Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Železný Brod AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 500, 468 22 Železný BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:40601:653Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvapil Josef
Bachůrek Jaroslav
 
 
Dědek Jiří
Vávra Jiří
 
 
8-479 3110
2.Šonský Jaroslav
Janoušek Ladislav
 
 
Longin Milan
Jiroš Adam
 
 
87-8-663220
3.Kvapil JosefVávra Jiří-8-6-7  0321
4.Šonský JaroslavDědek Jiří-9-9-8  0322
5.Bachůrek JaroslavLongin Milan-9-8-8  0323
6.Janoušek LadislavJiroš Adam8-89-9-72324
7.Šonský JaroslavVávra Jiří-8-7-7  0325
8.Bachůrek JaroslavDědek Jiří-4-8-8  0326
9.Janoušek LadislavLongin Milan998  3036
10.Kvapil JosefJiroš Adam-87-98103246
11.Bachůrek JaroslavVávra Jiří-7-8-7  0347
12.Janoušek LadislavDědek Jiří-4-8-4  0348
13.Kvapil JosefLongin Milan8-546 3158
14.Šonský JaroslavJiroš Adam-877-683268
15.Janoušek LadislavVávra Jiří78-78 3178
16.Kvapil JosefDědek Jiří10-8-6-9 1379
17.Šonský JaroslavLongin Milan410-87 3189
18.Bachůrek JaroslavJiroš Adam6-7-7-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kvapil Josef22Vávra Jiří31
Šonský Jaroslav22Dědek Jiří40
Bachůrek Jaroslav04Longin Milan13
Janoušek Ladislav22Jiroš Adam22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jablonec n. J. BVrchní
rozhodčí:
Šír Milan
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nová Ves n.P. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům č.p 238, 51243 Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:25586:514Sokol Jablonec n. J. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popek Ivo
Pavlata Petr
 
 
Hlubuček Tomáš
Krejčík František
 
 
432  3010
2.Honců Michal
Pfeifer Miroslav
 
 
Hegar Michal
Otmar Petr
 
 
-71049 3120
3.Pavlata PetrOtmar Petr-2-38-3 1321
4.Honců MichalHlubuček Tomáš7913  3031
5.Pfeifer MiroslavHegar Michal9173  3041
6.Popek IvoKrejčík František6-8149 3151
7.Honců MichalOtmar Petr-96-9-5 1352
8.Pfeifer MiroslavHlubuček Tomáš7-4-3-9 1353
9.Popek IvoHegar Michal487  3063
10.Pavlata PetrKrejčík František-10734 3173
11.Pfeifer MiroslavOtmar Petr-9-8-4  0374
12.Popek IvoHlubuček Tomáš-7-565-102375
13.Pavlata PetrHegar Michal939  3085
14.Honců MichalKrejčík František-8547 3195
15.Popek IvoOtmar Petr4-9-8-8 1396
16.Pavlata PetrHlubuček Tomáš-9-6-9  0397
17.Honců MichalHegar Michal417  30107
18.Pfeifer MiroslavKrejčík František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlata Petr22Otmar Petr40
Honců Michal31Hlubuček Tomáš31
Pfeifer Miroslav12Hegar Michal04
Popek Ivo22Krejčík František03
Počet diváků: 2
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec JVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Podj. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:29561:533SKST Liberec J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Absolonová Marie
Žid Jaromír
 
 
Čornyjová Adéla
Pýcha Patrik
 
 
-14-6-8  0301
2.Lieskovský Daniel
Vogel Jakub
 
 
Jarkovský Otto
Kučírek Ondřej
 
 
453  3011
3.Košek MartinČornyjová Adéla-5-4-6  0312
4.Absolonová MariePýcha Patrik-11887 3122
5.Vogel JakubKučírek Ondřej6-124-473232
6.Lieskovský DanielJarkovský Otto964  3042
7.Absolonová MarieČornyjová Adéla-10-8-6  0343
8.Vogel JakubPýcha Patrik-48-42-72344
9.Lieskovský DanielKučírek Ondřej179  3054
10.Košek MartinJarkovský Otto-64711 3164
11.Vogel JakubČornyjová Adéla-8-3-7  0365
12.Lieskovský DanielPýcha Patrik2-109-343275
13.Košek MartinKučírek Ondřej6810  3085
14.Absolonová MarieJarkovský Otto66-76 3195
15.Lieskovský DanielČornyjová Adéla-8-36-8 1396
16.Košek MartinPýcha Patrik-4-4-5  0397
17.Absolonová MarieKučírek Ondřej5-1049 31107
18.Vogel JakubJarkovský Otto-4-8-10  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Košek Martin22Čornyjová Adéla40
Absolonová Marie31Pýcha Patrik22
Vogel Jakub12Kučírek Ondřej04
Lieskovský Daniel31Jarkovský Otto03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2021 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:34498:555KST Victory Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kahan Ondřej
Wolf Filip
 
 
Fáček Petr
Pažout Daniel
 
 
7-11-10-4 1301
2.Němec Štěpán
Harries Charlie
 
 
Provazník Tomáš
Anton Petr
 
 
-74-6363211
3.Kahan OndřejProvazník Tomáš-107-8-8 1312
4.Němec ŠtěpánAnton Petr-4-10-10  0313
5.Harries CharlieFáček Petr7-8-5-10 1314
6.Wolf FilipPažout Daniel646  3024
7.Němec ŠtěpánProvazník Tomáš108-85 3134
8.Harries CharlieAnton Petr-3-6-9  0335
9.Wolf FilipFáček Petr83-48 3145
10.Kahan OndřejPažout Daniel-10-511-3 1346
11.Harries CharlieProvazník Tomáš-1011-2-5 1347
12.Wolf FilipAnton Petr-5-10-7  0348
13.Kahan OndřejFáček Petr-8-5-4  0349
14.Němec ŠtěpánPažout Daniel9129  3059
15.Wolf FilipProvazník Tomáš71010  3069
16.Kahan OndřejAnton Petr-9-6-5  03610
17.Němec ŠtěpánFáček Petr         
18.Harries CharliePažout Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kahan Ondřej04Provazník Tomáš22
Němec Štěpán21Anton Petr40
Harries Charlie03Fáček Petr21
Wolf Filip31Pažout Daniel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Česká Lípa CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Svor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká LípaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29662:576Loko Česká Lípa C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlík Lukáš
Jablonovský Jan
 
 
Drábek Milan
Procházka Jiří
 
 
4411  3010
2.Nolová Markéta
Dědek Pavel
 
 
Rudinský Lukáš
Sucharda Jan
 
 
-8-5-9  0311
3.Jablonovský JanSucharda Jan8-8-7253221
4.Nolová MarkétaRudinský Lukáš56-10-7-112322
5.Dědek PavelProcházka Jiří1310-7-11-52323
6.Motlík LukášDrábek Milan528  3033
7.Nolová MarkétaSucharda Jan-8813-4-92334
8.Dědek PavelRudinský Lukáš-7-11-7  0335
9.Motlík LukášProcházka Jiří6-75-773245
10.Jablonovský JanDrábek Milan3513  3055
11.Dědek PavelSucharda Jan-7-8-4  0356
12.Motlík LukášRudinský Lukáš7510  3066
13.Jablonovský JanProcházka Jiří3-646 3176
14.Nolová MarkétaDrábek Milan440  3086
15.Motlík LukášSucharda Jan-98-104-72387
16.Jablonovský JanRudinský Lukáš-8411-1183297
17.Nolová MarkétaProcházka Jiří8-6117 31107
18.Dědek PavelDrábek Milan539  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jablonovský Jan40Sucharda Jan31
Nolová Markéta22Rudinský Lukáš22
Dědek Pavel03Procházka Jiří13
Motlík Lukáš31Drábek Milan03
utkání č.18 dohráno před utkáním č.17



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DDM Cvikováček Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 473 01 Nový Bor, Restaurace SOKOLOVNA (1.patro)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:12427:290Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nešvera Miroslav
Šákr Josef
 
 
Tomek Jaroslav st.
Madaraszová Klára
 
 
636  3010
2.Bartoš Jiří
Čupec Daniel
 
 
Plaček Jaroslav
Štěpánek Zdeněk
 
 
-4-6-9  0311
3.Čupec DanielPlaček Jaroslav-6-5-7  0312
4.Šákr JosefŠtěpánek Zdeněk383  3022
5.Nešvera MiroslavTomek Jaroslav st.133  3032
6.Bartoš JiříMadaraszová Klára323  3042
7.Šákr JosefPlaček Jaroslav63-68 3152
8.Nešvera MiroslavŠtěpánek Zdeněk647  3062
9.Bartoš JiříTomek Jaroslav st.422  3072
10.Čupec DanielMadaraszová Klára856  3082
11.Nešvera MiroslavPlaček Jaroslav9-9-4-10 1383
12.Bartoš JiříŠtěpánek Zdeněk5-1239 3193
13.Čupec DanielTomek Jaroslav st.-8986 31103
14.Šákr JosefMadaraszová Klára752  30  
15.Bartoš JiříPlaček Jaroslav         
16.Čupec DanielŠtěpánek Zdeněk         
17.Šákr JosefTomek Jaroslav st.         
18.Nešvera MiroslavMadaraszová Klára         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čupec Daniel21Plaček Jaroslav21
Šákr Josef20Štěpánek Zdeněk03
Nešvera Miroslav21Tomek Jaroslav st.03
Bartoš Jiří30Madaraszová Klára02
Počet diváků: 63484
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy