Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Loko Česká Lípa CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 473 01 Nový BorRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1010:32252:430Loko Česká Lípa C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Nolová Markéta
Čech Milan
 
 
WO    0301
2.Čupec Daniel
Černohub Vít
 
 
Motlík Lukáš
Jablonovský Jan
 
 
-5-9-7  0302
3.Motlík LukášWO    0303
4.Černohub VítJablonovský Jan-8-6-3  0304
5.Čupec DanielČech Milan9-11-13-9 1305
6.Šákr JosefDědek Pavel37-84 3115
7.Černohub VítMotlík Lukáš-6-7-7  0316
8.Čupec DanielJablonovský Jan878  3026
9.Šákr JosefČech Milan96-711 3136
10.Dědek PavelWO    0337
11.Čupec DanielMotlík Lukáš-5-6-6  0338
12.Šákr JosefJablonovský Jan-6-6-5  0339
13.Čech MilanWO    03310
14.Černohub VítDědek Pavel-8-9-9  03  
15.Šákr JosefMotlík Lukáš         
16.Jablonovský Jan         
17.Černohub VítČech Milan         
18.Čupec DanielDědek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Černohub Vít02Motlík Lukáš20
Čupec Daniel12Jablonovský Jan21
Šákr Josef21Čech Milan11
   Dědek Pavel01
WO04WO40
Počet diváků: 3
Zápas č. 14 dohrán dříve než zápas č.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Svor AVrchní
rozhodčí:
Kubásek Daniel
HOSTUJÍCÍ:DDM Cvikováček Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Jiskra SvorRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:15503:401Jiskra Svor A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rudinský Lukáš
Andrla Vladimír ml.
 
 
Tomek Jaroslav st.
Fojt Pavel
 
 
-10786 3110
2.Sucharda Jan
Polák Tomáš
 
 
Křížová Gabriela
Madaraszová Klára
 
 
49-95 3120
3.Rudinský LukášFojt Pavel6-89-5-42321
4.Andrla Vladimír ml.Křížová Gabriela-127-78-52322
5.Polák TomášMadaraszová Klára1089  3032
6.Sucharda JanTomek Jaroslav st.367  3042
7.Andrla Vladimír ml.Fojt Pavel59-5-6-42343
8.Polák TomášKřížová Gabriela4-546 3153
9.Sucharda JanMadaraszová Klára48-116 3163
10.Rudinský LukášTomek Jaroslav st.368  3073
11.Polák TomášFojt Pavel85-8-733283
12.Sucharda JanKřížová Gabriela793  3093
13.Rudinský LukášMadaraszová Klára749  30103
14.Andrla Vladimír ml.Tomek Jaroslav st.         
15.Sucharda JanFojt Pavel         
16.Rudinský LukášKřížová Gabriela         
17.Andrla Vladimír ml.Madaraszová Klára         
18.Polák TomášTomek Jaroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rudinský Lukáš21Fojt Pavel21
Andrla Vladimír ml.02Křížová Gabriela12
Polák Tomáš30Madaraszová Klára03
Sucharda Jan30Tomek Jaroslav st.02
Počet diváků: 36966



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Podj. AVrchní
rozhodčí:
Kučírek Ondřej
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Školy 98, 471 25 Jablonné v Podještědí, Markvartice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:36521:564KST Victory Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jan
Jarkovský Otto
 
 
Pažout Daniel
Provazník Tomáš
 
 
567  3010
2.Kučírek Ondřej
Linder Ladislav
 
 
Anton Petr
Fáček Petr
 
 
-8-6-4  0311
3.Kučírek OndřejPažout Daniel6-85-663221
4.Linder LadislavFáček Petr-7-7-5  0322
5.Jarkovský OttoAnton Petr-4-6-8  0323
6.Svoboda JanProvazník Tomáš685  3033
7.Linder LadislavPažout Daniel68-6-583243
8.Jarkovský OttoFáček Petr-9-8-5  0344
9.Svoboda JanAnton Petr-6-8-4  0345
10.Kučírek OndřejProvazník Tomáš548  3055
11.Jarkovský OttoPažout Daniel8-989 3165
12.Svoboda JanFáček Petr656  3075
13.Kučírek OndřejAnton Petr-6-9-5  0376
14.Linder LadislavProvazník Tomáš-7-9-8  0377
15.Svoboda JanPažout Daniel5-678 3187
16.Kučírek OndřejFáček Petr-6-8-5  0388
17.Linder LadislavAnton Petr-58-6-9 1389
18.Jarkovský OttoProvazník Tomáš-65-8-3 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučírek Ondřej22Pažout Daniel04
Linder Ladislav13Fáček Petr31
Jarkovský Otto13Anton Petr40
Svoboda Jan31Provazník Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
Jiroš Adam
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nová Ves n.P. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:37531:592Sokol Nová Ves n.P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Longinová Ilona
Longin Milan
 
 
Hlubuček Radek
Hegar Michal
 
 
-9-8-8  0301
2.Jiroš Adam
Vávra Jiří
 
 
Hlubuček Tomáš
Otmar Michal
 
 
-3-3-10  0302
3.Longin MilanHlubuček Tomáš-25711 3112
4.Jiroš AdamOtmar Michal-7-6-10  0313
5.Longinová IlonaHegar Michal85-88 3123
6.Vávra JiříHlubuček Radek97-6-663233
7.Jiroš AdamHlubuček Tomáš-85-12-7 1334
8.Longinová IlonaOtmar Michal-7-8-5  0335
9.Vávra JiříHegar Michal59-24 3145
10.Longin MilanHlubuček Radek9-9-10-7 1346
11.Longinová IlonaHlubuček Tomáš85-99 3156
12.Vávra JiříOtmar Michal-8-5-4  0357
13.Longin MilanHegar Michal5-78-10-92358
14.Jiroš AdamHlubuček Radek-5738 3168
15.Vávra JiříHlubuček Tomáš7-3-59-92369
16.Longin MilanOtmar Michal-1010-3-5 13610
17.Jiroš AdamHegar Michal         
18.Longinová IlonaHlubuček Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Longin Milan13Hlubuček Tomáš22
Jiroš Adam12Otmar Michal40
Longinová Ilona21Hegar Michal12
Vávra Jiří22Hlubuček Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2021 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32378:459SKST Liberec J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wolf Filip
Faltus Dominik
 
 
Absolonová Marie
Žid Čeněk
 
 
-5-9-5  0301
2.Kahan Ondřej
Fiřt Jan
 
 
Žid Jaromír
Lieskovský Daniel
 
 
9-94-8-102302
3.Faltus DominikLieskovský Daniel-7-69-7 1303
4.Wolf FilipAbsolonová Marie-9887 3113
5.Kahan OndřejŽid Čeněk-4-8-9  0314
6.Fiřt JanVogel Jakub6-9-8-2 1315
7.Wolf FilipLieskovský Daniel10-1158 3125
8.Kahan OndřejAbsolonová Marie-768-8-72326
9.Fiřt JanŽid Čeněk8-9-5-1 1327
10.Faltus DominikVogel Jakub-7-7-7  0328
11.Kahan OndřejLieskovský Daniel-38-5-8 1329
12.Fiřt JanAbsolonová Marie-7-9-7  03210
13.Faltus DominikŽid Čeněk         
14.Wolf FilipVogel Jakub         
15.Fiřt JanLieskovský Daniel         
16.Faltus DominikAbsolonová Marie         
17.Wolf FilipŽid Čeněk         
18.Kahan OndřejVogel Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Faltus Dominik02Lieskovský Daniel21
Wolf Filip20Absolonová Marie21
Kahan Ondřej03Žid Čeněk20
Fiřt Jan03Vogel Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jablonec n. J. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Železný Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům č.p 238, 51243 Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2022 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:25591:555Sokol Jablonec n. J. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popek Ivo
Pavlata Petr
 
 
Macoun Miroslav
Kvapil Josef
 
 
4-77-483210
2.Hrubý Jiří
Honců Michal
 
 
Janoušek Ladislav
Šonský Jaroslav
 
 
628  3020
3.Popek IvoMacoun Miroslav-59-121293230
4.Honců MichalKvapil Josef695  3040
5.Hrubý JiříJanoušek Ladislav-11-689-52341
6.Pavlata PetrŠonský Jaroslav-10469 3151
7.Honců MichalMacoun Miroslav-7-811-1 1352
8.Hrubý JiříKvapil Josef9-49-7-82353
9.Pavlata PetrJanoušek Ladislav8-1095 3163
10.Popek IvoŠonský Jaroslav78-106 3173
11.Nesvadba LubošMacoun Miroslav-4-6-10  0374
12.Pavlata PetrBareš Karel8-7-91193284
13.Popek IvoJanoušek Ladislav77-910 3194
14.Honců MichalŠonský Jaroslav-76-46-52395
15.Pavlata PetrMacoun Miroslav545  30105
16.Popek IvoBareš Karel         
17.Honců MichalJanoušek Ladislav         
18.Nesvadba LubošŠonský Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Popek Ivo30Macoun Miroslav22
Honců Michal12Kvapil Josef11
Hrubý Jiří02Janoušek Ladislav12
Pavlata Petr40Šonský Jaroslav12
Nesvadba Luboš01Bareš Karel01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy