Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jablonec n. J. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:36545:602Sokol Jablonec n. J. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Milan
Pažout Daniel
 
 
Pavlata Petr
Popek Ivo
 
 
9-5-6-2 1301
2.Anton Petr
Fáček Petr
 
 
Nesvadba Luboš
Hrubý Jiří
 
 
1065  3011
3.Janoušek MilanPopek Ivo-6-8-5  0312
4.Fáček PetrPavlata Petr-89-26-82313
5.Pažout DanielHrubý Jiří-78-3-4 1314
6.Anton PetrNesvadba Luboš648  3024
7.Fáček PetrPopek Ivo-9-1283-62325
8.Pažout DanielPavlata Petr-6127-9-92326
9.Anton PetrHrubý Jiří839  3036
10.Janoušek MilanNesvadba Luboš-810-7-6 1337
11.Pažout DanielPopek Ivo-5-10-8  0338
12.Anton PetrPavlata Petr-89-3593248
13.Janoušek MilanHrubý Jiří-3-12-2  0349
14.Fáček PetrNesvadba Luboš8-87-383259
15.Anton PetrPopek Ivo5-106-1183269
16.Janoušek MilanPavlata Petr-9-9-6  03610
17.Fáček PetrHrubý Jiří         
18.Pažout DanielNesvadba Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janoušek Milan04Popek Ivo31
Fáček Petr12Pavlata Petr31
Pažout Daniel03Hrubý Jiří21
Anton Petr40Nesvadba Luboš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Podj. AVrchní
rozhodčí:
Kučírek Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Sokol Železný Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Školy 98, 471 25 Jablonné v Podještědí, Markvartice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25569:514TTC Preciosa Jablonné v Podj. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarkovský Otto
Kučírek Ondřej
 
 
Bareš Karel
Šonský Jaroslav
 
 
59-6-8-72301
2.Svoboda Jan
Čornyjová Adéla
 
 
Macoun Miroslav
Kvapil Josef
 
 
56-8-593211
3.Čornyjová AdélaMacoun Miroslav5-687 3121
4.Jarkovský OttoŠonský Jaroslav-6-8-4  0322
5.Kučírek OndřejKvapil Josef-5-8810-92323
6.Svoboda JanBareš Karel868  3033
7.Jarkovský OttoMacoun Miroslav-6-87-6 1334
8.Kučírek OndřejŠonský Jaroslav-5-8-9  0335
9.Svoboda JanKvapil Josef68-5-643245
10.Čornyjová AdélaBareš Karel685  3055
11.Kučírek OndřejMacoun Miroslav-6-8-6  0356
12.Svoboda JanŠonský Jaroslav568  3066
13.Čornyjová AdélaKvapil Josef6826  3076
14.Jarkovský OttoBareš Karel5-862 3186
15.Svoboda JanMacoun Miroslav512  3096
16.Čornyjová AdélaŠonský Jaroslav68-57 31106
17.Jarkovský OttoKvapil Josef         
18.Kučírek OndřejBareš Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čornyjová Adéla40Macoun Miroslav22
Jarkovský Otto12Šonský Jaroslav22
Kučírek Ondřej03Kvapil Josef12
Svoboda Jan40Bareš Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nová Ves n.P. AVrchní
rozhodčí:
Otmar Michal
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Svor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad PopelkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24590:530Sokol Nová Ves n.P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hegar Michal
Otmar Petr
 
 
Andrla Vladimír ml.
Rudinský Lukáš
 
 
848  3010
2.Otmar Michal
Hlubuček Tomáš
 
 
Sucharda Jan
Polák Tomáš
 
 
68-106 3120
3.Otmar PetrSucharda Jan-9119-973230
4.Hegar MichalPolák Tomáš-10-8-10  0331
5.Hlubuček TomášAndrla Vladimír ml.866  3041
6.Otmar MichalRudinský Lukáš-65-71033251
7.Hegar MichalSucharda Jan-57-8-7 1352
8.Hlubuček TomášPolák Tomáš-12-99993262
9.Otmar MichalAndrla Vladimír ml.669  3072
10.Otmar PetrRudinský Lukáš87-7-873282
11.Hlubuček TomášSucharda Jan13-95-9-92383
12.Otmar MichalPolák Tomáš-98-13-11 1384
13.Otmar PetrAndrla Vladimír ml.488  3094
14.Hegar MichalRudinský Lukáš-9-3-12  0395
15.Otmar MichalSucharda Jan887  30105
16.Otmar PetrPolák Tomáš5-7   11  
17.Hegar MichalAndrla Vladimír ml.         
18.Hlubuček TomášRudinský Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Otmar Petr30Sucharda Jan22
Hegar Michal03Polák Tomáš21
Hlubuček Tomáš21Andrla Vladimír ml.03
Otmar Michal31Rudinský Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DDM Cvikováček Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:25576:501Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiroš Adam
Varcl Jan ml.
 
 
Tomek Jaroslav st.
Madaraszová Klára
 
 
839  3010
2.Longin Milan
Longinová Ilona
 
 
Plaček Jaroslav
Fojt Pavel
 
 
85-95 3120
3.Varcl Jan ml.Plaček Jaroslav-9-5-5  0321
4.Jiroš AdamFojt Pavel66-7-8-122322
5.Longin MilanMadaraszová Klára8-9-9463232
6.Longinová IlonaTomek Jaroslav st.853  3042
7.Jiroš AdamPlaček Jaroslav-7-8-10  0343
8.Longin MilanFojt Pavel5-9-210-22344
9.Longinová IlonaMadaraszová Klára787  3054
10.Varcl Jan ml.Tomek Jaroslav st.-10331 3164
11.Longin MilanPlaček Jaroslav-9-12-8  0365
12.Longinová IlonaFojt Pavel74-910 3175
13.Varcl Jan ml.Madaraszová Klára688  3085
14.Jiroš AdamTomek Jaroslav st.1048  3095
15.Longinová IlonaPlaček Jaroslav-9-7-8  0396
16.Varcl Jan ml.Fojt Pavel-3-103111032106
17.Jiroš AdamMadaraszová Klára         
18.Longin MilanTomek Jaroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Varcl Jan ml.31Plaček Jaroslav40
Jiroš Adam12Fojt Pavel22
Longin Milan12Madaraszová Klára03
Longinová Ilona31Tomek Jaroslav st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec JVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12434:330SKST Liberec J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojkovič Karel st.
Lieskovský Daniel
 
 
Bartoš Jiří
Černohub Vít
 
 
-8757 3110
2.Žid Čeněk
Žid Jaromír
 
 
Nešvera Miroslav
Šákr Josef
 
 
8-106-5-52311
3.Vojkovič Karel st.Bartoš Jiří5-78-913221
4.Žid ČeněkŠákr Josef10511  3031
5.Vogel JakubNešvera Miroslav3-665 3141
6.Lieskovský DanielČernohub Vít849  3051
7.Žid ČeněkBartoš Jiří-4729 3161
8.Vogel JakubŠákr Josef7-594 3171
9.Lieskovský DanielNešvera Miroslav-6585 3181
10.Vojkovič Karel st.Černohub Vít614  3091
11.Vogel JakubBartoš Jiří4-411-8732101
12.Lieskovský DanielŠákr Josef-7    01  
13.Vojkovič Karel st.Nešvera Miroslav         
14.Žid ČeněkČernohub Vít         
15.Lieskovský DanielBartoš Jiří         
16.Vojkovič Karel st.Šákr Josef         
17.Žid ČeněkNešvera Miroslav         
18.Vogel JakubČernohub Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojkovič Karel st.20Bartoš Jiří03
Žid Čeněk20Šákr Josef02
Vogel Jakub30Nešvera Miroslav02
Lieskovský Daniel20Černohub Vít02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Loko Česká Lípa CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:17463:359SKST Liberec K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselka Jiří st.
Harries Charlie
 
 
Jablonovský Jan
Motlík Lukáš
 
 
-7-9-9  0301
2.Kos Vincent
Kos Tomáš
 
 
Dědek Pavel
Čech Milan
 
 
744  3011
3.Kos TomášJablonovský Jan615  3021
4.Wolf FilipMotlík Lukáš21010  3031
5.Harries CharlieČech Milan5-8-0-5 1332
6.Veselka Jiří st.Dědek Pavel654  3042
7.Wolf FilipJablonovský Jan634  3052
8.Harries CharlieMotlík Lukáš-6-4-7  0353
9.Veselka Jiří st.Čech Milan856  3063
10.Kos TomášDědek Pavel272  3073
11.Harries CharlieJablonovský Jan-6-3-10  0374
12.Veselka Jiří st.Motlík Lukáš-69-7-8 1375
13.Kos TomášČech Milan434  3085
14.Wolf FilipDědek Pavel762  3095
15.Veselka Jiří st.Jablonovský Jan9-88-6732105
16.Kos TomášMotlík Lukáš108-66 31  
17.Wolf FilipČech Milan         
18.Harries CharlieDědek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kos Tomáš30Jablonovský Jan13
Wolf Filip30Motlík Lukáš21
Harries Charlie03Čech Milan12
Veselka Jiří st.31Dědek Pavel03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy