Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Česká Lípa CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jablonec n. J. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká LípaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36652:667Sokol Jablonec n. J. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Radomír
Jablonovský Jan
 
 
Popek Ivo
Pavlata Petr
 
 
610-77 3110
2.Gabriel Václav st.
Nolová Markéta
 
 
Hrubý Jiří
Honců Michal
 
 
4-67-6-62311
3.Gabriel Václav st.Pavlata Petr7-8-128-52312
4.Reichl RadomírPopek Ivo1099  3022
5.Nolová MarkétaHonců Michal-9-4-5  0323
6.Jablonovský JanHrubý Jiří614  3033
7.Reichl RadomírPavlata Petr10-4-97-52334
8.Nolová MarkétaPopek Ivo-8-4-6  0335
9.Jablonovský JanHonců Michal109-86 3145
10.Gabriel Václav st.Hrubý Jiří9-11-11-3 1346
11.Nolová MarkétaPavlata Petr-84-4-6 1347
12.Jablonovský JanPopek Ivo7-89-9-172348
13.Gabriel Václav st.Honců Michal44-58 3158
14.Reichl RadomírHrubý Jiří4-9812 3168
15.Jablonovský JanPavlata Petr89-79 3178
16.Gabriel Václav st.Popek Ivo9-4-12-9 1379
17.Reichl RadomírHonců Michal-1937 3189
18.Nolová MarkétaHrubý Jiří-8-9-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gabriel Václav st.13Pavlata Petr31
Reichl Radomír31Popek Ivo31
Nolová Markéta04Honců Michal13
Jablonovský Jan31Hrubý Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Železný Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový BorRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:20Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:35358:517Sokol Železný Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Nešvera Miroslav
 
 
Bareš Karel
Šonský Jaroslav
 
 
WO    0301
2.Rudinský David
Šákr Josef
 
 
Kvapil Josef
Macoun Miroslav
 
 
-53-7-1 1302
3.Macoun MiroslavWO    0303
4.Šákr JosefKvapil Josef-4-34-5 1304
5.Nešvera MiroslavBareš Karel610-55 3114
6.Rudinský DavidŠonský Jaroslav-4-6-10  0315
7.Šákr JosefMacoun Miroslav4-948 3125
8.Nešvera MiroslavKvapil Josef-6-25-10 1326
9.Rudinský DavidBareš Karel595  3036
10.Šonský JaroslavWO    0337
11.Nešvera MiroslavMacoun Miroslav-6-8-9  0338
12.Rudinský DavidKvapil Josef566  3048
13.Bareš KarelWO    0349
14.Šákr JosefŠonský Jaroslav5-148-483259
15.Rudinský DavidMacoun Miroslav8-865 3169
16.Kvapil JosefWO    03610
17.Šákr JosefBareš Karel         
18.Nešvera MiroslavŠonský Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šákr Josef21Macoun Miroslav12
Nešvera Miroslav12Kvapil Josef21
Rudinský David31Bareš Karel02
   Šonský Jaroslav11
WO05WO50
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve SvoruRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:27595:458DDM Cvikováček Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Jaroslav
Štěpánek Zdeněk
 
 
Kahan Ondřej
Němec Štěpán
 
 
-8-95983210
2.Fojt Pavel
Madaraszová Klára
 
 

 
 
WO    3020
3.Plaček JaroslavWolf Filip-9-7-9  0321
4.Štěpánek ZdeněkHarries Charlie-8-7-9  0322
5.Fojt PavelKahan Ondřej6-776 3132
6.Madaraszová KláraWO    3042
7.Štěpánek ZdeněkWolf Filip8-11-813-82343
8.Fojt PavelHarries Charlie-10878 3153
9.Madaraszová KláraKahan Ondřej-75-6-8 1354
10.Plaček JaroslavWO    3064
11.Fojt PavelWolf Filip-95-9-10 1365
12.Madaraszová KláraHarries Charlie-0-9-8  0366
13.Plaček JaroslavKahan Ondřej9411  3076
14.Štěpánek ZdeněkWO    3086
15.Madaraszová KláraWolf Filip-3-8-9  0387
16.Plaček JaroslavHarries Charlie574  3097
17.Štěpánek ZdeněkKahan Ondřej-957-10932107
18.Fojt Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Plaček Jaroslav21Wolf Filip40
Štěpánek Zdeněk12Harries Charlie22
Fojt Pavel21Kahan Ondřej13
Madaraszová Klára03   
WO40WO04
Počet diváků: 51693



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Svor AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Jiskra SvorRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:14459:378Jiskra Svor A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andrla Vladimír ml.
Procházka Jiří
 
 
Absolonová Marie
Košek Martin
 
 
5-786 3110
2.Sucharda Jan
Polák Tomáš
 
 
Žid Jaromír
Vogel Jakub
 
 
-5956 3120
3.Sucharda JanKošek Martin5-887 3130
4.Procházka JiříAbsolonová Marie7-8-96-92331
5.Andrla Vladimír ml.Žid Jaromír543  3041
6.Polák TomášVogel Jakub7-879 3151
7.Procházka JiříKošek Martin10-38-673261
8.Andrla Vladimír ml.Absolonová Marie6-787 3171
9.Polák Tomᚎid Jaromír9-897 3181
10.Sucharda JanVogel Jakub8-78-853291
11.Andrla Vladimír ml.Košek Martin10-9123 31101
12.Polák TomášAbsolonová Marie         
13.Sucharda JanŽid Jaromír         
14.Procházka JiříVogel Jakub         
15.Polák TomášKošek Martin         
16.Sucharda JanAbsolonová Marie         
17.Procházka JiříŽid Jaromír         
18.Andrla Vladimír ml.Vogel Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sucharda Jan20Košek Martin03
Procházka Jiří11Absolonová Marie11
Andrla Vladimír ml.30Žid Jaromír02
Polák Tomáš20Vogel Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:27604:559KST Victory Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fáček Petr
Cmunt Martin
 
 
Dědek Jiří
Vávra Jiří
 
 
7911  3010
2.Anton Petr
Provazník Tomáš
 
 
Jiroš Adam
Longinová Ilona
 
 
38-97 3120
3.Cmunt MartinVávra Jiří9-4-7-8 1321
4.Fáček PetrDědek Jiří699  3031
5.Provazník TomášLonginová Ilona783  3041
6.Anton PetrJiroš Adam867  3051
7.Fáček PetrVávra Jiří-913-7-12 1352
8.Provazník TomášDědek Jiří892  3062
9.Anton PetrLonginová Ilona-10348 3172
10.Cmunt MartinJiroš Adam11-7-119-92373
11.Provazník TomášVávra Jiří-8-5-11  0374
12.Anton PetrDědek Jiří-8-9-9  0375
13.Cmunt MartinLonginová Ilona-76-7-7 1376
14.Fáček PetrJiroš Adam7-98-993286
15.Anton PetrVávra Jiří9-657 3196
16.Cmunt MartinDědek Jiří-7-3-6  0397
17.Fáček PetrLonginová Ilona9-764 31107
18.Provazník TomášJiroš Adam89   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cmunt Martin04Vávra Jiří31
Fáček Petr31Dědek Jiří22
Provazník Tomáš21Longinová Ilona13
Anton Petr31Jiroš Adam12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Podj. AVrchní
rozhodčí:
Svoboda Jan
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nová Ves n.P. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Školy 98, 471 25 Jablonné v Podještědí, Markvartice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:34549:579Sokol Nová Ves n.P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jan
Jarkovský Otto
 
 
Otmar Michal
Hlubuček Tomáš
 
 
-6-7-8  0301
2.Linder Ladislav
Čornyjová Adéla
 
 
Otmar Petr
Hegar Michal
 
 
-6-88-4 1302
3.Čornyjová AdélaHlubuček Tomáš1098  3012
4.Linder LadislavOtmar Michal9-9-7-5 1313
5.Jarkovský OttoOtmar Petr-3-9-9  0314
6.Svoboda JanHegar Michal465  3024
7.Linder LadislavHlubuček Tomáš-26-9-9 1325
8.Jarkovský OttoOtmar Michal-6-7-8  0326
9.Svoboda JanOtmar Petr468  3036
10.Čornyjová AdélaHegar Michal769  3046
11.Jarkovský OttoHlubuček Tomáš-891-4-42347
12.Svoboda JanOtmar Michal-4-10108133257
13.Čornyjová AdélaOtmar Petr-4854 3167
14.Linder LadislavHegar Michal-12-4-6  0368
15.Svoboda JanHlubuček Tomáš576  3078
16.Čornyjová AdélaOtmar Michal6-959 3188
17.Linder LadislavOtmar Petr-9-4-8  0389
18.Jarkovský OttoHegar Michal-5-7-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čornyjová Adéla40Hlubuček Tomáš22
Linder Ladislav04Otmar Michal22
Jarkovský Otto04Otmar Petr22
Svoboda Jan40Hegar Michal22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy