Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec JVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Sokol Železný Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:22532:454SKST Liberec J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lieskovský Daniel
Žid Jaromír
 
 
Macoun Miroslav
Kvapil Josef
 
 
3-8-99-92301
2.Vogel Jakub
Žid Čeněk
 
 
Bareš Karel
Janoušek Ladislav
 
 
11-6-893211
3.Vogel JakubMacoun Miroslav-875WO 3121
4.Žid ČeněkJanoušek Ladislav-101058 3131
5.Žid JaromírKvapil Josef678  3041
6.Lieskovský DanielBareš Karel929  3051
7.Žid ČeněkMacoun Miroslav-1049-763261
8.Žid JaromírJanoušek Ladislav-89-5-5 1362
9.Lieskovský DanielKvapil Josef279  3072
10.Vogel JakubBareš Karel-10374 3182
11.Žid JaromírMacoun Miroslav-10-7-3  0383
12.Lieskovský DanielJanoušek Ladislav-7-45773293
13.Vogel JakubKvapil Josef-9-8-4  0394
14.Žid ČeněkBareš Karel89-139 31104
15.Lieskovský DanielMacoun Miroslav-3    01  
16.Vogel JakubJanoušek Ladislav         
17.Žid ČeněkKvapil Josef         
18.Žid JaromírBareš Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vogel Jakub21Macoun Miroslav12
Žid Čeněk30Janoušek Ladislav12
Žid Jaromír12Kvapil Josef12
Lieskovský Daniel30Bareš Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jablonec n. J. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:33498:529Sokol Jablonec n. J. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nohejl Martin ml.
Nohejl Václav ml.
 
 
Popek Ivo
Pavlata Petr
 
 
8-72-7-72301
2.Nohejl Matěj
Tietze Alfons
 
 
Hrubý Jiří
Honců Michal
 
 
-847-9-92302
3.Nohejl Václav ml.Popek Ivo587  3012
4.Tietze AlfonsHonců Michal10-9-47-52313
5.Nohejl Martin ml.Pavlata Petr-108710 3123
6.Nohejl MatějHrubý Jiří-8-9-3  0324
7.Tietze AlfonsPopek Ivo-10-34-9 1325
8.Nohejl Martin ml.Honců Michal8-910-6-22326
9.Nohejl MatějPavlata Petr-5-7-7  0327
10.Nohejl Václav ml.Hrubý Jiří64-99 3137
11.Nohejl Martin ml.Popek Ivo-9-9811-112338
12.Nohejl MatějHonců Michal-8-5-3  0339
13.Nohejl Václav ml.Pavlata Petr6-453 3149
14.Tietze AlfonsHrubý Jiří-4-44-10 13410
15.Nohejl MatějPopek Ivo         
16.Nohejl Václav ml.Honců Michal         
17.Tietze AlfonsPavlata Petr         
18.Nohejl Martin ml.Hrubý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nohejl Václav ml.30Popek Ivo21
Tietze Alfons03Honců Michal30
Nohejl Martin ml.12Pavlata Petr12
Nohejl Matěj03Hrubý Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nová Ves n.P. AVrchní
rozhodčí:
Otmar Michal
HOSTUJÍCÍ:Loko Česká Lípa CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad PopelkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2022 16:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7397:276Sokol Nová Ves n.P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otmar Petr
Hlubuček Radek
 
 
Jablonovský Jan
Čech Milan
 
 
-789-973210
2.Otmar Michal
Hlubuček Tomáš
 
 
Dědek Pavel
Nolová Markéta
 
 
673  3020
3.Hlubuček RadekJablonovský Jan-87-7-6 1321
4.Otmar MichalČech Milan1086  3031
5.Hlubuček TomášNolová Markéta6-983 3141
6.Otmar PetrDědek Pavel679  3051
7.Otmar MichalJablonovský Jan1044  3061
8.Hlubuček TomášČech Milan793  3071
9.Otmar PetrNolová Markéta236  3081
10.Hlubuček RadekDědek Pavel8-848 3191
11.Hlubuček TomášJablonovský Jan669  30101
12.Otmar PetrČech Milan         
13.Hlubuček RadekNolová Markéta         
14.Otmar MichalDědek Pavel         
15.Otmar PetrJablonovský Jan         
16.Hlubuček RadekČech Milan         
17.Otmar MichalNolová Markéta         
18.Hlubuček TomášDědek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlubuček Radek11Jablonovský Jan12
Otmar Michal20Čech Milan02
Hlubuček Tomáš30Nolová Markéta02
Otmar Petr20Dědek Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
Jiroš Adam
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32605:606nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiroš Adam
Hlaváček Vladimír
 
 
Čupec Daniel
Černohub Vít
 
 
86-108 3110
2.Longinová Ilona
Longin Milan
 
 
Bartoš Jiří
Nešvera Miroslav
 
 
-7-8-7  0311
3.Jiroš AdamČernohub Vít5-872 3121
4.Hlaváček VladimírČupec Daniel24-98 3131
5.Anděl JiříNešvera Miroslav5-06-5-62332
6.Longinová IlonaBartoš Jiří-5-598-82333
7.Hlaváček VladimírČernohub Vít9-7-88-62334
8.Anděl JiříČupec Daniel796  3044
9.Longinová IlonaNešvera Miroslav9-7-4-4 1345
10.Jiroš AdamBartoš Jiří-99-6-6 1346
11.Anděl JiříČernohub Vít86-103 3156
12.Longinová IlonaČupec Daniel11-486 3166
13.Jiroš AdamNešvera Miroslav783  3076
14.Varcl MatějBartoš Jiří-2-3-2  0377
15.Longinová IlonaČernohub Vít785  3087
16.Jiroš AdamČupec Daniel983  3097
17.Varcl MatějNešvera Miroslav-6-5-6  0398
18.Anděl JiříBartoš Jiří9-68-9-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jiroš Adam31Černohub Vít13
Hlaváček Vladimír11Čupec Daniel04
Anděl Jiří22Nešvera Miroslav31
Longinová Ilona22Bartoš Jiří40
Varcl Matěj02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DDM Cvikováček Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:29501:523KST Victory Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Anton Petr
Fáček Petr
 
 
Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
7112  3010
2.
 
 
Madaraszová Klára
Křížová Gabriela
 
 
WO    0311
3.Fáček PetrŠtěpánek Zdeněk9-9-9-11 1312
4.Anton PetrFojt Pavel183  3022
5.Pažout DanielKřížová Gabriela93-88 3132
6.Madaraszová KláraWO    0333
7.Anton PetrŠtěpánek Zdeněk699  3043
8.Pažout DanielFojt Pavel610-3-863253
9.Křížová GabrielaWO    0354
10.Fáček PetrMadaraszová Klára153  3064
11.Pažout DanielŠtěpánek Zdeněk6-11-8-9 1365
12.Fojt PavelWO    0366
13.Fáček PetrKřížová Gabriela-9692 3176
14.Anton PetrMadaraszová Klára422  3086
15.Štěpánek ZdeněkWO    0387
16.Fáček PetrFojt Pavel-6566 3197
17.Anton PetrKřížová Gabriela-975-10-112398
18.Pažout DanielMadaraszová Klára1263  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fáček Petr31Štěpánek Zdeněk21
Anton Petr31Fojt Pavel03
Pažout Daniel31Křížová Gabriela12
   Madaraszová Klára03
WO05WO50
Přítomen komisař Jan Kaněra.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Podj. AVrchní
rozhodčí:
Kučírek Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Svor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Školy 98, 471 25 Jablonné v Podještědí, Markvartice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:39551:621Jiskra Svor A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučírek Ondřej
Jarkovský Otto
 
 
Procházka Jiří
Andrla Vladimír ml.
 
 
58-36 3110
2.Říčař Rudolf
Trojan František
 
 
Sucharda Jan
Polák Tomáš
 
 
-6-8-5  0311
3.Jarkovský OttoSucharda Jan-5-86-8 1312
4.Trojan FrantišekPolák Tomáš-6-7-9  0313
5.Říčař RudolfAndrla Vladimír ml.-8-52-6 1314
6.Kučírek OndřejProcházka Jiří58-63 3124
7.Trojan FrantišekSucharda Jan-6-5-3  0325
8.Říčař RudolfPolák Tomáš-8-10-5  0326
9.Kučírek OndřejAndrla Vladimír ml.5-4-89123236
10.Jarkovský OttoProcházka Jiří68-59 3146
11.Říčař RudolfSucharda Jan-8-8-9  0347
12.Kučírek OndřejPolák Tomáš810-59 3157
13.Jarkovský OttoAndrla Vladimír ml.-58-6953267
14.Trojan FrantišekProcházka Jiří-8-6-5  0368
15.Kučírek OndřejSucharda Jan8310  3078
16.Jarkovský OttoPolák Tomáš-5687 3188
17.Trojan FrantišekAndrla Vladimír ml.-7-8-5  0389
18.Říčař RudolfProcházka Jiří-58-6-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jarkovský Otto31Sucharda Jan31
Trojan František04Polák Tomáš22
Říčař Rudolf04Andrla Vladimír ml.22
Kučírek Ondřej40Procházka Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy