Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jablonec n. J. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ SvorRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:34522:553Sokol Jablonec n. J. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Jaroslav
Štěpánek Zdeněk
 
 
Popek Ivo
Pfeifer Miroslav
 
 
4-67-983210
2.Fojt Pavel
Madaraszová Klára
 
 
Hrubý Jiří
Honců Michal
 
 
5-6-5-8 1311
3.Plaček JaroslavHonců Michal874  3021
4.Štěpánek ZdeněkPopek Ivo-577-4-82322
5.Fojt PavelHrubý Jiří-5-5912-92323
6.Madaraszová KláraPfeifer Miroslav9-3-14-9 1324
7.Štěpánek ZdeněkHonců Michal-11-49-9 1325
8.Fojt PavelPopek Ivo-3-835-82326
9.Madaraszová KláraHrubý Jiří-4-8-10  0327
10.Plaček JaroslavPfeifer Miroslav-62-9873237
11.Fojt PavelHonců Michal-8911-5-102338
12.Madaraszová KláraPopek Ivo-5-6-6  0339
13.Plaček JaroslavHrubý Jiří695  3049
14.Štěpánek ZdeněkNesvadba Luboš324  3059
15.Madaraszová KláraHonců Michal-5-4-6  03510
16.Plaček JaroslavPopek Ivo         
17.Štěpánek ZdeněkHrubý Jiří         
18.Fojt PavelNesvadba Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plaček Jaroslav30Honců Michal31
Štěpánek Zdeněk12Popek Ivo30
Fojt Pavel03Hrubý Jiří21
Madaraszová Klára04Pfeifer Miroslav11
   Nesvadba Luboš01
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Svor AVrchní
rozhodčí:
Kubásek Daniel
HOSTUJÍCÍ:Sokol Železný Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Jiskra SvorRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:38592:671Sokol Železný Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Tomáš
Sucharda Jan
 
 
Šonský Jaroslav
Janoušek Ladislav
 
 
8-710-4-52301
2.Andrla Vladimír ml.
Procházka Jiří
 
 
Macoun Miroslav
Kvapil Josef
 
 
-8-10-7  0302
3.Procházka JiříMacoun Miroslav9-6-76-102303
4.Andrla Vladimír ml.Šonský Jaroslav789  3013
5.Polák TomášKvapil Josef6-9-8-4 1314
6.Sucharda JanJanoušek Ladislav965  3024
7.Andrla Vladimír ml.Macoun Miroslav-5-1-10  0325
8.Polák Tomᚊonský Jaroslav10-9-5-5 1326
9.Sucharda JanKvapil Josef-8812-893236
10.Procházka JiříJanoušek Ladislav-8-7-9  0337
11.Polák TomášMacoun Miroslav-34-9-5 1338
12.Sucharda JanŠonský Jaroslav-7-810853248
13.Procházka JiříKvapil Josef9-6914 3158
14.Andrla Vladimír ml.Janoušek Ladislav99-10-9-72359
15.Sucharda JanMacoun Miroslav-11-99773269
16.Procházka JiříŠonský Jaroslav8-798 3179
17.Andrla Vladimír ml.Kvapil JosefWO    03710
18.Polák TomášJanoušek Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Procházka Jiří22Macoun Miroslav31
Andrla Vladimír ml.12Šonský Jaroslav13
Polák Tomáš03Kvapil Josef12
Sucharda Jan40Janoušek Ladislav21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25612:534KST Victory Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fáček Petr
Pažout Daniel
 
 
Bartoš Jiří
Nešvera Miroslav
 
 
1049  3010
2.Anton Petr
Provazník Tomáš
 
 
Rudinský David
Šákr Josef
 
 
8-12-128-102311
3.Pažout DanielBartoš Jiří-2-8-8  0312
4.Provazník Tomᚊákr Josef3-710-9-82313
5.Fáček PetrNešvera Miroslav348  3023
6.Anton PetrRudinský David516  3033
7.Provazník TomášBartoš Jiří-1011-8-4 1334
8.Fáček PetrŠákr Josef88-9-893244
9.Anton PetrNešvera Miroslav3-1286 3154
10.Pažout DanielRudinský David-7-11-11  0355
11.Fáček PetrBartoš Jiří8-9-9-9 1356
12.Anton PetrŠákr Josef1154  3066
13.Pažout DanielNešvera Miroslav76-107 3176
14.Provazník TomášRudinský David756  3086
15.Anton PetrBartoš Jiří82-413 3196
16.Pažout DanielŠákr Josef10-36-5632106
17.Provazník TomášNešvera Miroslav         
18.Fáček PetrRudinský David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pažout Daniel22Bartoš Jiří31
Provazník Tomáš12Šákr Josef13
Fáček Petr21Nešvera Miroslav03
Anton Petr40Rudinský David12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Podj. AVrchní
rozhodčí:
Kučírek Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Loko Česká Lípa CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Školy 98, 471 25 Jablonné v Podještědí, Markvartice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:16463:333TTC Preciosa Jablonné v Podj. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čornyjová Adéla
Pýcha Patrik
 
 
Motlík Lukáš
Čech Milan
 
 
568  3010
2.Jarkovský Otto
Kučírek Ondřej
 
 
Nolová Markéta
Reichl Radomír
 
 
4108  3020
3.Pýcha PatrikReichl Radomír-5-86283230
4.Kučírek OndřejNolová Markéta-68-45-92331
5.Jarkovský OttoČech Milan89-65 3141
6.Čornyjová AdélaMotlík LukášWO    3051
7.Kučírek OndřejReichl Radomír-5-76-8 1352
8.Jarkovský OttoNolová Markéta679  3062
9.Čornyjová AdélaČech Milan461  3072
10.Pýcha PatrikMotlík LukášWO    3082
11.Jarkovský OttoReichl RadomírWO    0383
12.Čornyjová AdélaNolová Markéta56-83 3193
13.Pýcha PatrikČech Milan-5-612-8 1394
14.Kučírek OndřejMotlík LukášWO    30104
15.Čornyjová AdélaReichl Radomír         
16.Pýcha PatrikNolová Markéta         
17.Kučírek OndřejČech Milan         
18.Jarkovský OttoMotlík Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pýcha Patrik11Reichl Radomír11
Kučírek Ondřej02Nolová Markéta12
Jarkovský Otto20Čech Milan12
Čornyjová Adéla20   
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nová Ves n.P. AVrchní
rozhodčí:
Otmar Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad PopelkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:12446:359Sokol Nová Ves n.P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otmar Petr
Hegar Michal
 
 
Wolf Filip
Němec Štěpán
 
 
-9810-6-52301
2.Otmar Michal
Hlubuček Tomáš
 
 
Korpová Romana ml.
Faltus Dominik
 
 
188  3011
3.Otmar PetrWolf Filip106-810 3121
4.Hegar MichalNěmec Štěpán6-4-6-8 1322
5.Hlubuček TomášKorpová Romana ml.1062  3032
6.Otmar MichalFaltus Dominik432  3042
7.Hegar MichalWolf Filip-4-4-7  0343
8.Hlubuček TomášNěmec Štěpán1058  3053
9.Otmar MichalKorpová Romana ml.776  3063
10.Otmar PetrFaltus Dominik686  3073
11.Hlubuček TomášWolf Filip8-710-963283
12.Otmar MichalNěmec Štěpán768  3093
13.Otmar PetrKorpová Romana ml.979  30103
14.Hegar MichalFaltus Dominik         
15.Otmar MichalWolf Filip         
16.Otmar PetrNěmec Štěpán         
17.Hegar MichalKorpová Romana ml.         
18.Hlubuček TomášFaltus Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Otmar Petr30Wolf Filip12
Hegar Michal02Němec Štěpán12
Hlubuček Tomáš30Korpová Romana ml.03
Otmar Michal30Faltus Dominik02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
Vávra Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:30631:631nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vávra Jiří
Dědek Jiří
 
 
Lieskovský Daniel
Žid Jaromír
 
 
-92-8-1 1301
2.Longinová Ilona
Longin Milan
 
 
Žid Čeněk
Jandák Jan
 
 
6-6-9-13 1302
3.Jiroš AdamLieskovský Daniel8-6-6-5 1303
4.Longinová IlonaVogel Jakub789  3013
5.Dědek JiříŽid Čeněk91110  3023
6.Vávra JiříJandák Jan11410  3033
7.Longinová IlonaLieskovský Daniel-6-64-9 1334
8.Dědek JiříVogel Jakub8128  3044
9.Vávra JiříŽid Čeněk9-10910 3154
10.Jiroš AdamJandák Jan8-910-3-92355
11.Dědek JiříLieskovský Daniel109-8-3-82356
12.Vávra JiříVogel Jakub-812-5-5 1357
13.Jiroš AdamŽid Čeněk-7-4-8  0358
14.Longinová IlonaJandák Jan35-102 3168
15.Vávra JiříLieskovský Daniel710-1110 3178
16.Jiroš AdamVogel Jakub6107  3088
17.Longinová IlonaŽid Čeněk10-4-6-3 1389
18.Dědek JiříJandák Jan658  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jiroš Adam13Lieskovský Daniel31
Longinová Ilona22Vogel Jakub13
Dědek Jiří31Žid Čeněk22
Vávra Jiří31Jandák Jan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy