Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Loko Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15475:413TJ Loko Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaňůr Josef
Pytlík Jiří
 
 
Isach Robert
Zoubek David
 
 
5-8-9893210
2.Kadleček Radomír
Václavek Michal
 
 
Petřík Tomáš
Vojtěch Petr
 
 
567  3020
3.Kadleček RadomírZoubek David12-1283 3130
4.Václavek MichalIsach Robert-8-810873240
5.Špaňůr JosefPetřík Tomáš9-6-101083250
6.Pytlík JiříVojtěch Petr5710  3060
7.Václavek MichalZoubek David-12-569-42361
8.Špaňůr JosefIsach Robert987  3071
9.Pytlík JiříPetřík Tomáš8-855 3181
10.Kadleček RadomírVojtěch Petr7106  3091
11.Špaňůr JosefZoubek David-9-5-3  0392
12.Pytlík JiříIsach Robert68-810 31102
13.Kadleček RadomírPetřík Tomáš793  30  
14.Václavek MichalVojtěch Petr         
15.Pytlík JiříZoubek David         
16.Kadleček RadomírIsach Robert         
17.Václavek MichalPetřík Tomáš         
18.Špaňůr JosefVojtěch Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadleček Radomír20Zoubek David21
Václavek Michal11Isach Robert03
Špaňůr Josef21Petřík Tomáš02
Pytlík Jiří30Vojtěch Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:37547:592TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polach Miroslav
Chlebeček Marek
 
 
Hanousek Ondřej
Sedláčková Tereza
 
 
-828-10-62301
2.Michek Jakub
Říha Zbyněk
 
 
Joska Vojtěch
Šula Petr
 
 
-8-10-2  0302
3.Chlebeček MarekHanousek Ondřej810-10-2-92303
4.Michek JakubSedláčková Tereza-88-7-7 1304
5.Říha ZbyněkJoska Vojtěch-3-7-7  0305
6.Polach MiroslavŠula Petr6-747 3115
7.Michek JakubHanousek Ondřej-67-8-10 1316
8.Říha ZbyněkSedláčková Tereza-5-7-7  0317
9.Polach MiroslavJoska Vojtěch-8896 3127
10.Chlebeček MarekŠula Petr87-6-663237
11.Říha ZbyněkHanousek Ondřej-6-8-11  0338
12.Polach MiroslavSedláčková Tereza79-84 3148
13.Chlebeček MarekJoska Vojtěch-7-78-10 1349
14.Michek JakubŠula Petr797  3059
15.Polach MiroslavHanousek Ondřej5-87-8113269
16.Chlebeček MarekSedláčková Tereza-7-7-8  03610
17.Michek JakubJoska Vojtěch         
18.Říha ZbyněkŠula Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chlebeček Marek13Hanousek Ondřej31
Michek Jakub12Sedláčková Tereza31
Říha Zbyněk03Joska Vojtěch21
Polach Miroslav40Šula Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:40647:671TJ Sokol Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neufinger Petr
Neufinger Ivo
 
 
Bureš Jaroslav
Krejčí Vladimír
 
 
546  3010
2.Mattuš Milan ml.
Pavlík Stanislav
 
 
Rulík Jiří
Zikmunda Zdeněk
 
 
65-10-7123220
3.Neufinger PetrRulík Jiří-6-9-9  0321
4.Pavlík StanislavBureš Jaroslav-6-978-92322
5.Mattuš Milan ml.Zikmunda Zdeněk-68-8-5 1323
6.Neufinger IvoHort Miloš7-86-573233
7.Pavlík StanislavRulík Jiří-9-7-10  0334
8.Mattuš Milan ml.Bureš Jaroslav-7-86-5 1335
9.Neufinger IvoZikmunda Zdeněk7-999 3145
10.Neufinger PetrHort Miloš8-697 3155
11.Mattuš Milan ml.Rulík Jiří2-6-9-4 1356
12.Neufinger IvoBureš Jaroslav-7-7-6  0357
13.Neufinger PetrZikmunda Zdeněk7-88-863267
14.Pavlík StanislavKrejčí Vladimír59-6-5183277
15.Neufinger IvoRulík Jiří2-810-8-92378
16.Neufinger PetrBureš Jaroslav-57-33-42379
17.Pavlík StanislavZikmunda Zdeněk-997-6-623710
18.Mattuš Milan ml.Krejčí Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Neufinger Petr22Rulík Jiří40
Pavlík Stanislav13Bureš Jaroslav40
Mattuš Milan ml.03Zikmunda Zdeněk22
Neufinger Ivo22Hort Miloš02
   Krejčí Vladimír01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová-Korouhev BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:18400:391TJ Sokol Borová-Korouhev B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Bříza Martin
Černý Radek
 
 
WO    0301
2.Stránský Matěj
Viesner Vojtěch
 
 
Škarvada Vladimír
Černý Stanislav
 
 
1026  3011
3.Bříza MartinWO    0312
4.Langr LukášČerný Radek-649-6-92313
5.Stránský MatějŠkarvada Vladimír465  3023
6.Viesner VojtěchČerný Stanislav463  3033
7.Langr LukášBříza Martin262  3043
8.Stránský MatějČerný Radek74-711 3153
9.Viesner VojtěchŠkarvada Vladimír578  3063
10.Černý StanislavWO    0364
11.Stránský MatějBříza Martin74-88 3174
12.Viesner VojtěchČerný Radek6911  3084
13.Škarvada VladimírWO    0385
14.Langr LukášČerný Stanislav86-77 3195
15.Viesner VojtěchBříza Martin583  30105
16.Černý Radek         
17.Langr Lukᚊkarvada Vladimír         
18.Stránský MatějČerný Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Langr Lukáš21Bříza Martin03
Stránský Matěj30Černý Radek12
Viesner Vojtěch40Škarvada Vladimír02
   Černý Stanislav02
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Vysoké Mýto BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10413:345Orel jednota Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synek Martin
Sychra Václav
 
 
Bezdíček Bohumil
Zelinka Robert
 
 
-3-7-9  0301
2.Vojnar Jiří
Kučera Martin
 
 
Netolický Lukáš ml.
Novák Vojtěch
 
 
1036  3011
3.Vojnar JiříZelinka Robert63-109 3121
4.Kučera MartinBezdíček Bohumil13-5134 3131
5.Synek MartinNetolický Lukáš ml.885  3041
6.Sychra VáclavNovák Vojtěch1278  3051
7.Kučera MartinZelinka Robert567  3061
8.Synek MartinBezdíček Bohumil-78-10893271
9.Sychra VáclavNetolický Lukáš ml.910-6-643281
10.Vojnar JiříNovák Vojtěch689  3091
11.Synek MartinZelinka Robert12-489 31101
12.Sychra VáclavBezdíček Bohumil-75   11  
13.Vojnar JiříNetolický Lukáš ml.         
14.Kučera MartinNovák Vojtěch         
15.Sychra VáclavZelinka Robert         
16.Vojnar JiříBezdíček Bohumil         
17.Kučera MartinNetolický Lukáš ml.         
18.Synek MartinNovák Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojnar Jiří20Zelinka Robert03
Kučera Martin20Bezdíček Bohumil02
Synek Martin30Netolický Lukáš ml.02
Sychra Václav20Novák Vojtěch02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy