Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Železný Brod AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Loko Česká Lípa CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 500, 468 22 Železný BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2022 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35661:636nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macoun Miroslav
Kvapil Josef
 
 
Nolová Markéta
Čech Milan
 
 
88-98 3110
2.Šonský Jaroslav
Bareš Karel
 
 
Motlík Lukáš
Jablonovský Jan
 
 
8-6-7-9 1311
3.Macoun MiroslavJablonovský Jan544  3021
4.Kvapil JosefMotlík Lukáš-8-8-5  0322
5.Bareš KarelNolová Markéta-610-6-7 1323
6.Šonský JaroslavČech Milan-698-8-72324
7.Kvapil JosefJablonovský Jan8-736 3134
8.Bareš KarelMotlík Lukáš-9-7-11  0335
9.Šonský JaroslavNolová Markéta8-4105 3145
10.Macoun MiroslavČech Milan642  3055
11.Bareš KarelJablonovský Jan114-9-6-122356
12.Šonský JaroslavMotlík Lukáš10-5-9-7 1357
13.Macoun MiroslavNolová Markéta787  3067
14.Kvapil JosefČech Milan-4366 3177
15.Šonský JaroslavJablonovský Jan5-6-8-3 1378
16.Macoun MiroslavMotlík Lukáš-1085-573288
17.Kvapil JosefNolová Markéta9-8-10-10 1389
18.Bareš KarelČech Milan-8-106883299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macoun Miroslav40Jablonovský Jan22
Kvapil Josef22Motlík Lukáš31
Bareš Karel13Nolová Markéta22
Šonský Jaroslav13Čech Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jablonec n. J. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům č.p 238, 51243 Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15480:396Sokol Jablonec n. J. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popek Ivo
Pavlata Petr
 
 
Bartoš Jiří
Černohub Vít
 
 
7109  3010
2.Hrubý Jiří
Pfeifer Miroslav
 
 
Šákr Josef
Nešvera Miroslav
 
 
-6579 3120
3.Popek IvoČernohub Vít776  3030
4.Pfeifer MiroslavNešvera Miroslav989  3040
5.Hrubý JiříBartoš Jiří-7541 3150
6.Pavlata PetrŠákr Josef5113  3060
7.Pfeifer MiroslavČernohub Vít677  3070
8.Hrubý JiříNešvera Miroslav-63-59-92371
9.Pavlata PetrBartoš Jiří-36-72-32372
10.Popek IvoŠákr Josef4-777 3182
11.Hrubý JiříČernohub Vít-9-6-2  0383
12.Pavlata PetrNešvera Miroslav68-114 3193
13.Popek IvoBartoš Jiří-1011-910932103
14.Pfeifer MiroslavŠákr Josef         
15.Pavlata PetrČernohub Vít         
16.Popek IvoNešvera Miroslav         
17.Pfeifer MiroslavBartoš Jiří         
18.Hrubý JiříŠákr Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Popek Ivo30Černohub Vít12
Pfeifer Miroslav20Nešvera Miroslav12
Hrubý Jiří12Bartoš Jiří12
Pavlata Petr21Šákr Josef02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec JVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:DDM Cvikováček Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:13446:313SKST Liberec J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lieskovský Daniel
Žid Jaromír
 
 
Madaraszová Klára
Tomek Jaroslav st.
 
 
457  3010
2.Žid Čeněk
Absolonová Marie
 
 
Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
6102  3020
3.Žid ČeněkFojt Pavel-91-91063230
4.Absolonová MarieŠtěpánek Zdeněk536  3040
5.Žid JaromírMadaraszová Klára366  3050
6.Lieskovský DanielTomek Jaroslav st.534  3060
7.Absolonová MarieFojt Pavel-6-788-32361
8.Žid JaromírŠtěpánek Zdeněk-4-5-9  0362
9.Lieskovský DanielMadaraszová Klára995  3072
10.Žid ČeněkTomek Jaroslav st.326  3082
11.Žid JaromírFojt Pavel-11-4-10  0383
12.Lieskovský DanielŠtěpánek Zdeněk-7-86613293
13.Žid ČeněkMadaraszová Klára732  30103
14.Absolonová MarieTomek Jaroslav st.         
15.Lieskovský DanielFojt Pavel         
16.Žid ČeněkŠtěpánek Zdeněk         
17.Absolonová MarieMadaraszová Klára         
18.Žid JaromírTomek Jaroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žid Čeněk30Fojt Pavel21
Absolonová Marie11Štěpánek Zdeněk12
Žid Jaromír12Madaraszová Klára03
Lieskovský Daniel30Tomek Jaroslav st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Svor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:33623:597SKST Liberec K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kos Vincent
Kos Tomáš
 
 
Andrla Vladimír ml.
Dudka Milan
 
 
-8537 3110
2.Veselka Jiří st.
Kahan Ondřej
 
 
Rudinský Lukáš
Sucharda Jan
 
 
-1010-12-4 1311
3.Harries CharlieSucharda Jan-6-9-1  0312
4.Kos VincentAndrla Vladimír ml.-6-8-7  0313
5.Kahan OndřejRudinský Lukáš10-7-10743223
6.Kos TomášDudka Milan494  3033
7.Kos VincentSucharda Jan-7-6-8  0334
8.Kahan OndřejAndrla Vladimír ml.-79-1012103244
9.Kos TomášRudinský Lukáš79-115 3154
10.Harries CharlieDudka Milan-5-51243264
11.Kahan OndřejSucharda Jan7-79-5-52365
12.Kos TomášAndrla Vladimír ml.878  3075
13.Harries CharlieRudinský Lukáš-10-5-8  0376
14.Kos VincentDudka Milan548  3086
15.Kos TomášSucharda Jan434  3096
16.Harries CharlieAndrla Vladimír ml.-10-2-11  0397
17.Kos VincentRudinský Lukáš-5-87-7 1398
18.Kahan OndřejDudka Milan10-1276 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Harries Charlie13Sucharda Jan31
Kos Vincent13Andrla Vladimír ml.22
Kahan Ondřej31Rudinský Lukáš22
Kos Tomáš40Dudka Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nová Ves n.P. AVrchní
rozhodčí:
Otmar Michal
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad PopelkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2022 16:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21566:514Sokol Nová Ves n.P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otmar Petr
Hegar Michal
 
 
Anton Petr
Fáček Petr
 
 
9-9-78-92301
2.Hlubuček Tomáš
Otmar Michal
 
 
Janoušek Milan
Pažout Daniel
 
 
178  3011
3.Otmar MichalAnton Petr-811-71163221
4.Otmar PetrFáček Petr-78129 3131
5.Hegar MichalJanoušek Milan9-9-9-7 1332
6.Hlubuček TomášPažout Daniel1199  3042
7.Otmar PetrAnton Petr-108-6-5 1343
8.Hegar MichalFáček Petr9-9-7893253
9.Hlubuček TomášJanoušek Milan976  3063
10.Otmar MichalPažout Daniel565  3073
11.Hegar MichalAnton Petr-13-11-10  0374
12.Hlubuček TomášFáček Petr8-8-9993284
13.Otmar MichalJanoušek Milan10107  3094
14.Otmar PetrPažout Daniel-96-1011432104
15.Hlubuček TomášAnton Petr         
16.Otmar MichalFáček Petr         
17.Otmar PetrJanoušek Milan         
18.Hegar MichalPažout Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Otmar Michal30Anton Petr21
Otmar Petr21Fáček Petr03
Hegar Michal12Janoušek Milan12
Hlubuček Tomáš30Pažout Daniel03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy