Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Železný Brod AVrchní
rozhodčí:
Veselka Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 500, 468 22 Železný BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:26596:540Sokol Železný Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šonský Jaroslav
Bareš Karel
 
 
Wolf Filip
Kahan Ondřej
 
 
4-565 3110
2.Kvapil Josef
Macoun Miroslav
 
 
Vejvoda Viktor
Harries Charlie
 
 
610-85 3120
3.Macoun MiroslavHarries Charlie11105  3030
4.Šonský JaroslavWolf Filip9-6-9-9 1331
5.Bareš KarelVejvoda Viktor8-1065 3141
6.Kvapil JosefKahan Ondřej-4698 3151
7.Šonský JaroslavHarries Charlie-26-96-72352
8.Bareš KarelWolf Filip-9-8-8  0353
9.Kvapil JosefVejvoda Viktor936  3063
10.Macoun MiroslavKahan Ondřej1048  3073
11.Bareš KarelHarries Charlie-67-10-4 1374
12.Kvapil JosefWolf Filip-8-7-8  0375
13.Macoun MiroslavVejvoda Viktor846  3085
14.Šonský JaroslavKahan Ondřej105-125 3195
15.Kvapil JosefHarries Charlie8-8-15-4 1396
16.Macoun MiroslavWolf Filip6-8-9WO 1397
17.Šonský JaroslavVejvoda Viktor8110  30107
18.Bareš KarelKahan Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Macoun Miroslav31Harries Charlie31
Šonský Jaroslav22Wolf Filip40
Bareš Karel12Vejvoda Viktor04
Kvapil Josef22Kahan Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jablonec n. J. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům č.p 238, 51243 Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9431:309Sokol Jablonec n. J. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popek Ivo
Pavlata Petr
 
 
Lieskovský Daniel
Žid Jaromír
 
 
-13877 3110
2.Hrubý Jiří
Honců Michal
 
 
Absolonová Marie
Žid Čeněk
 
 
679  3020
3.Popek IvoLieskovský Daniel25-78 3130
4.Honců MichalŽid Čeněk7-6124 3140
5.Hrubý JiříAbsolonová Marie584  3050
6.Pavlata PetrVogel Jakub2107  3060
7.Honců MichalLieskovský Daniel-7-104-10 1361
8.Hrubý JiříŽid Čeněk574  3071
9.Pavlata PetrAbsolonová Marie228  3081
10.Popek IvoVogel Jakub-9-7-12  0382
11.Hrubý JiříLieskovský Daniel7312  3092
12.Pavlata PetrŽid Čeněk9911  30102
13.Popek IvoAbsolonová Marie         
14.Honců MichalVogel Jakub         
15.Pavlata PetrLieskovský Daniel         
16.Popek IvoŽid Čeněk         
17.Honců MichalAbsolonová Marie         
18.Hrubý JiříVogel Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Popek Ivo11Lieskovský Daniel12
Honců Michal11Žid Čeněk03
Hrubý Jiří30Absolonová Marie02
Pavlata Petr30Vogel Jakub11
Počet diváků: 1
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Česká Lípa CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu, Bulharská 1557, Česká LípaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16477:405Loko Česká Lípa C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlík Lukáš
Čech Milan
 
 
Hlaváček Vladimír
Jiroš Adam
 
 
-910-96-62301
2.Nolová Markéta
Gabriel Václav st.
 
 
Longinová Ilona
Longin Milan
 
 
968  3011
3.Nolová MarkétaLonginová Ilona-8-5-6  0312
4.Čech MilanLongin Milan9-647 3122
5.Gabriel Václav st.Jiroš Adam107-26 3132
6.Motlík LukášHlaváček Vladimír212  3042
7.Čech MilanLonginová Ilona10-88-773252
8.Gabriel Václav st.Longin Milan10-9-9673262
9.Motlík LukášJiroš Adam-6657 3172
10.Nolová MarkétaHlaváček Vladimír-106109 3182
11.Gabriel Václav st.Longinová Ilona-4612-1393292
12.Motlík LukášLongin Milan478  30102
13.Nolová MarkétaJiroš Adam         
14.Čech MilanHlaváček Vladimír         
15.Motlík LukášLonginová Ilona         
16.Nolová MarkétaLongin Milan         
17.Čech MilanJiroš Adam         
18.Gabriel Václav st.Hlaváček Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nolová Markéta11Longinová Ilona12
Čech Milan20Longin Milan03
Gabriel Václav st.30Jiroš Adam02
Motlík Lukáš30Hlaváček Vladimír02
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nová Ves n.P. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 473 01 Nový BorRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30287:395Sokol Nová Ves n.P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nešvera Miroslav
Šákr Josef
 
 
Hlubuček Tomáš
Otmar Michal
 
 
-69-7-8 1301
2.Bartoš Jiří
Lepšík Jan
 
 
Otmar Petr
Hegar Michal
 
 
-6-8-7  0302
3.Lepšík JanOtmar Petr9-96-8-42303
4.Šákr JosefOtmar Michal-9-6-4  0304
5.Nešvera MiroslavHlubuček Tomáš-5-710-10 1305
6.Bartoš JiříHegar Michal89-4-10-72306
7.Šákr JosefOtmar Petr-4-8-13  0307
8.Nešvera MiroslavOtmar Michal-4-8-4  0308
9.Bartoš JiříHlubuček Tomáš-46-10-7 1309
10.Lepšík JanHegar Michal-8-10-4  03010
11.Nešvera MiroslavOtmar Petr         
12.Bartoš JiříOtmar Michal         
13.Lepšík JanHlubuček Tomáš         
14.Šákr JosefHegar Michal         
15.Bartoš JiříOtmar Petr         
16.Lepšík JanOtmar Michal         
17.Šákr JosefHlubuček Tomáš         
18.Nešvera MiroslavHegar Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lepšík Jan02Otmar Petr20
Šákr Josef02Otmar Michal20
Nešvera Miroslav02Hlubuček Tomáš20
Bartoš Jiří02Hegar Michal20
Počet diváků: 2
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Podj. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SvorRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:32476:516TTC Preciosa Jablonné v Podj. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křížová Gabriela
Madaraszová Klára
 
 
Svoboda Jan
Čornyjová Adéla
 
 
-9-9-7  0301
2.Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
Jarkovský Otto
Kučírek Ondřej
 
 
-7897 3111
3.Madaraszová KláraSvoboda Jan-4-8-9  0312
4.Štěpánek ZdeněkČornyjová Adéla-899-8-72313
5.Křížová GabrielaJarkovský Otto-6-3-7  0314
6.Fojt PavelKučírek Ondřej-77910 3124
7.Štěpánek ZdeněkSvoboda Jan-78-9-10 1325
8.Křížová GabrielaČornyjová Adéla-6-9-8  0326
9.Fojt PavelJarkovský Otto788  3036
10.Madaraszová KláraKučírek Ondřej689  3046
11.Křížová GabrielaSvoboda Jan7-8-8-9 1347
12.Fojt PavelČornyjová Adéla9-125-9-72348
13.Madaraszová KláraJarkovský Otto-8-9-9  0349
14.Štěpánek ZdeněkKučírek Ondřej449  3059
15.Fojt PavelSvoboda Jan-7-4-6  03510
16.Madaraszová KláraČornyjová Adéla         
17.Štěpánek ZdeněkJarkovský Otto         
18.Křížová GabrielaKučírek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Madaraszová Klára12Svoboda Jan40
Štěpánek Zdeněk12Čornyjová Adéla30
Křížová Gabriela03Jarkovský Otto21
Fojt Pavel22Kučírek Ondřej03
Počet diváků: 51693



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Svor AVrchní
rozhodčí:
Kubásek Daniel
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Jiskra SvorRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:33448:505KST Victory Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rudinský Lukáš
Andrla Vladimír ml.
 
 
Janoušek Milan
Fáček Petr
 
 
558  3010
2.Sucharda Jan
Procházka Jiří
 
 
Anton Petr
Provazník Tomáš
 
 
-11-9-14  0311
3.Procházka JiříAnton Petr-412-8-5 1312
4.Andrla Vladimír ml.Fáček Petr-647-9-42313
5.Sucharda JanProvazník Tomáš-5-29-9 1314
6.Rudinský LukášJanoušek Milan-8-94773224
7.Andrla Vladimír ml.Anton Petr-8-55-7 1325
8.Sucharda JanFáček Petr4-3-5-9 1326
9.Rudinský LukášProvazník Tomáš867  3036
10.Procházka JiříJanoušek Milan-5-8-6  0337
11.Sucharda JanAnton Petr12-3-7-6 1338
12.Rudinský LukášFáček Petr-68-8-4 1339
13.Procházka JiříProvazník Tomáš9-626 3149
14.Andrla Vladimír ml.Janoušek Milan-8-8-7  03410
15.Rudinský LukášAnton Petr         
16.Procházka JiříFáček Petr         
17.Andrla Vladimír ml.Provazník Tomáš         
18.Sucharda JanJanoušek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Jiří12Anton Petr30
Andrla Vladimír ml.03Fáček Petr30
Sucharda Jan03Provazník Tomáš12
Rudinský Lukáš21Janoušek Milan21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy