Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Železný Brod AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 500, 468 22 Železný BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:29633:585Sokol Železný Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvapil Josef
Macoun Miroslav
 
 
Fáček Petr
Pažout Daniel
 
 
87-7-763210
2.Šonský Jaroslav
Janoušek Ladislav
 
 
Anton Petr
Provazník Tomáš
 
 
7-6-89-102311
3.Macoun MiroslavAnton Petr8-977 3121
4.Kvapil JosefFáček Petr-11-74-7 1322
5.Šonský JaroslavProvazník Tomáš-9-78-6 1323
6.Janoušek LadislavPažout Daniel37-4-513233
7.Kvapil JosefAnton Petr11-6-6-3 1334
8.Šonský JaroslavFáček Petr911-10-673244
9.Janoušek LadislavProvazník Tomáš-63-8-9 1345
10.Macoun MiroslavPažout Daniel65-86 3155
11.Šonský JaroslavAnton Petr11-7-11-8 1356
12.Janoušek LadislavFáček Petr989  3066
13.Macoun MiroslavProvazník Tomáš9-954 3176
14.Kvapil JosefPažout Daniel6-927 3186
15.Janoušek LadislavAnton Petr1168  3096
16.Macoun MiroslavFáček Petr-9997 31106
17.Kvapil JosefProvazník Tomáš         
18.Šonský JaroslavPažout Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macoun Miroslav40Anton Petr22
Kvapil Josef12Fáček Petr13
Šonský Jaroslav12Provazník Tomáš21
Janoušek Ladislav31Pažout Daniel03
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jablonec n. J. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Podj. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům č.p 238, 51243 Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:16501:420Sokol Jablonec n. J. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popek Ivo
Pavlata Petr
 
 
Svoboda Jan
Jarkovský Otto
 
 
5143  3010
2.Hrubý Jiří
Honců Michal
 
 
Kučírek Ondřej
Linder Ladislav
 
 
989  3020
3.Honců MichalSvoboda Jan-6-3-7  0321
4.Pavlata PetrKučírek Ondřej6-11103 3131
5.Hrubý JiříLinder Ladislav9-69-11-42332
6.Popek IvoJarkovský Otto528  3042
7.Pavlata PetrSvoboda Jan-899-4-52343
8.Hrubý JiříKučírek Ondřej898  3053
9.Popek IvoLinder Ladislav-6117-873263
10.Honců MichalJarkovský Otto3116  3073
11.Hrubý JiříSvoboda Jan-9-9-9  0374
12.Popek IvoKučírek Ondřej783  3084
13.Honců MichalLinder Ladislav557  3094
14.Pavlata PetrJarkovský Otto42-911 31104
15.Popek IvoSvoboda Jan         
16.Honců MichalKučírek Ondřej         
17.Pavlata PetrLinder Ladislav         
18.Hrubý JiříJarkovský Otto         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Honců Michal21Svoboda Jan30
Pavlata Petr21Kučírek Ondřej03
Hrubý Jiří12Linder Ladislav12
Popek Ivo30Jarkovský Otto03
Počet diváků: 1
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nová Ves n.P. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna SvorRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2022 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:31272:404Sokol Nová Ves n.P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
Otmar Petr
Hegar Michal
 
 
-2-3-9  0301
2.Tomek Jaroslav st.
Madaraszová Klára
 
 
Otmar Michal
Hlubuček Tomáš
 
 
-8-2-5  0302
3.Fojt PavelHlubuček Tomáš9-47-8-72303
4.Tomek Jaroslav st.Hegar Michal-4-9-8  0304
5.Štěpánek ZdeněkOtmar Petr-5-9-5  0305
6.Madaraszová KláraOtmar Michal-7-6-8  0306
7.Tomek Jaroslav st.Hlubuček Tomáš-5-9-6  0307
8.Štěpánek ZdeněkHegar Michal87-78 3117
9.Madaraszová KláraOtmar Petr-5-1-3  0318
10.Fojt PavelOtmar Michal-68-7-9 1319
11.Štěpánek ZdeněkHlubuček Tomáš-69-87-323110
12.Madaraszová KláraHegar Michal         
13.Fojt PavelOtmar Petr         
14.Tomek Jaroslav st.Otmar Michal         
15.Madaraszová KláraHlubuček Tomáš         
16.Fojt PavelHegar Michal         
17.Tomek Jaroslav st.Otmar Petr         
18.Štěpánek ZdeněkOtmar Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fojt Pavel02Hlubuček Tomáš30
Tomek Jaroslav st.02Hegar Michal11
Štěpánek Zdeněk12Otmar Petr20
Madaraszová Klára02Otmar Michal20
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Svor AVrchní
rozhodčí:
Kubásek Daniel
HOSTUJÍCÍ:Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Jiskra SvorRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:36566:630Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andrla Vladimír ml.
Jaderný Miroslav ml.
 
 
Vávra Jiří
Dědek Jiří
 
 
-7-89-6 1301
2.Sucharda Jan
Polák Tomáš
 
 
Longin Milan
Longinová Ilona
 
 
879  3011
3.Jaderný Miroslav ml.Dědek Jiří-4-3-6  0312
4.Andrla Vladimír ml.Vávra Jiří7-6-7-5 1313
5.Sucharda JanJiroš Adam8-76-993223
6.Polák TomášLonginová Ilona567  3033
7.Andrla Vladimír ml.Dědek Jiří-8-7-9  0334
8.Sucharda JanVávra Jiří-6-789-122335
9.Polák TomášJiroš Adam-678-4133245
10.Jaderný Miroslav ml.Longinová Ilona-8-9-9  0346
11.Sucharda JanDědek Jiří768  3056
12.Polák TomášVávra Jiří78-6-773266
13.Jaderný Miroslav ml.Jiroš Adam-2-79-9 1367
14.Andrla Vladimír ml.Longinová Ilona998  3077
15.Polák TomášDědek Jiří-9713-4-42378
16.Jaderný Miroslav ml.Vávra Jiří-5-7-8  0379
17.Andrla Vladimír ml.Jiroš Adam7-8-6-4 13710
18.Sucharda JanLongin Milan7-887 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jaderný Miroslav ml.04Dědek Jiří31
Andrla Vladimír ml.13Vávra Jiří31
Sucharda Jan21Jiroš Adam22
Polák Tomáš31Longinová Ilona12
Počet diváků: 36966
Střídání Sokol Turnov "C" - místo Loginová Ilona - Logina Milan



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Česká Lípa CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká LípaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:24566:423Loko Česká Lípa C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Václav st.
Nolová Markéta
 
 
Lieskovský Daniel
Žid Jaromír
 
 
-466-6-102301
2.Čech Milan
Jablonovský Jan
 
 

 
 
WO    3011
3.Čech MilanLieskovský Daniel-8-3-7  0312
4.Jablonovský JanVogel Jakub6-968 3122
5.Nolová MarkétaŽid Jaromír-8-9-9  0323
6.Gabriel Václav st.WO    3033
7.Jablonovský JanLieskovský Daniel-6-68-7 1334
8.Nolová MarkétaVogel Jakub-6-116-4 1335
9.Gabriel Václav st.Žid Jaromír10107  3045
10.Čech MilanWO    3055
11.Nolová MarkétaLieskovský Daniel-5-7-8  0356
12.Gabriel Václav st.Vogel Jakub586  3066
13.Čech MilanŽid Jaromír773  3076
14.Jablonovský JanWO    3086
15.Gabriel Václav st.Lieskovský Daniel-127-10-7 1387
16.Čech MilanVogel Jakub-89-9583297
17.Jablonovský JanŽid Jaromír761  30107
18.Nolová Markéta         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čech Milan21Lieskovský Daniel40
Jablonovský Jan21Vogel Jakub13
Nolová Markéta03Žid Jaromír13
Gabriel Václav st.21   
WO40WO04
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 473 01 Nový BorRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14500:352Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Jiří
Černohub Vít
 
 
Vejvoda Viktor
Nohejl Václav ml.
 
 
68-610 3110
2.Nešvera Miroslav
Šákr Josef
 
 

 
 
WO    3020
3.Černohub VítVejvoda Viktor-8-10-10  0321
4.Nešvera MiroslavNohejl Václav ml.129-98 3131
5.Šákr JosefTůma Daniel35-12-7-72332
6.Bartoš JiříWO    3042
7.Nešvera MiroslavVejvoda Viktor-898-7-92343
8.Šákr JosefNohejl Václav ml.-1057-363253
9.Bartoš JiříTůma Daniel539  3063
10.Černohub VítWO    3073
11.Šákr JosefVejvoda Viktor10-13810 3183
12.Bartoš JiříNohejl Václav ml.5910  3093
13.Černohub VítTůma Daniel878  30103
14.Nešvera Miroslav         
15.Bartoš JiříVejvoda Viktor         
16.Černohub VítNohejl Václav ml.         
17.Nešvera MiroslavTůma Daniel         
18.Šákr Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Černohub Vít11Vejvoda Viktor21
Nešvera Miroslav11Nohejl Václav ml.03
Šákr Josef21Tůma Daniel12
Bartoš Jiří20   
WO30WO03
Počet diváků: 4
-

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy