Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Lokodepo Liberec BVrchní
rozhodčí:
Minář Jiří
HOSTUJÍCÍ:Loko Česká Lípa ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14484:398Lokodepo Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Batthyány Tibor
Vinter Tomáš
 
 
Just František
Milata Vladimír st.
 
 
378  3010
2.Louda Jiří
Minář Jiří
 
 
Jindrák Lukáš
Bayer Aleš
 
 
693  3020
3.Louda JiříJindrák Lukáš-10996 3130
4.Vinter TomášJust František49-611 3140
5.Minář JiříMilata Vladimír st.1359  3050
6.Batthyány TiborMotlík Lukáš1185  3060
7.Vinter TomášJindrák Lukáš-98-8-7 1361
8.Minář JiříJust František6-7-8-7 1362
9.Batthyány TiborMilata Vladimír st.867  3072
10.Louda JiříMotlík Lukáš749  3082
11.Minář JiříJindrák Lukáš-2-9-9  0383
12.Batthyány TiborJust František910-1316 3193
13.Louda JiříMilata Vladimír st.-10-1153332103
14.Vinter TomášMotlík Lukáš         
15.Batthyány TiborJindrák Lukáš         
16.Louda JiříJust František         
17.Vinter TomášMilata Vladimír st.         
18.Minář JiříMotlík Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Louda Jiří30Jindrák Lukáš21
Vinter Tomáš11Just František12
Minář Jiří12Milata Vladimír st.03
Batthyány Tibor30Motlík Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Cvikov AVrchní
rozhodčí:
Pavelka Josef
HOSTUJÍCÍ:Sokol Vesec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Bohumila Hynka, Sad 5.května 130, 47154 CvikovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33443:505Sokol Vesec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Pavel
Pavelka Josef
 
 
Bittner Martin
Líbal Jaromír
 
 
-4-10-6  0301
2.Bílek Rudolf st.
Česenek Vratislav
 
 
Ježek Michal
Jiříček Jan
 
 
-2-12910-72302
3.Král PavelJežek Michal-5-5-16  0303
4.Česenek VratislavJiříček Jan-78-10-9 1304
5.Pavelka JosefBittner Martin-34-3973214
6.Bílek Rudolf st.Líbal Jaromír676  3024
7.Česenek VratislavJežek Michal-3-9-9  0325
8.Pavelka JosefJiříček Jan-7-86-9 1326
9.Bílek Rudolf st.Bittner Martin-10-1056-72327
10.Fišera MilanLíbal Jaromír97-35 3137
11.Pavelka JosefJežek Michal-9-99-10 1338
12.Bílek Rudolf st.Jiříček Jan-1210-9-9 1339
13.Fišera MilanBittner Martin-9-3-10  03310
14.Česenek VratislavLíbal Jaromír-89-9-9 13  
15.Bílek Rudolf st.Ježek Michal         
16.Fišera MilanJiříček Jan         
17.Česenek VratislavBittner Martin         
18.Pavelka JosefLíbal Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Král Pavel01Ježek Michal30
Česenek Vratislav02Jiříček Jan30
Pavelka Josef12Bittner Martin21
Bílek Rudolf st.12Líbal Jaromír02
Fišera Milan11   
Počet diváků: 2
Střídání od zápasu č.10 Fišera Milan za Krále Pavla. Utkání č.14 skončilo před utkáním číslo 13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Chrastava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jablonec n.J. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:37520:578Sokol Jablonec n.J. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Petr
Martenek Tomáš
 
 
Šír Milan
Bělonožník Antonín
 
 
9-15-84-82301
2.Žemlička Karel
Cinibulk Miroslav
 
 
Vu Duy Tiep
Naděje Lukáš
 
 
5-9-9893211
3.Martenek Tomᚊír Milan-11-6-8  0312
4.Žemlička KarelVu Duy Tiep97-7-8-92313
5.Hanák PetrBělonožník Antonín-8-8-9  0314
6.Cinibulk MiroslavNaděje Lukáš14-6-8-5 1315
7.Žemlička KarelŠír Milan-11-9-3  0316
8.Hanák PetrVu Duy Tiep10-4-9-8 1317
9.Cinibulk MiroslavBělonožník Antonín-8-49343227
10.Martenek TomášNaděje Lukáš6-9-5693237
11.Hanák PetrŠír Milan-6-7-4  0338
12.Cinibulk MiroslavVu Duy Tiep13510  3048
13.Martenek TomášBělonožník Antonín-10569 3158
14.Žemlička KarelNaděje Lukáš-9-6-7  0359
15.Cinibulk MiroslavŠír Milan-5-7-5  03510
16.Martenek TomášVu Duy Tiep         
17.Žemlička KarelBělonožník Antonín         
18.Hanák PetrNaděje Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martenek Tomáš21Šír Milan40
Žemlička Karel03Vu Duy Tiep21
Hanák Petr03Bělonožník Antonín12
Cinibulk Miroslav22Naděje Lukáš21
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Turnov AVrchní
rozhodčí:
Vávra Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18525:390Sokol Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Truc Petr
Marat Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Urban Milan
Švácha Ondřej
 
 
Holík Tomáš
Vogel Matěj
 
 
8-767 3120
3.Urban MilanVogel Matěj-8-1096-72321
4.Truc PetrBrožík Karel-5-12-5  0322
5.Švácha OndřejHolík Tomáš878  3032
6.Marat PetrWO    3042
7.Truc PetrVogel Matěj-9-2-11  0343
8.Švácha OndřejBrožík Karel101111  3053
9.Marat PetrHolík Tomáš813-88 3163
10.Urban MilanWO    3073
11.Švácha OndřejVogel Matěj9-8-97-72374
12.Marat PetrBrožík Karel108-9-873284
13.Urban MilanHolík Tomáš-710-8693294
14.Truc PetrWO    30104
15.Marat PetrVogel Matěj         
16.Urban MilanBrožík Karel         
17.Truc PetrHolík Tomáš         
18.Švácha Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Urban Milan11Vogel Matěj30
Truc Petr02Brožík Karel12
Švácha Ondřej21Holík Tomáš03
Marat Petr20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Raspenava AVrchní
rozhodčí:
Suchánek Martin
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:37467:557SKST Liberec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahradník Tomáš
Prosa Tomáš
 
 
Havlík Jaroslav ml.
Obešlo Josef st.
 
 
-6-711-9 1301
2.Horák Leoš
Suchánek Martin
 
 
Huk Martin
Salomon Daniel
 
 
-511-89-52302
3.Horák LeošSalomon Daniel-5-10-7  0303
4.Prosa TomášHavlík Jaroslav ml.-7-87-2 1304
5.Zahradník TomášHuk Martin46-7-783214
6.Suchánek MartinObešlo Josef st.-8-5-4  0315
7.Prosa TomášSalomon Daniel-88-8-10 1316
8.Zahradník TomášHavlík Jaroslav ml.-77106 3126
9.Suchánek MartinHuk Martin-9-610-7 1327
10.Horák LeošObešlo Josef st.-8-581053237
11.Zahradník TomášSalomon Daniel7-9-71103247
12.Suchánek MartinHavlík Jaroslav ml.-5-10-5  0348
13.Horák LeošHuk Martin-6-4-10  0349
14.Prosa TomášObešlo Josef st.-3-78-6 13410
15.Suchánek MartinSalomon Daniel         
16.Horák LeošHavlík Jaroslav ml.         
17.Prosa TomášHuk Martin         
18.Zahradník TomášObešlo Josef st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horák Leoš12Salomon Daniel21
Prosa Tomáš03Havlík Jaroslav ml.21
Zahradník Tomáš30Huk Martin21
Suchánek Martin03Obešlo Josef st.21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy