Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nová Ves n.P. AVrchní
rozhodčí:
Otmar Michal
HOSTUJÍCÍ:Sokol Železný Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad PopelkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18528:459Sokol Nová Ves n.P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otmar Michal
Hlubuček Tomáš
 
 
Macoun Miroslav
Kvapil Josef
 
 
9-8-10-12 1301
2.Otmar Petr
Hegar Michal
 
 
Šonský Jaroslav
Bareš Karel
 
 
5-3-88-92302
3.Otmar PetrMacoun Miroslav58-7-863212
4.Otmar MichalKvapil Josef578  3022
5.Hegar MichalŠonský Jaroslav8-769 3132
6.Hlubuček TomášBareš Karel4-676 3142
7.Otmar MichalMacoun Miroslav8-8-911-52343
8.Hegar MichalKvapil Josef-10889 3153
9.Hlubuček Tomᚊonský Jaroslav4810  3063
10.Otmar PetrBareš Karel946  3073
11.Hegar MichalMacoun Miroslav-6-8-4  0374
12.Hlubuček TomášKvapil Josef6-5714 3184
13.Otmar PetrŠonský Jaroslav2119  3094
14.Otmar MichalBareš Karel777  30104
15.Hlubuček TomášMacoun Miroslav         
16.Otmar PetrKvapil Josef         
17.Otmar MichalŠonský Jaroslav         
18.Hegar MichalBareš Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Otmar Petr30Macoun Miroslav21
Otmar Michal21Kvapil Josef03
Hegar Michal21Šonský Jaroslav03
Hlubuček Tomáš30Bareš Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jablonec n. J. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2022 16:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33556:604nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Longin Milan
Longinová Ilona
 
 
Nesvadba Luboš
Pfeifer Miroslav
 
 
-8798 3110
2.Dědek Jiří
Varcl Jan ml.
 
 
Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
-678-793220
3.Brenner MatějPavlata Petr-5-9-3  0321
4.Varcl MatějHrubý Jiří-3-3-9  0322
5.Varcl Jan ml.Pfeifer Miroslav865  3032
6.Dědek JiříNesvadba Luboš899  3042
7.Varcl MatějPavlata Petr10-7-6-5 1343
8.Varcl Jan ml.Hrubý Jiří-68-7-3 1344
9.Dědek JiříPfeifer Miroslav897  3054
10.Brenner MatějNesvadba Luboš-873-693264
11.Varcl Jan ml.Pavlata Petr-910-7-6 1365
12.Dědek JiříHrubý Jiří859  3075
13.Brenner MatějPfeifer Miroslav-6-3-9  0376
14.Varcl MatějNesvadba Luboš4-3-5-7 1377
15.Dědek JiříPavlata Petr9-8-9-12 1378
16.Brenner MatějHrubý Jiří-5-3-3  0379
17.Varcl MatějPfeifer Miroslav7-685 3189
18.Varcl Jan ml.Nesvadba Luboš694  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brenner Matěj13Pavlata Petr40
Varcl Matěj13Hrubý Jiří31
Varcl Jan ml.22Pfeifer Miroslav13
Dědek Jiří31Nesvadba Luboš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:732:26443:512KST Victory Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Lieskovský Daniel
Žid Jaromír
 
 
WO    0301
2.Anton Petr
Fáček Petr
 
 
Absolonová Marie
Žid Čeněk
 
 
954  3011
3.Lieskovský DanielWO    0312
4.Fáček PetrŽid Čeněk-81087 3122
5.Anton PetrAbsolonová Marie6-969 3132
6.Pažout DanielKošek Martin-11-5-7  0333
7.Fáček PetrLieskovský Daniel5-674 3143
8.Anton PetrŽid Čeněk682  3053
9.Pažout DanielAbsolonová Marie9105  3063
10.Košek MartinWO    0364
11.Anton PetrLieskovský Daniel8119  3074
12.Pažout DanielŽid Čeněk6-98-8-52375
13.Absolonová MarieWO    0376
14.Fáček PetrKošek Martin989  3086
15.Pažout DanielLieskovský Daniel3-9-10893296
16.Žid ČeněkWO    0397
17.Fáček PetrAbsolonová Marie726  30107
18.Anton PetrKošek Martin356  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fáček Petr40Lieskovský Daniel03
Anton Petr30Žid Čeněk12
Pažout Daniel22Absolonová Marie03
   Košek Martin11
WO05WO50
Zápas č. 18 skončil před zápasem č. 15.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Podj. AVrchní
rozhodčí:
Kučírek Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Školy 98, 471 25 Jablonné v Podještědí, Markvartice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33424:470SKST Liberec K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jan
Jarkovský Otto
 
 
Vejvoda Viktor
Fiřt Jan
 
 
6-5-8-7 1301
2.Kučírek Ondřej
Linder Ladislav
 
 
Veselka Jiří st.
Němec Štěpán
 
 
-5-8-8  0302
3.Linder LadislavVejvoda Viktor-9-10-9  0303
4.Jarkovský OttoNěmec Štěpán-7-7-16  0304
5.Kučírek OndřejFiřt Jan-66-75-82305
6.Svoboda JanVeselka Jiří st.55-25 3115
7.Jarkovský OttoVejvoda Viktor-88-9-14 1316
8.Kučírek OndřejNěmec Štěpán-61-92-182317
9.Svoboda JanFiřt Jan56-87 3127
10.Linder LadislavVeselka Jiří st.-1-1-1  0328
11.Kučírek OndřejVejvoda Viktor-51-92-182329
12.Svoboda JanNěmec Štěpán52-85 3139
13.Linder LadislavFiřt JanWO    03310
14.Jarkovský OttoVeselka Jiří st.-17-14-8  03  
15.Svoboda JanVejvoda Viktor         
16.Linder LadislavNěmec Štěpán         
17.Jarkovský OttoFiřt Jan         
18.Kučírek OndřejVeselka Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Linder Ladislav02Vejvoda Viktor30
Jarkovský Otto02Němec Štěpán21
Kučírek Ondřej03Fiřt Jan11
Svoboda Jan30Veselka Jiří st.11
WO01WO10
Zápas č. 10 a č. 13 Linder Ladislav WO ze zdravotních důvodů, zápas č. 14 dohrán před č. 13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Loko Česká Lípa CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ SvorRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2022 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:23536:489DDM Cvikováček Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křížová Gabriela
Madaraszová Klára
 
 
Čech Milan
Dědek Pavel
 
 
-5-710983210
2.Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
Motlík Lukáš
Jablonovský Jan
 
 
-7876 3120
3.Štěpánek ZdeněkMotlík Lukáš756  3030
4.Křížová GabrielaJablonovský Jan-81-13-10 1331
5.Madaraszová KláraČech Milan-58-79-72332
6.Fojt PavelDědek Pavel868  3042
7.Křížová GabrielaMotlík Lukáš-7-8-7  0343
8.Madaraszová KláraJablonovský Jan-6-9-8  0344
9.Fojt PavelČech Milan898  3054
10.Štěpánek ZdeněkDědek Pavel774  3064
11.Madaraszová KláraMotlík Lukáš-9-6-5  0365
12.Fojt PavelJablonovský Jan674  3075
13.Štěpánek ZdeněkČech Milan766  3085
14.Křížová GabrielaDědek Pavel-7-8-9  0386
15.Fojt PavelMotlík Lukáš89-79 3196
16.Štěpánek ZdeněkJablonovský Jan86-76 31106
17.Křížová GabrielaČech Milan         
18.Madaraszová KláraDědek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štěpánek Zdeněk40Motlík Lukáš22
Křížová Gabriela03Jablonovský Jan22
Madaraszová Klára03Čech Milan12
Fojt Pavel40Dědek Pavel12
Počet diváků: 51693



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Svor AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Jiskra SvorRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35597:616nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudka Milan
Procházka Jiří
 
 
Šákr Josef
Nešvera Miroslav
 
 
-6-71-6 1301
2.Sucharda Jan
Andrla Vladimír ml.
 
 
Bartoš Jiří
Lepšík Jan
 
 
-979-493211
3.Procházka JiříBartoš Jiří10-3-7-6 1312
4.Dudka MilanŠákr Josef-8-9-5  0313
5.Andrla Vladimír ml.Nešvera Miroslav5410  3023
6.Sucharda JanLepšík Jan8710  3033
7.Dudka MilanBartoš Jiří-6-4-2  0334
8.Andrla Vladimír ml.Šákr Josef310-106 3144
9.Sucharda JanNešvera Miroslav8104  3054
10.Procházka JiříLepšík Jan6-7-7-4 1355
11.Andrla Vladimír ml.Bartoš Jiří9-8108 3165
12.Sucharda JanŠákr Josef-1077-783275
13.Procházka JiříNešvera Miroslav-8-6-9  0376
14.Dudka MilanLepšík Jan7-4-8-6 1377
15.Sucharda JanBartoš Jiří669  3087
16.Procházka JiříŠákr Josef-107-8333297
17.Dudka MilanNešvera Miroslav-6-811-6 1398
18.Andrla Vladimír ml.Lepšík Jan-7-9-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Jiří13Bartoš Jiří22
Dudka Milan04Šákr Josef13
Andrla Vladimír ml.31Nešvera Miroslav22
Sucharda Jan40Lepšík Jan31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy