Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Lokodepo Liberec BVrchní
rozhodčí:
Minář Jiří
HOSTUJÍCÍ:Spartak Chrastava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/63, 46014 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2021 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16502:411Lokodepo Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Louda Jiří
Smetana Josef
 
 
Cinibulk Miroslav
Hanák Petr
 
 
104-96 3110
2.Minář Jiří
Batthyány Tibor
 
 
Martenek Tomáš
Žmuda Petr
 
 
8-108-993220
3.Batthyány TiborŽmuda Petr476  3030
4.Smetana JosefMartenek Tomáš-5-681083240
5.Minář JiříCinibulk Miroslav-8-66-4 1341
6.Louda JiříHanák Petr86-105 3151
7.Smetana JosefŽmuda Petr-8632 3161
8.Minář JiříMartenek Tomáš-11897 3171
9.Louda JiříCinibulk Miroslav-106-9893281
10.Batthyány TiborHanák Petr4611  3091
11.Minář JiříŽmuda Petr-10-9118-92392
12.Louda JiříMartenek Tomáš639  30102
13.Batthyány TiborCinibulk Miroslav         
14.Smetana JosefHanák Petr         
15.Louda JiříŽmuda Petr         
16.Batthyány TiborMartenek Tomáš         
17.Smetana JosefCinibulk Miroslav         
18.Minář JiříHanák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Batthyány Tibor20Žmuda Petr12
Smetana Josef20Martenek Tomáš03
Minář Jiří12Cinibulk Miroslav11
Louda Jiří30Hanák Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Turnov AVrchní
rozhodčí:
Urban Milan
HOSTUJÍCÍ:Loko Česká Lípa ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:22528:498Sokol Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švácha Ondřej
Urban Milan
 
 
Milata Vladimír st.
Bayer Aleš
 
 
-966-593210
2.Csizmazia Michal
Knob Michal
 
 
Jindrák Lukáš
Flanderka Miloš
 
 
8-8-49-92311
3.Dědek JiříJindrák Lukáš-5-6-7  0312
4.Csizmazia MichalMilata Vladimír st.87-13-1173222
5.Urban MilanFlanderka Miloš98-77 3132
6.Švácha OndřejBayer Aleš565  3042
7.Csizmazia MichalJindrák Lukáš-7-8-5  0343
8.Urban MilanMilata Vladimír st.11-12118 3153
9.Švácha OndřejFlanderka Miloš9-7-8-9 1354
10.Dědek JiříBayer Aleš358  3064
11.Urban MilanJindrák Lukáš798  3074
12.Švácha OndřejMilata Vladimír st.789  3084
13.Dědek JiříFlanderka Miloš-5-5-5  0385
14.Csizmazia MichalBayer Aleš487  3095
15.Švácha OndřejJindrák Lukáš6-5910 31105
16.Knob MichalMilata Vladimír st.-412   11  
17.Csizmazia MichalFlanderka Miloš         
18.Urban MilanBayer Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dědek Jiří12Jindrák Lukáš22
Csizmazia Michal21Milata Vladimír st.03
Urban Milan30Flanderka Miloš21
Švácha Ondřej31Bayer Aleš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Raspenava AVrchní
rozhodčí:
Suchánek Martin
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový Bor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6382:302Jiskra Raspenava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prosa Tomáš
Zahradník Tomáš
 
 
Hofman Denis
Ivan Radek
 
 
8-67-883210
2.Horák Leoš
Suchánek Martin
 
 
Hekerle Tomáš
Oliverius Pavel
 
 
10910  3020
3.Suchánek MartinHofman Denis1013-109 3130
4.Horák LeošHekerle Tomáš6-6610 3140
5.Zahradník TomášIvan Radek1089  3050
6.Prosa TomášOliverius Pavel979  3060
7.Horák LeošHofman Denis-6459 3170
8.Zahradník TomášHekerle Tomáš432  3080
9.Prosa TomášIvan Radek109-66 3190
10.Suchánek MartinOliverius Pavel988  30100
11.Zahradník TomášHofman Denis         
12.Prosa TomášHekerle Tomáš         
13.Suchánek MartinIvan Radek         
14.Horák LeošOliverius Pavel         
15.Prosa TomášHofman Denis         
16.Suchánek MartinHekerle Tomáš         
17.Horák LeošIvan Radek         
18.Zahradník TomášOliverius Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchánek Martin20Hofman Denis02
Horák Leoš20Hekerle Tomáš02
Zahradník Tomáš20Ivan Radek02
Prosa Tomáš20Oliverius Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec EVrchní
rozhodčí:
Huk Martin
HOSTUJÍCÍ:Sokol Vesec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:13475:360SKST Liberec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Jaroslav ml.
Obešlo Josef st.
 
 
Bittner Martin
Ježek Michal
 
 
6-7-4-7 1301
2.Salomon Daniel
Rose Radek
 
 
Líbal Jaromír
Pleštil Luděk
 
 
56-81 3111
3.Havlík Jaroslav ml.Ježek Michal58-810 3121
4.Obešlo Josef st.Bittner Martin4-4-8-12 1322
5.Rose RadekLíbal Jaromír6106  3032
6.Salomon DanielPleštil Luděk226  3042
7.Obešlo Josef st.Ježek Michal10-99-8-32343
8.Rose RadekBittner Martin2107  3053
9.Salomon DanielLíbal Jaromír1118  3063
10.Havlík Jaroslav ml.Pleštil Luděk229  3073
11.Rose RadekJežek Michal-8698 3183
12.Salomon DanielBittner Martin-8756 3193
13.Havlík Jaroslav ml.Líbal Jaromír8710  30103
14.Obešlo Josef st.Pleštil Luděk633  30  
15.Salomon DanielJežek Michal         
16.Havlík Jaroslav ml.Bittner Martin         
17.Obešlo Josef st.Líbal Jaromír         
18.Rose RadekPleštil Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlík Jaroslav ml.30Ježek Michal12
Obešlo Josef st.02Bittner Martin12
Rose Radek30Líbal Jaromír03
Salomon Daniel30Pleštil Luděk02
Zápas č. 14 byl odehrán dříve než zápas č. 13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec FVrchní
rozhodčí:
Holík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jablonec n.J. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16501:399SKST Liberec F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožík Karel
Holík Tomáš
 
 
Šír Milan
Bělonožník Antonín
 
 
76-124 3110
2.Pařízková Monika
Waldhauser Štěpán
 
 
Naděje Lukáš
Vu Duy Tiep
 
 
5711  3020
3.Pařízková MonikaVu Duy Tiep377  3030
4.Holík TomášBělonožník Antonín-4-7-6  0331
5.Waldhauser ŠtěpánŠír Milan-6-614-13 1332
6.Brožík KarelNaděje Lukáš8102  3042
7.Holík TomášVu Duy Tiep-956-773252
8.Waldhauser ŠtěpánBělonožník Antonín11-11-9733262
9.Brožík KarelŠír Milan-11-66-9 1363
10.Pařízková MonikaNaděje Lukáš664  3073
11.Waldhauser ŠtěpánVu Duy Tiep3-556 3183
12.Brožík KarelBělonožník Antonín168-114 3193
13.Pařízková MonikaŠír Milan655  30103
14.Holík TomášNaděje Lukáš         
15.Brožík KarelVu Duy Tiep         
16.Pařízková MonikaBělonožník Antonín         
17.Holík Tomᚊír Milan         
18.Waldhauser ŠtěpánNaděje Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pařízková Monika30Vu Duy Tiep03
Holík Tomáš11Bělonožník Antonín12
Waldhauser Štěpán21Šír Milan21
Brožík Karel21Naděje Lukáš02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy