinter Tomáš13
Marat Petr40Minář Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec EVrchní
rozhodčí:
Huk Martin
HOSTUJÍCÍ:SKST Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2021 12:30 Začátek
utkání
12:20Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5378:199SKST Liberec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salomon Daniel
Huk Martin
 
 
Česenek Vratislav
Bárta Marek
 
 
473  3010
2.Obešlo Josef st.
Havlík Jaroslav ml.
 
 
Bílek Rudolf st.
Bárta Roman
 
 
11-1248 3120
3.Salomon DanielBárta Marek405  3030
4.Havlík Jaroslav ml.Česenek Vratislav575  3040
5.Huk MartinBárta Roman-8968 3150
6.Obešlo Josef st.Bílek Rudolf st.-8-105533260
7.Havlík Jaroslav ml.Bárta Marek232  3070
8.Huk MartinČesenek Vratislav644  3080
9.Obešlo Josef st.Bárta Roman-8677 3190
10.Salomon DanielBílek Rudolf st.WO    30100
11.Huk MartinBárta Marek144  30  
12.Obešlo Josef st.Česenek Vratislav         
13.Salomon DanielBárta Roman         
14.Havlík Jaroslav ml.Bílek Rudolf st.         
15.Obešlo Josef st.Bárta Marek         
16.Salomon DanielČesenek Vratislav         
17.Havlík Jaroslav ml.Bárta Roman         
18.Huk MartinBílek Rudolf st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Salomon Daniel10Bárta Marek02
Havlík Jaroslav ml.20Česenek Vratislav02
Huk Martin20Bárta Roman02
Obešlo Josef st.20Bílek Rudolf st.01
WO10WO01
Zápas č. 11 skončil dříve než zápas č. 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec FVrchní
rozhodčí:
Holík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Spartak Chrastava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21537:479SKST Liberec F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožík Karel
Vogel Matěj
 
 
Průša Pavel
Žemlička Karel
 
 
6-88-983210
2.Waldhauser Vojtěch
Holík Tomáš
 
 
Hanák Petr
Martenek Tomáš
 
 
7-10105 3120
3.Waldhauser VojtěchMartenek Tomáš12105  3030
4.Holík Tomᚎemlička Karel9-99-893240
5.Vogel MatějHanák Petr11-46-8-32341
6.Brožík KarelPrůša Pavel864  3051
7.Holík TomášMartenek Tomáš-6-68-7 1352
8.Vogel MatějŽemlička Karel9-9-9-9 1353
9.Brožík KarelHanák Petr-7838 3163
10.Waldhauser VojtěchPrůša Pavel483  3073
11.Vogel MatějMartenek Tomáš6-7-6-2 1374
12.Brožík KarelŽemlička Karel568  3084
13.Waldhauser VojtěchHanák Petr-5967 3194
14.Holík TomášPrůša Pavel-75-67432104
15.Brožík KarelMartenek Tomáš         
16.Waldhauser VojtěchŽemlička Karel         
17.Holík TomášHanák Petr         
18.Vogel MatějPrůša Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Waldhauser Vojtěch30Martenek Tomáš21
Holík Tomáš21Žemlička Karel12
Vogel Matěj03Hanák Petr12
Brožík Karel30Průša Pavel03
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jablonec n.J. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový Bor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům č.p 238, 51243 Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16486:411Sokol Jablonec n.J. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělonožník Antonín
Šír Milan
 
 
Hekerle Tomáš
Oliverius Pavel
 
 
5-977 3110
2.Naděje Lukáš
Vu Duy Tiep
 
 
Hofman Denis
Ivan Radek
 
 
-56118 3120
3.Šír MilanHofman Denis83-8-883230
4.Bělonožník AntonínIvan Radek738  3040
5.Vu Duy TiepHekerle Tomáš-7-7-6  0341
6.Naděje LukášOliverius Pavel978  3051
7.Bělonožník AntonínHofman Denis36-9-793261
8.Vu Duy TiepIvan Radek-75-26-92362
9.Naděje LukášHekerle Tomáš929  3072
10.Šír MilanOliverius Pavel9510  3082
11.Vu Duy TiepHofman Denis-6-557-42383
12.Naděje LukášIvan Radek1259  3093
13.Šír MilanHekerle Tomáš66-77 31103
14.Bělonožník AntonínOliverius Pavel         
15.Naděje LukášHofman Denis         
16.Šír MilanIvan Radek         
17.Bělonožník AntonínHekerle Tomáš         
18.Vu Duy TiepOliverius Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šír Milan30Hofman Denis12
Bělonožník Antonín20Ivan Radek12
Vu Duy Tiep03Hekerle Tomáš12
Naděje Lukáš30Oliverius Pavel02
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vesec AVrchní
rozhodčí:
Ježek Michal
HOSTUJÍCÍ:Loko Česká Lípa ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod KozákovemRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29613:592Sokol Vesec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Michal
Fejtek Ondřej
 
 
Jindrák Lukáš
Tomek Jaroslav ml.
 
 
-865-783210
2.Bittner Martin
Líbal Jaromír
 
 
Milata Vladimír st.
Just František
 
 
1087  3020
3.Fejtek OndřejJindrák Lukáš-8-7-5  0321
4.Líbal JaromírJust František-7-7-5  0322
5.Bittner MartinMilata Vladimír st.989  3032
6.Ježek MichalTomek Jaroslav ml.9-10-11533242
7.Líbal JaromírJindrák Lukáš-8-910-5 1343
8.Bittner MartinJust František58-97 3153
9.Ježek MichalMilata Vladimír st.569  3063
10.Fejtek OndřejTomek Jaroslav ml.7-8-9-9 1364
11.Bittner MartinJindrák Lukáš1087  3074
12.Ježek MichalJust František578  3084
13.Fejtek OndřejMilata Vladimír st.-89-7-5 1385
14.Líbal JaromírTomek Jaroslav ml.8-5-7-8 1386
15.Ježek MichalJindrák Lukáš988  3096
16.Fejtek OndřejJust František-8-7-9  0397
17.Líbal JaromírMilata Vladimír st.-598-8-52398
18.Bittner MartinTomek Jaroslav ml.589  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fejtek Ondřej04Jindrák Lukáš22
Líbal Jaromír04Just František22
Bittner Martin40Milata Vladimír st.22
Ježek Michal40Tomek Jaroslav ml.22
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy