Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Lokodepo Liberec BVrchní
rozhodčí:
Minář Jiří
HOSTUJÍCÍ:Sokol Vesec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/63, 46014 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2022 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:40635:694Sokol Vesec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Louda Jiří
Klimenta Matouš
 
 
Ježek Michal
Fejtek Ondřej
 
 
-7-7-8  0301
2.Minář Jiří
Vinter Tomáš
 
 
Líbal Jaromír
Bittner Martin
 
 
104-108 3111
3.Vinter TomášJežek Michal-6-7-9  0312
4.Klimenta MatoušLíbal Jaromír-55-6693222
5.Minář JiříBittner Martin-107-6583232
6.Louda JiříFejtek Ondřej987  3042
7.Klimenta MatoušJežek Michal-58-7-4 1343
8.Minář JiříLíbal Jaromír117-96 3153
9.Louda JiříBittner Martin-8-8-9  0354
10.Vinter TomášFejtek Ondřej-918-79-92355
11.Minář JiříJežek Michal-8810-893265
12.Louda JiříLíbal Jaromír5712  3075
13.Vinter TomášBittner Martin-6-5-3  0376
14.Klimenta MatoušFejtek Ondřej8-78-5103286
15.Louda JiříJežek Michal-8-79-5 1387
16.Vinter TomášLíbal Jaromír-8-5-2  0388
17.Klimenta MatoušBittner Martin8-8-76-82389
18.Minář JiříFejtek Ondřej-97-5-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vinter Tomáš04Ježek Michal31
Klimenta Matouš22Líbal Jaromír13
Minář Jiří31Bittner Martin31
Louda Jiří22Fejtek Ondřej22
Utkání přítomen komisař Jan Kaněra.



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový Bor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2022 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:00:00:0nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holík Tomáš
Vogel Matěj
 
 
Ivan Radek
Hekerle Tomáš
 
 
         
2.Brožík Karel
Waldhauser Štěpán
 
 

 
 
         
3.         
4.         
5.         
6.         
7.         
8.         
9.         
10.         
11.         
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec EVrchní
rozhodčí:
Kaněra Jan
HOSTUJÍCÍ:Loko Česká Lípa ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:13475:395SKST Liberec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Jaroslav ml.
Obešlo Josef st.
 
 
Milata Vladimír st.
Tomek Jaroslav ml.
 
 
6810  3010
2.Rose Radek
Salomon Daniel
 
 
Flanderka Miloš
Jindrák Lukáš
 
 
99-89 3120
3.Havlík Jaroslav ml.Jindrák Lukáš-8-6-10  0321
4.Obešlo Josef st.Flanderka Miloš-988-793231
5.Salomon DanielTomek Jaroslav ml.9108  3041
6.Rose RadekMilata Vladimír st.647  3051
7.Obešlo Josef st.Jindrák Lukáš-845-9-22352
8.Salomon DanielFlanderka Miloš875  3062
9.Rose RadekTomek Jaroslav ml.1387  3072
10.Havlík Jaroslav ml.Milata Vladimír st.88-95 3182
11.Salomon DanielJindrák Lukáš-58-73-62383
12.Rose RadekFlanderka Miloš946  3093
13.Havlík Jaroslav ml.Tomek Jaroslav ml.6710  30103
14.Obešlo Josef st.Milata Vladimír st.         
15.Rose RadekJindrák Lukáš         
16.Havlík Jaroslav ml.Flanderka Miloš         
17.Obešlo Josef st.Tomek Jaroslav ml.         
18.Salomon DanielMilata Vladimír st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havlík Jaroslav ml.21Jindrák Lukáš30
Obešlo Josef st.11Flanderka Miloš03
Salomon Daniel21Tomek Jaroslav ml.03
Rose Radek30Milata Vladimír st.02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Raspenava AVrchní
rozhodčí:
Suchánek Martin
HOSTUJÍCÍ:SKST Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2022 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4372:242Jiskra Raspenava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahradník Tomáš
Prosa Tomáš
 
 
Česenek Vratislav
Král Pavel
 
 
487  3010
2.Suchánek Martin
Horák Leoš
 
 
Černohub Vít
Fišera Milan
 
 
48-7-843220
3.Horák LeošFišera Milan5111  3030
4.Zahradník TomášKrál Pavel858  3040
5.Suchánek MartinČernohub Vít865  3050
6.Prosa TomášČesenek Vratislav6711  3060
7.Zahradník TomášFišera Milan-8-114683270
8.Suchánek MartinKrál Pavel6137  3080
9.Prosa TomášČernohub Vít765  3090
10.Horák LeošČesenek Vratislav675  30100
11.Suchánek MartinFišera Milan         
12.Prosa TomášKrál Pavel         
13.Horák LeošČernohub Vít         
14.Zahradník TomášČesenek Vratislav         
15.Prosa TomášFišera Milan         
16.Horák LeošKrál Pavel         
17.Zahradník TomášČernohub Vít         
18.Suchánek MartinČesenek Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horák Leoš20Fišera Milan02
Zahradník Tomáš20Král Pavel02
Suchánek Martin20Černohub Vít02
Prosa Tomáš20Česenek Vratislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Turnov AVrchní
rozhodčí:
Vávra Jiří
HOSTUJÍCÍ:Spartak Chrastava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:18507:443Sokol Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Milan
Švácha Ondřej
 
 
Žmuda Petr
Martenek Tomáš
 
 
86-48 3110
2.Marat Petr
Truc Petr
 
 
Cinibulk Miroslav
Hanák Petr
 
 
769  3020
3.Urban MilanŽmuda Petr-9533 3130
4.Švácha OndřejMartenek Tomáš8710  3040
5.Truc PetrCinibulk Miroslav-8-6-5  0341
6.Marat PetrHanák Petr369  3051
7.Švácha OndřejŽmuda Petr738  3061
8.Truc PetrMartenek Tomáš-6-1-4  0362
9.Marat PetrCinibulk Miroslav1194  3072
10.Urban MilanHanák Petr-1178-6-82373
11.Vávra JiříŽmuda Petr-5-597-112374
12.Marat PetrMartenek Tomáš-7393 3184
13.Urban MilanCinibulk Miroslav-58-6-9 1385
14.Švácha OndřejHanák Petr1294  3095
15.Marat PetrŽmuda Petr589  30105
16.Urban MilanMartenek Tomáš         
17.Švácha OndřejCinibulk Miroslav         
18.Vávra JiříHanák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Urban Milan12Žmuda Petr13
Švácha Ondřej30Martenek Tomáš12
Truc Petr02Cinibulk Miroslav21
Marat Petr40Hanák Petr12
Vávra Jiří01   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy