Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Loko Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:26582:541TJ Tesla Pardubice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Isach Robert
Petřík Tomáš
 
 
Mudruňka Karel
Pytlík Jiří
 
 
-9-1246-42301
2.Daneš Filip
Vojtěch Petr
 
 
Kolář Michal
Ecler Michal
 
 
-69513 3111
3.Isach RobertPytlík Jiří6-7-11-9 1312
4.Petřík TomášMudruňka Karel-9-1075113222
5.Daneš FilipKolář Michal1368  3032
6.Vojtěch PetrEcler Michal6-7-5-7 1333
7.Petřík TomášPytlík Jiří-6-6-8  0334
8.Daneš FilipMudruňka Karel-6855 3144
9.Vojtěch PetrKolář Michal-10469 3154
10.Isach RobertEcler Michal939  3064
11.Daneš FilipPytlík Jiří-9-9-8  0365
12.Vojtěch PetrMudruňka Karel997  3075
13.Isach RobertKolář Michal8113  3085
14.Petřík TomášEcler Michal-5-5-8  0386
15.Vojtěch PetrPytlík Jiří-2-10-5  0387
16.Isach RobertMudruňka Karel448  3097
17.Petřík TomášKolář Michal8127  30107
18.Daneš FilipEcler Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Isach Robert31Pytlík Jiří40
Petřík Tomáš22Mudruňka Karel04
Daneš Filip21Kolář Michal04
Vojtěch Petr22Ecler Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32617:599nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rubeš Michal
Hanousek Ondřej
 
 
Polach Miroslav
Chlebeček Marek
 
 
10-78-2-112301
2.Sedláčková Tereza
Šula Petr
 
 
Netolický Jan
Mandlík Miroslav
 
 
42-96 3111
3.Hanousek OndřejMichek Jakub774  3021
4.Sedláčková TerezaNetolický Jan-96-12-6 1322
5.Šula PetrPolach Miroslav-1-7-0  0323
6.Rubeš MichalChlebeček Marek-968-6-72324
7.Sedláčková TerezaMichek Jakub6-8-98-92325
8.Šula PetrNetolický Jan-10-9-8  0326
9.Rubeš MichalPolach Miroslav-5-8-8  0327
10.Hanousek OndřejChlebeček Marek-8-871093237
11.Šula PetrMichek Jakub1089  3047
12.Rubeš MichalNetolický Jan797  3057
13.Hanousek OndřejPolach Miroslav623  3067
14.Sedláčková TerezaChlebeček Marek-5878 3177
15.Rubeš MichalMandlík Miroslav736  3087
16.Hanousek OndřejNetolický Jan46-44 3197
17.Sedláčková TerezaPolach Miroslav910-6-7-22398
18.Šula PetrChlebeček Marek-6-5-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanousek Ondřej40Michek Jakub12
Sedláčková Tereza13Netolický Jan22
Šula Petr13Polach Miroslav31
Rubeš Michal22Chlebeček Marek22
   Mandlík Miroslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trojovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29657:607TJ Sokol Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Neufinger Petr
Neufinger Ivo
 
 
-3-896-102301
2.Bureš Jaroslav
Krejčí Vladimír
 
 
Pavlík Stanislav
Mattuš Milan ml.
 
 
-1294-4-92302
3.Bureš JaroslavNeufinger Petr3112  3012
4.Krejčí VladimírNeufinger Ivo-7-8-9  0313
5.Stehlík MilanMattuš Milan ml.-81079 3123
6.Rulík JiříPavlík Stanislav2-1475 3133
7.Krejčí VladimírNeufinger Petr-310-91273243
8.Stehlík MilanNeufinger Ivo95-62 3153
9.Rulík JiříMattuš Milan ml.9-985 3163
10.Bureš JaroslavPavlík Stanislav65-105 3173
11.Stehlík MilanNeufinger Petr-6-10-5  0374
12.Rulík JiříNeufinger Ivo-5-7-6  0375
13.Bureš JaroslavMattuš Milan ml.-868-643285
14.Krejčí VladimírPavlík Stanislav-9-674-72386
15.Rulík JiříNeufinger Petr116-117 3196
16.Bureš JaroslavNeufinger Ivo39-788 31106
17.Krejčí VladimírMattuš Milan ml.         
18.Stehlík MilanPavlík Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bureš Jaroslav40Neufinger Petr13
Krejčí Vladimír12Neufinger Ivo22
Stehlík Milan21Mattuš Milan ml.03
Rulík Jiří31Pavlík Stanislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová-Korouhev BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:36406:553TJ Sokol Borová-Korouhev B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza Martin
Černý Radek
 
 
Langr Lukáš
Štrofová Tereza
 
 
76-8-873210
2.
 
 
Štrof Jaroslav
Viesner Vojtěch
 
 
WO    0311
3.Škarvada VladimírViesner Vojtěch-7-4-1  0312
4.Langr LukášWO    0313
5.Bříza MartinŠtrofová Tereza876  3023
6.Černý RadekŠtrof Jaroslav-12-910443233
7.Viesner VojtěchWO    0334
8.Bříza MartinLangr Lukáš-66-9-6 1335
9.Černý RadekŠtrofová Tereza758  3045
10.Škarvada VladimírŠtrof Jaroslav-5-77-6 1346
11.Bříza MartinViesner Vojtěch-8-1749-72347
12.Černý RadekLangr Lukáš-569-7-62348
13.Škarvada VladimírŠtrofová Tereza-710-61063258
14.Štrof JaroslavWO    0359
15.Černý RadekViesner Vojtěch-9-6-6  03510
16.Škarvada VladimírLangr Lukáš         
17.Štrofová Tereza         
18.Bříza MartinŠtrof Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Škarvada Vladimír12Viesner Vojtěch30
Bříza Martin12Langr Lukáš20
Černý Radek22Štrofová Tereza03
   Štrof Jaroslav11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota Vysoké Mýto BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:36472:567Orel jednota Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Bohumil
Netolický Lukáš ml.
 
 
Kučera Martin
Stejskal Jan
 
 
79-10-9133210
2.Beránek Michal
Zelinka Robert
 
 
Vojnar Jiří
Sychra Václav
 
 
789  3020
3.Zelinka RobertKučera Martin-2-5-5  0321
4.Netolický Lukáš ml.Stejskal Jan8-69-6-82322
5.Beránek MichalVojnar Jiří-6-86753232
6.Bezdíček BohumilSychra Václav-4-9-9  0333
7.Netolický Lukáš ml.Kučera Martin5-56-5-82334
8.Beránek MichalStejskal Jan88-810 3144
9.Bezdíček BohumilVojnar Jiří-5-5-9  0345
10.Zelinka RobertSychra Václav-8-612-5 1346
11.Beránek MichalKučera Martin-6-4-7  0347
12.Bezdíček BohumilStejskal Jan-4637 3157
13.Zelinka RobertVojnar Jiří-9-98-4 1358
14.Netolický Lukáš ml.Sychra Václav-5-4-2  0359
15.Bezdíček BohumilKučera Martin9-6-5-6 13510
16.Zelinka RobertStejskal Jan         
17.Netolický Lukáš ml.Vojnar Jiří         
18.Beránek MichalSychra Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zelinka Robert03Kučera Martin40
Netolický Lukáš ml.03Stejskal Jan12
Beránek Michal21Vojnar Jiří21
Bezdíček Bohumil13Sychra Václav30
Pozn::Z důvodu kolize termínu ve sportovní hale byl narychlo domluven mezi oběma družstvy termín předehrávky na čtvrtek 9.9.2021.

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy