Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Železný Brod AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 500, 468 22 Železný BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:29579:458nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macoun Miroslav
Kvapil Josef
 
 

 
 
WO    3010
2.Janoušek Ladislav
Šonský Jaroslav
 
 
Vogel Jakub
Žid Čeněk
 
 
-76-7-8 1311
3.Macoun MiroslavŽid Čeněk-10-11-9  0312
4.Šonský JaroslavAbsolonová Marie5810  3022
5.Kvapil JosefVogel Jakub4-788 3132
6.Janoušek LadislavWO    3042
7.Šonský JaroslavŽid Čeněk-5-10-10  0343
8.Kvapil JosefAbsolonová Marie12139  3053
9.Janoušek LadislavVogel Jakub-84-8-9 1354
10.Macoun MiroslavWO    3064
11.Kvapil JosefŽid Čeněk-8-5-8  0365
12.Janoušek LadislavAbsolonová Marie10-6-12-8 1366
13.Macoun MiroslavVogel Jakub-4-8-7  0367
14.Šonský JaroslavWO    3077
15.Janoušek LadislavŽid Čeněk-5-95-8 1378
16.Macoun MiroslavAbsolonová Marie-121088 3188
17.Šonský JaroslavVogel Jakub-9-7-3  0389
18.Kvapil JosefWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Macoun Miroslav12Žid Čeněk40
Šonský Jaroslav12Absolonová Marie13
Kvapil Josef21Vogel Jakub31
Janoušek Ladislav03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jablonec n. J. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům č.p 238, 51243 Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2021 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7419:275Sokol Jablonec n. J. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popek Ivo
Pavlata Petr
 
 
Wolf Filip
Harries Charlie
 
 
755  3010
2.Hrubý Jiří
Honců Michal
 
 
Fiřt Jan
Kahan Ondřej
 
 
6-796 3120
3.Honců MichalWolf Filip777  3030
4.Pavlata PetrHarries Charlie38-11-12-92331
5.Hrubý JiříKahan Ondřej575  3041
6.Popek IvoFiřt Jan6-986 3151
7.Pavlata PetrWolf Filip794  3061
8.Hrubý JiříHarries Charlie5-10-9563271
9.Popek IvoKahan Ondřej747  3081
10.Honců MichalFiřt Jan983  3091
11.Hrubý JiříWolf Filip236  30101
12.Popek IvoHarries Charlie         
13.Honců MichalKahan Ondřej         
14.Pavlata PetrFiřt Jan         
15.Popek IvoWolf Filip         
16.Honců MichalHarries Charlie         
17.Pavlata PetrKahan Ondřej         
18.Hrubý JiříFiřt Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Honců Michal20Wolf Filip03
Pavlata Petr11Harries Charlie11
Hrubý Jiří30Kahan Ondřej02
Popek Ivo20Fiřt Jan02
Počet diváků: 1
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Česká Lípa CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nová Ves n.P. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu, Bulharská 1557, Česká LípaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:38534:640Sokol Nová Ves n.P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nolová Markéta
Gabriel Václav st.
 
 
Otmar Michal
Hlubuček Tomáš
 
 
67-2-6123210
2.Čech Milan
Motlík Lukáš
 
 
Otmar Petr
Hegar Michal
 
 
11-1-4-7 1311
3.Gabriel Václav st.Otmar Petr-9-11-6  0312
4.Čech MilanOtmar Michal-5-8-7  0313
5.Nolová MarkétaHlubuček Tomáš-8-3-3  0314
6.Motlík LukášHegar Michal5116  3024
7.Čech MilanOtmar Petr-87-4993234
8.Nolová MarkétaOtmar Michal-6-6-6  0335
9.Motlík LukášHlubuček Tomáš86-8-9-52336
10.Gabriel Václav st.Hegar Michal-101249 3146
11.Jablonovský JanOtmar Petr968  3056
12.Motlík LukášOtmar Michal-31166 3166
13.Gabriel Václav st.Hlubuček Tomáš-2610-583276
14.Čech MilanHegar Michal-6-8-5  0377
15.Motlík LukášOtmar Petr5-4-129-82378
16.Gabriel Václav st.Otmar Michal-6-410-4 1379
17.Čech MilanHlubuček Tomáš-8-2-4  03710
18.Jablonovský JanHegar Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gabriel Václav st.22Otmar Petr22
Čech Milan13Otmar Michal31
Nolová Markéta02Hlubuček Tomáš31
Motlík Lukáš22Hegar Michal12
Jablonovský Jan10   
Počet diváků: 2
v utkání č.11 vystřídal Jablonovský Jan Nolovou Markétu



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 473 01 Nový BorRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:10Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:19558:471Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Jiří
Lepšík Jan
 
 
Longin Milan
Longinová Ilona
 
 
8-989 3110
2.Nešvera Miroslav
Šákr Josef
 
 
Jiroš Adam
Varcl Jan ml.
 
 
8-771 3120
3.Lepšík JanLonginová Ilona-99-514-32321
4.Nešvera MiroslavJiroš Adam-985-983231
5.Šákr JosefLongin Milan99-85 3141
6.Bartoš JiříVarcl Jan ml.973  3051
7.Nešvera MiroslavLonginová Ilona-55-5-8 1352
8.Šákr JosefJiroš Adam743  3062
9.Bartoš JiříLongin Milan953  3072
10.Lepšík JanVarcl Jan ml.7-9-96-42373
11.Šákr JosefLonginová Ilona9911  3083
12.Bartoš JiříJiroš Adam74-11-9103293
13.Lepšík JanLongin Milan9-99-8-72394
14.Nešvera MiroslavVarcl Jan ml.952  30104
15.Bartoš JiříLonginová Ilona9    10  
16.Lepšík JanJiroš Adam         
17.Nešvera MiroslavLongin Milan         
18.Šákr JosefVarcl Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lepšík Jan03Longinová Ilona21
Nešvera Miroslav21Jiroš Adam03
Šákr Josef30Longin Milan12
Bartoš Jiří30Varcl Jan ml.12
Počet diváků: 1
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SvorRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2021 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:31363:447KST Victory Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Madaraszová Klára
Tomek Jaroslav st.
 
 
Fáček Petr
Pažout Daniel
 
 
48-4-4-52301
2.Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
Anton Petr
Provazník Tomáš
 
 
45-7-8-92302
3.Madaraszová KláraFáček Petr-8-5-7  0303
4.Štěpánek ZdeněkProvazník Tomáš75-9-7-32304
5.Tomek Jaroslav st.Anton Petr6-2-6-5 1305
6.Fojt PavelPažout Daniel-8984 3115
7.Štěpánek ZdeněkFáček Petr799  3025
8.Tomek Jaroslav st.Provazník Tomáš-2-3-3  0326
9.Fojt PavelAnton Petr-11-8-8  0327
10.Madaraszová KláraPažout Daniel-119-5-6 1328
11.Tomek Jaroslav st.Fáček Petr-8-7-5  0329
12.Fojt PavelProvazník Tomáš8-9-7-8 13210
13.Madaraszová KláraAnton Petr-7-6-8  03  
14.Štěpánek ZdeněkPažout Daniel         
15.Fojt PavelFáček Petr         
16.Madaraszová KláraProvazník Tomáš         
17.Štěpánek ZdeněkAnton Petr         
18.Tomek Jaroslav st.Pažout Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Madaraszová Klára02Fáček Petr21
Štěpánek Zdeněk11Provazník Tomáš30
Tomek Jaroslav st.03Anton Petr20
Fojt Pavel12Pažout Daniel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Svor AVrchní
rozhodčí:
Kubásek Daniel
HOSTUJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Podj. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Jiskra SvorRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:35507:546TTC Preciosa Jablonné v Podj. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rudinský Lukáš
Andrla Vladimír ml.
 
 
Svoboda Jan
Čornyjová Adéla
 
 
-2-47-9 1301
2.Sucharda Jan
Procházka Jiří
 
 
Jarkovský Otto
Kučírek Ondřej
 
 
-68-59103211
3.Procházka JiříSvoboda Jan-8-99-11 1312
4.Andrla Vladimír ml.Čornyjová Adéla-8-79983222
5.Sucharda JanJarkovský Otto752  3032
6.Rudinský LukášKučírek Ondřej733  3042
7.Andrla Vladimír ml.Svoboda Jan-6-8-5  0343
8.Sucharda JanČornyjová Adéla-6-99-7 1344
9.Rudinský LukášJarkovský Otto49-92 3154
10.Procházka JiříKučírek Ondřej-8-7-5  0355
11.Sucharda JanSvoboda Jan-6-9-8  0356
12.Rudinský LukášČornyjová Adéla-5-8-7  0357
13.Procházka JiříJarkovský Otto-787-9-72358
14.Andrla Vladimír ml.Kučírek Ondřej378  3068
15.Rudinský LukášSvoboda Jan-66-5-5 1369
16.Procházka JiříČornyjová Adéla-8-7-6  03610
17.Andrla Vladimír ml.Jarkovský Otto         
18.Sucharda JanKučírek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Jiří04Svoboda Jan40
Andrla Vladimír ml.21Čornyjová Adéla31
Sucharda Jan12Jarkovský Otto12
Rudinský Lukáš22Kučírek Ondřej12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy