Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jablonec n. J. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DDM Cvikováček Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům č.p 238, 51243 Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2022 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2348:185Sokol Jablonec n. J. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popek Ivo
Pavlata Petr
 
 
Madaraszová Klára
Tomek Jaroslav st.
 
 
7103  3010
2.Hrubý Jiří
Honců Michal
 
 
Libichová Kateřina
Kocelská Monika
 
 
344  3020
3.Popek IvoMadaraszová Klára68-99 3130
4.Hrubý JiříTomek Jaroslav st.215  3040
5.Honců MichalLibichová Kateřina465  3050
6.Pavlata PetrKocelská Monika222  3060
7.Hrubý JiříMadaraszová Klára585  3070
8.Honců MichalTomek Jaroslav st.647  3080
9.Pavlata PetrLibichová Kateřina69-77 3190
10.Popek IvoKocelská Monika1067  30100
11.Honců MichalMadaraszová Klára         
12.Pavlata PetrTomek Jaroslav st.         
13.Popek IvoLibichová Kateřina         
14.Hrubý JiříKocelská Monika         
15.Pavlata PetrMadaraszová Klára         
16.Popek IvoTomek Jaroslav st.         
17.Hrubý JiříLibichová Kateřina         
18.Honců MichalKocelská Monika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Popek Ivo20Madaraszová Klára02
Hrubý Jiří20Tomek Jaroslav st.02
Honců Michal20Libichová Kateřina02
Pavlata Petr20Kocelská Monika02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Železný Brod AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Svor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 500, 468 22 Železný BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2022 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11440:287Sokol Železný Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvapil Josef
Macoun Miroslav
 
 
Sucharda Jan
Andrla Vladimír ml.
 
 
4103  3010
2.Šonský Jaroslav
Janoušek Ladislav
 
 
Rudinský Lukáš
Polák Tomáš
 
 
WO    3020
3.Macoun MiroslavSucharda Jan6-886 3130
4.Janoušek LadislavAndrla Vladimír ml.6-8-99103240
5.Šonský JaroslavRudinský Lukáš7-688 3150
6.Kvapil JosefPolák TomášWO    3060
7.Janoušek LadislavSucharda Jan-107-89-82361
8.Šonský JaroslavAndrla Vladimír ml.862  3071
9.Kvapil JosefRudinský Lukáš6-4910 3181
10.Macoun MiroslavPolák TomášWO    3091
11.Šonský JaroslavSucharda Jan-9-9-6  0392
12.Kvapil JosefAndrla Vladimír ml.878  30102
13.Macoun MiroslavRudinský Lukáš         
14.Janoušek LadislavPolák Tomáš         
15.Kvapil JosefSucharda Jan         
16.Macoun MiroslavAndrla Vladimír ml.         
17.Janoušek LadislavRudinský Lukáš         
18.Šonský JaroslavPolák Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Macoun Miroslav10Sucharda Jan21
Janoušek Ladislav11Andrla Vladimír ml.03
Šonský Jaroslav21Rudinský Lukáš02
Kvapil Josef20   
WO30WO03
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 473 01 Nový BorRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:32487:442KST Victory Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lepšík Jan
Černohub Vít
 
 
Anton Petr
Fáček Petr
 
 
-2-6-9  0301
2.Nešvera Miroslav
Šákr Josef
 
 

 
 
WO    3011
3.Černohub VítPažout Daniel-8-9-9  0312
4.Nešvera MiroslavFáček Petr94-1-3-32313
5.Lepšík JanAnton Petr-4-10-1  0314
6.Šákr JosefWO    3024
7.Nešvera MiroslavPažout Daniel-9-6-9  0325
8.Lepšík JanFáček Petr-95-79-82326
9.Šákr JosefAnton Petr-9-6-5  0327
10.Černohub VítWO    3037
11.Lepšík JanPažout Daniel537  3047
12.Šákr JosefFáček Petr915-7-743257
13.Černohub VítAnton Petr-7-7-10  0358
14.Nešvera MiroslavWO    3068
15.Šákr JosefPažout Daniel-10-10-7  0369
16.Černohub VítFáček Petr-67-89-523610
17.Nešvera MiroslavAnton Petr         
18.Lepšík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Černohub Vít03Pažout Daniel31
Nešvera Miroslav02Fáček Petr31
Lepšík Jan12Anton Petr30
Šákr Josef12   
WO40WO04
Počet diváků: 16315
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Česká Lípa CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Podj. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká LípaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10441:316Loko Česká Lípa C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlík Lukáš
Jablonovský Jan
 
 
Linder Ladislav
Kučírek Ondřej
 
 
81210  3010
2.Čech Milan
Dědek Pavel
 
 
Jarkovský Otto
Trojan František
 
 
-4864 3120
3.Jablonovský JanKučírek Ondřej756  3030
4.Škola MiroslavLinder Ladislav-9-75-8 1331
5.Čech MilanJarkovský Otto4-568 3141
6.Motlík LukášTrojan František664  3051
7.Škola MiroslavKučírek Ondřej-125-8693261
8.Čech MilanLinder Ladislav647  3071
9.Motlík LukášJarkovský Otto865  3081
10.Jablonovský JanTrojan František818  3091
11.Čech MilanKučírek Ondřej6-7-65-82392
12.Motlík LukášLinder Ladislav419  30102
13.Jablonovský JanJarkovský Otto         
14.Škola MiroslavTrojan František         
15.Motlík LukášKučírek Ondřej         
16.Jablonovský JanLinder Ladislav         
17.Škola MiroslavJarkovský Otto         
18.Čech MilanTrojan František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jablonovský Jan20Kučírek Ondřej12
Škola Miroslav11Linder Ladislav12
Čech Milan21Jarkovský Otto02
Motlík Lukáš30Trojan František02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nová Ves n.P. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:33489:527Sokol Nová Ves n.P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiřt Jan
Tietze Alfons
 
 
Otmar Petr
Hegar Michal
 
 
-99-8-5 1301
2.Wolf Filip
Němec Štěpán
 
 
Otmar Michal
Hlubuček Tomáš
 
 
6-247 3111
3.Fiřt JanOtmar Petr69-6-7-82312
4.Tietze AlfonsOtmar Michal-6-4-2  0313
5.Němec ŠtěpánHlubuček Tomáš7710  3023
6.Wolf FilipHegar Michal36-66 3133
7.Tietze AlfonsOtmar Petr-9-2-8  0334
8.Němec ŠtěpánOtmar Michal8-9-10-8 1335
9.Wolf FilipHlubuček Tomáš282  3045
10.Fiřt JanHegar Michal-6-9-6  0346
11.Němec ŠtěpánOtmar Petr6-5210 3156
12.Wolf FilipOtmar Michal9-4-108-42357
13.Fiřt JanHlubuček Tomáš-6-77-8 1358
14.Tietze AlfonsHegar Michal-99-711-82359
15.Wolf FilipOtmar Petr-9-8-6  03510
16.Fiřt JanOtmar Michal         
17.Tietze AlfonsHlubuček Tomáš         
18.Němec ŠtěpánHegar Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiřt Jan03Otmar Petr31
Tietze Alfons03Otmar Michal30
Němec Štěpán21Hlubuček Tomáš12
Wolf Filip22Hegar Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec JVrchní
rozhodčí:
Absolonová Marie
HOSTUJÍCÍ:Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:33334:477Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košek Martin
Lieskovský Daniel
 
 
Vávra Jiří
Anděl Jiří
 
 
-12-11-6  0301
2.
 
 
Jiroš Adam
Longin Milan
 
 
WO    0302
3.Lieskovský DanielVávra Jiří-9-7-9  0303
4.Absolonová MarieAnděl Jiří8-9510 3113
5.Košek MartinLongin Milan5-9109 3123
6.Jiroš AdamWO    0324
7.Absolonová MarieVávra Jiří-5-63-8 1325
8.Košek MartinAnděl Jiří-14-2-5  0326
9.Longin MilanWO    0327
10.Lieskovský DanielJiroš Adam257  3037
11.Košek MartinVávra Jiří7-49-13-102338
12.Anděl JiříWO    0339
13.Lieskovský DanielLongin Milan54-710 3149
14.Absolonová MarieJiroš Adam-6-7-7  03410
15.Vávra Jiří         
16.Lieskovský DanielAnděl Jiří         
17.Absolonová MarieLongin Milan         
18.Košek MartinJiroš Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lieskovský Daniel21Vávra Jiří30
Absolonová Marie12Anděl Jiří11
Košek Martin12Longin Milan02
   Jiroš Adam11
WO04WO40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy