Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Lokodepo Liberec BVrchní
rozhodčí:
Minář Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/63, 46014 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8398:298Lokodepo Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Batthyány Tibor
Minář Jiří
 
 
Bárta Roman
Pavelka Josef
 
 
-9795 3110
2.Louda Jiří
Smetana Josef
 
 
Česenek Vratislav
Fišera Milan
 
 
87-9-843220
3.Minář JiříPavelka Josef13810  3030
4.Smetana JosefČesenek Vratislav-4627 3140
5.Louda JiříFišera Milan838  3050
6.Batthyány TiborBárta Roman375  3060
7.Smetana JosefPavelka Josef9-888 3170
8.Louda JiříČesenek Vratislav755  3080
9.Batthyány TiborFišera Milan-67106 3190
10.Minář JiříBárta Roman8-6-126832100
11.Louda JiříPavelka Josef10    10  
12.Batthyány TiborČesenek Vratislav         
13.Minář JiříFišera Milan         
14.Smetana JosefBárta Roman         
15.Batthyány TiborPavelka Josef         
16.Minář JiříČesenek Vratislav         
17.Smetana JosefFišera Milan         
18.Louda JiříBárta Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Minář Jiří20Pavelka Josef02
Smetana Josef20Česenek Vratislav02
Louda Jiří20Fišera Milan02
Batthyány Tibor20Bárta Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Turnov AVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový Bor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22575:493Sokol Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Milan
Švácha Ondřej
 
 
Hekerle Tomáš
Oliverius Pavel
 
 
6108  3010
2.Csizmazia Michal
Knob Michal
 
 
Hofman Denis
Ivan Radek
 
 
871  3020
3.Knob MichalHofman Denis78-98 3130
4.Csizmazia MichalIvan Radek9-86-783240
5.Urban MilanHekerle Tomáš512-7-1093250
6.Švácha OndřejOliverius Pavel266  3060
7.Csizmazia MichalHofman Denis642  3070
8.Urban MilanIvan Radek-12-10-8  0371
9.Švácha OndřejHekerle Tomáš965  3081
10.Knob MichalOliverius Pavel-4-581083291
11.Urban MilanHofman Denis5-8-86-132392
12.Švácha OndřejIvan Radek2-7-7-11 1393
13.Knob MichalHekerle Tomáš-8-78-7 1394
14.Dědek JiříOliverius Pavel-913-8-8 1395
15.Švácha OndřejHofman Denis688  30105
16.Knob MichalIvan Radek         
17.Dědek JiříHekerle Tomáš         
18.Urban MilanOliverius Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Knob Michal21Hofman Denis13
Csizmazia Michal20Ivan Radek21
Urban Milan12Hekerle Tomáš12
Švácha Ondřej31Oliverius Pavel12
Dědek Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Raspenava AVrchní
rozhodčí:
Suchánek Martin
HOSTUJÍCÍ:Loko Česká Lípa ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35476:548Loko Česká Lípa A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Leoš
Suchánek Martin
 
 
Jindrák Lukáš
Tomek Jaroslav ml.
 
 
-9-9-3  0301
2.Prosa Tomáš
Zahradník Tomáš
 
 
Just František
Flanderka Miloš
 
 
-68-9-11 1302
3.Horák LeošJindrák Lukáš7-6-4-9 1303
4.Prosa TomášJust František6-57-353213
5.Zahradník TomášFlanderka Miloš968  3023
6.Suchánek MartinTomek Jaroslav ml.-8-3-7  0324
7.Prosa TomášJindrák Lukáš9-5-3-6 1325
8.Zahradník TomášJust František-6-118-10 1326
9.Suchánek MartinFlanderka Miloš-97-4-7 1327
10.Horák LeošTomek Jaroslav ml.-564-563237
11.Zahradník TomášJindrák Lukáš55-10-4-42338
12.Suchánek MartinJust František-2-8-4  0339
13.Horák LeošFlanderka Miloš96-67 3149
14.Prosa TomášTomek Jaroslav ml.767  3059
15.Suchánek MartinJindrák Lukáš-9-89-5 13510
16.Horák LeošJust František         
17.Prosa TomášFlanderka Miloš         
18.Zahradník TomášTomek Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horák Leoš21Jindrák Lukáš40
Prosa Tomáš21Just František21
Zahradník Tomáš12Flanderka Miloš12
Suchánek Martin04Tomek Jaroslav ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec EVrchní
rozhodčí:
Huk Martin
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jablonec n.J. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9411:246SKST Liberec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rose Radek
Salomon Daniel
 
 
Šír Milan
Bělonožník Antonín
 
 
1187  3010
2.Havlík Jaroslav ml.
Obešlo Josef st.
 
 

 
 
WO    3020
3.Rose RadekWO    3030
4.Havlík Jaroslav ml.Šír Milan-486-1053240
5.Salomon DanielNaděje Lukáš6911  3050
6.Obešlo Josef st.Bělonožník Antonín-12-5-8  0351
7.Havlík Jaroslav ml.WO    3061
8.Salomon DanielŠír Milan72-87 3171
9.Obešlo Josef st.Naděje Lukáš79-8-983281
10.Rose RadekBělonožník Antonín-811129 3191
11.Salomon DanielWO    30101
12.Obešlo Josef st.Šír Milan         
13.Rose RadekNaděje Lukáš         
14.Havlík Jaroslav ml.Bělonožník Antonín         
15.Obešlo Josef st.         
16.Rose RadekŠír Milan         
17.Havlík Jaroslav ml.Naděje Lukáš         
18.Salomon DanielBělonožník Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rose Radek10Šír Milan02
Havlík Jaroslav ml.10Naděje Lukáš02
Salomon Daniel20Bělonožník Antonín11
Obešlo Josef st.11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec FVrchní
rozhodčí:
Holík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Sokol Vesec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32618:580nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožík Karel
Vogel Matěj
 
 
Bittner Martin
Ježek Michal
 
 
-8-812-3 1301
2.Holík Tomáš
Waldhauser Vojtěch
 
 
Líbal Jaromír
Pleštil Luděk
 
 
975  3011
3.Holík TomášJežek Michal-3-1010-4 1312
4.Waldhauser VojtěchBittner Martin-11-4-5  0313
5.Vogel MatějLíbal Jaromír782  3023
6.Brožík KarelPleštil Luděk556  3033
7.Waldhauser VojtěchJežek Michal-6-89-6 1334
8.Vogel MatějBittner Martin-8-9-10  0335
9.Brožík KarelLíbal Jaromír49-8-1183245
10.Holík TomášPleštil Luděk156  3055
11.Vogel MatějJežek Michal-99-10-8 1356
12.Brožík KarelBittner Martin8-976 3166
13.Holík TomášLíbal Jaromír10-4-9-7 1367
14.Waldhauser VojtěchPleštil Luděk615  3077
15.Brožík KarelJežek Michal-4-855123287
16.Holík TomášBittner Martin-10-9-6  0388
17.Waldhauser VojtěchLíbal Jaromír-977-4-82389
18.Vogel MatějPleštil Luděk275  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holík Tomáš13Ježek Michal31
Waldhauser Vojtěch13Bittner Martin31
Vogel Matěj22Líbal Jaromír22
Brožík Karel40Pleštil Luděk04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy