Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Železný Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
dohrávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:27572:527KST Victory Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pažout Daniel
Cmunt Martin
 
 
Macoun Miroslav
Kvapil Josef
 
 
-10-5-6  0301
2.Anton Petr
Fáček Petr
 
 
Bareš Karel
Šonský Jaroslav
 
 
2-955 3111
3.Cmunt MartinMacoun Miroslav-5-39-8 1312
4.Pažout DanielŠonský Jaroslav-865-963222
5.Fáček PetrKvapil Josef-8-779-72323
6.Anton PetrBareš Karel3-1067 3133
7.Pažout DanielMacoun Miroslav-4-3-4  0334
8.Fáček PetrŠonský Jaroslav-1069-853244
9.Anton PetrKvapil Josef875  3054
10.Cmunt MartinBareš Karel910-95 3164
11.Fáček PetrMacoun Miroslav-127-5-8 1365
12.Anton PetrŠonský Jaroslav699  3075
13.Cmunt MartinKvapil Josef4-711-983285
14.Pažout DanielBareš Karel-5665 3195
15.Anton PetrMacoun Miroslav88-6-10232105
16.Cmunt MartinŠonský Jaroslav766  30  
17.Pažout DanielKvapil Josef         
18.Fáček PetrBareš Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cmunt Martin21Macoun Miroslav31
Pažout Daniel21Šonský Jaroslav03
Fáček Petr12Kvapil Josef12
Anton Petr40Bareš Karel03
Zápas čislo 16 skončil dříve, jak zápas číslo 15.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Podj. AVrchní
rozhodčí:
Kučírek Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jablonec n. J. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Školy 98, 471 25 Jablonné v Podještědí, Markvartice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32646:615TTC Preciosa Jablonné v Podj. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučírek Ondřej
Jarkovský Otto
 
 
Popek Ivo
Pavlata Petr
 
 
-4-89-6 1301
2.Svoboda Jan
Čornyjová Adéla
 
 
Hrubý Jiří
Honců Michal
 
 
-6-86-7 1302
3.Čornyjová AdélaHonců Michal5-68-763212
4.Jarkovský OttoPopek Ivo-78-9-12 1313
5.Kučírek OndřejPavlata Petr-7-6-8  0314
6.Svoboda JanHrubý Jiří758  3024
7.Jarkovský OttoHonců Michal-6-8-4  0325
8.Kučírek OndřejPopek Ivo-8-668-92326
9.Svoboda JanPavlata Petr56-66 3136
10.Čornyjová AdélaHrubý Jiří-567-893246
11.Kučírek OndřejHonců Michal5-679 3156
12.Svoboda JanPopek Ivo567  3066
13.Čornyjová AdélaPavlata Petr584  3076
14.Jarkovský OttoPfeifer Miroslav-678-5-72377
15.Svoboda JanHonců Michal681  3087
16.Čornyjová AdélaPopek Ivo-6878 3197
17.Jarkovský OttoPavlata Petr-8-9-24  0398
18.Kučírek OndřejPfeifer Miroslav6-787 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čornyjová Adéla40Honců Michal13
Jarkovský Otto04Popek Ivo22
Kučírek Ondřej22Pavlata Petr22
Svoboda Jan40Hrubý Jiří02
   Pfeifer Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nová Ves n.P. AVrchní
rozhodčí:
Otmar Michal
HOSTUJÍCÍ:DDM Cvikováček Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad PopelkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2021 16:00 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5372:249Sokol Nová Ves n.P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otmar Petr
Hegar Michal
 
 
Madaraszová Klára
Tomek Jaroslav st.
 
 
-8646 3110
2.Hlubuček Tomáš
Otmar Michal
 
 
Plaček Jaroslav
Fojt Pavel
 
 
559  3020
3.Otmar PetrPlaček Jaroslav569  3030
4.Otmar MichalFojt Pavel58-35 3140
5.Hegar MichalMadaraszová Klára887  3050
6.Hlubuček TomášTomek Jaroslav st.775  3060
7.Otmar MichalPlaček Jaroslav8-967 3170
8.Hegar MichalFojt Pavel-104-9353280
9.Hlubuček TomášMadaraszová Klára8125  3090
10.Otmar PetrTomek Jaroslav st.686  30100
11.Hegar MichalPlaček Jaroslav         
12.Hlubuček TomášFojt Pavel         
13.Otmar PetrMadaraszová Klára         
14.Otmar MichalTomek Jaroslav st.         
15.Hlubuček TomášPlaček Jaroslav         
16.Otmar PetrFojt Pavel         
17.Otmar MichalMadaraszová Klára         
18.Hegar MichalTomek Jaroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Otmar Petr20Plaček Jaroslav02
Otmar Michal20Fojt Pavel02
Hegar Michal20Madaraszová Klára02
Hlubuček Tomáš20Tomek Jaroslav st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Svor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2021 16:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30291:397Jiskra Svor A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiroš Adam
Varcl Jan ml.
 
 
Rudinský Lukáš
Andrla Vladimír ml.
 
 
-5-888-82301
2.Longin Milan
Longinová Ilona
 
 
Sucharda Jan
Polák Tomáš
 
 
-86-7-5 1302
3.Varcl Jan ml.Polák Tomáš-8-9-7  0303
4.Jiroš AdamSucharda Jan-7-89-3 1304
5.Longin MilanRudinský Lukáš-9-57-1 1305
6.Longinová IlonaAndrla Vladimír ml.-9-5-4  0306
7.Jiroš AdamPolák Tomáš-8-7-3  0307
8.Varcl MatějSucharda Jan-4-12-7  0308
9.Longinová IlonaRudinský Lukáš8-7-106-112309
10.Varcl Jan ml.Andrla Vladimír ml.-69-7-5 13010
11.Varcl MatějPolák Tomáš         
12.Longinová IlonaSucharda Jan         
13.Varcl Jan ml.Rudinský Lukáš         
14.Jiroš AdamAndrla Vladimír ml.         
15.Longinová IlonaPolák Tomáš         
16.Varcl Jan ml.Sucharda Jan         
17.Jiroš AdamRudinský Lukáš         
18.Varcl MatějAndrla Vladimír ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Varcl Jan ml.02Polák Tomáš20
Jiroš Adam02Sucharda Jan20
Longin Milan01Rudinský Lukáš20
Longinová Ilona02Andrla Vladimír ml.20
Varcl Matěj01   
střídání u domících: Za Longina Varcl Matěj



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec JVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Loko Česká Lípa CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2021 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32666:612SKST Liberec J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lieskovský Daniel
Žid Jaromír
 
 
Jablonovský Jan
Motlík Lukáš
 
 
-442-483210
2.Žid Čeněk
Vogel Jakub
 
 
Čech Milan
Nolová Markéta
 
 
758  3020
3.Žid ČeněkMotlík Lukáš46-8-10-112321
4.Vogel JakubJablonovský Jan-33-5-9 1322
5.Jandák JanNolová Markéta-5-64-9 1323
6.Lieskovský DanielČech Milan-11-91010-112324
7.Vogel JakubMotlík Lukáš-87-7-7 1325
8.Jandák JanJablonovský Jan-5-5-2  0326
9.Lieskovský DanielNolová Markéta1234  3036
10.Žid ČeněkČech Milan1085  3046
11.Jandák JanMotlík Lukáš-4-5-8  0347
12.Lieskovský DanielJablonovský Jan-7117-973257
13.Žid ČeněkNolová Markéta956  3067
14.Vogel JakubČech Milan-8-47683277
15.Lieskovský DanielMotlík Lukáš-8-872-92378
16.Žid ČeněkJablonovský Jan4-897 3188
17.Vogel JakubNolová Markéta2-1128 3198
18.Jandák JanČech Milan5109  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žid Čeněk31Motlík Lukáš40
Vogel Jakub22Jablonovský Jan22
Jandák Jan13Nolová Markéta13
Lieskovský Daniel22Čech Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2021 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:16487:384SKST Liberec K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselka Jiří st.
Wolf Filip
 
 
Bartoš Jiří
Černohub Vít
 
 
-1098-9103210
2.Kos Vincent
Kos Tomáš
 
 
Nešvera Miroslav
Šákr Josef
 
 
777  3020
3.Kos TomášBartoš Jiří744  3030
4.Veselka Jiří st.Nešvera Miroslav7114  3040
5.Kos VincentČernohub Vít11-8-14923250
6.Wolf FilipŠákr Josef-106511 3160
7.Vejvoda ViktorBartoš Jiří-8-5-7  0361
8.Kos VincentNešvera Miroslav-75-12-6 1362
9.Wolf FilipČernohub Vít-8678 3172
10.Kos Tomᚊákr Josef334  3082
11.Kos VincentBartoš Jiří-7-8-12  0383
12.Wolf FilipNešvera Miroslav6-889 3193
13.Kos TomášČernohub Vít511  30103
14.Vejvoda ViktorŠákr Josef         
15.Wolf FilipBartoš Jiří         
16.Kos TomášNešvera Miroslav         
17.Vejvoda ViktorČernohub Vít         
18.Kos VincentŠákr Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kos Tomáš30Bartoš Jiří21
Veselka Jiří st.10Nešvera Miroslav12
Kos Vincent12Černohub Vít03
Wolf Filip30Šákr Josef02
Vejvoda Viktor01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy