Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trojovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32657:634TJ Trojovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
Neufinger Petr
Neufinger Ivo
 
 
-613-5-9 1301
2.Kopecký Pavel
Jelínek Tomáš
 
 
Pavlík Stanislav
Mattuš Milan ml.
 
 
6-94-3-42302
3.Tesner TomášNeufinger Petr6109  3012
4.Jelínek TomášNeufinger Ivo-5-6-10  0313
5.Malinský MartinPavlík Stanislav-89-7-5 1314
6.Kopecký PavelMattuš Milan ml.8-983 3124
7.Jelínek TomášNeufinger Petr-6-8-8  0325
8.Malinský MartinNeufinger Ivo-10-44-5 1326
9.Kopecký PavelPavlík Stanislav86-7-863236
10.Tesner TomášMattuš Milan ml.710-85 3146
11.Malinský MartinNeufinger Petr7-8-51113256
12.Kopecký PavelNeufinger Ivo9-10-108-52357
13.Tesner TomášPavlík Stanislav768  3067
14.Jelínek TomášMattuš Milan ml.9-788 3177
15.Kopecký PavelNeufinger Petr789  3087
16.Tesner TomášNeufinger Ivo78-106 3197
17.Jelínek TomášPavlík Stanislav-8-98-9 1398
18.Malinský MartinMattuš Milan ml.686  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tesner Tomáš40Neufinger Petr13
Jelínek Tomáš13Neufinger Ivo31
Malinský Martin22Pavlík Stanislav22
Kopecký Pavel31Mattuš Milan ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová-Korouhev BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32339:440TJ Sokol Borová-Korouhev B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Jan
Michek Jakub
 
 
Stránský Matěj
Langr Lukáš
 
 
-1289-1363210
2.Chlebeček Marek
Pilař Jaroslav
 
 
Viesner Vojtěch
Dušek Rostislav
 
 
-7-17-8 1311
3.Pilař JaroslavStránský Matěj-10-7-9  0312
4.Michek JakubLangr Lukáš9-9-8-5 1313
5.Chlebeček MarekViesner Vojtěch-9-8-8  0314
6.Netolický JanDušek Rostislav89-8-9-62315
7.Michek JakubStránský Matěj-99-78-72316
8.Chlebeček MarekLangr Lukáš-8-7-8  0317
9.Netolický JanViesner Vojtěch-7-8-9  0318
10.Pilař JaroslavDušek Rostislav-9-97-4 1319
11.Chlebeček MarekStránský MatějWO    03110
12.Netolický JanLangr Lukáš         
13.Pilař JaroslavViesner Vojtěch         
14.Michek JakubDušek Rostislav         
15.Netolický JanStránský Matěj         
16.Pilař JaroslavLangr Lukáš         
17.Michek JakubViesner Vojtěch         
18.Chlebeček MarekDušek Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilař Jaroslav02Stránský Matěj20
Michek Jakub02Langr Lukáš20
Chlebeček Marek02Viesner Vojtěch20
Netolický Jan02Dušek Rostislav20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:13461:341TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dus Dalibor
Hübner Lukáš
 
 
Zíb Petr
Saifr Vladimír
 
 
9-611-11-82301
2.Komárek Adam
Foltýn Lukáš
 
 
Boháč Milan
 
 
WO    3011
3.Hübner LukášZíb Petr85-3-8113221
4.Komárek AdamSaifr Vladimír6-989 3131
5.Foltýn LukášBoháč Milan109-58 3141
6.Dus DaliborWO    3051
7.Komárek AdamZíb Petr-6411-1393261
8.Foltýn LukášSaifr Vladimír-4-1191153271
9.Dus DaliborBoháč Milan967  3081
10.Hübner LukášWO    3091
11.Foltýn LukášZíb Petr-6-7127632101
12.Dus DaliborSaifr Vladimír         
13.Hübner LukášBoháč Milan         
14.Komárek Adam         
15.Dus DaliborZíb Petr         
16.Hübner LukášSaifr Vladimír         
17.Komárek AdamBoháč Milan         
18.Foltýn Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hübner Lukáš10Zíb Petr03
Komárek Adam20Saifr Vladimír02
Foltýn Lukáš30Boháč Milan02
Dus Dalibor10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Loko Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota Vysoké Mýto BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:22545:503TJ Loko Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Licek Radim
Ecler Michal
 
 
Kučera Martin
Sychra Václav
 
 
10-966 3110
2.Kadleček Radomír
Václavek Michal
 
 
Synek Martin
Šimek Libor
 
 
597  3020
3.Václavek MichalKučera Martin-6-9-10  0321
4.Ecler MichalŠimek Libor739  3031
5.Licek RadimSynek Martin9-8-12993241
6.Kadleček RadomírSychra Václav9-7-6763251
7.Ecler MichalKučera Martin7-14-9-9 1352
8.Licek RadimŠimek Libor8-998 3162
9.Kadleček RadomírSynek Martin85-4-7-52363
10.Václavek MichalSychra Václav-8977 3173
11.Licek RadimKučera Martin-11-11-6  0374
12.Kadleček RadomírŠimek Libor499  3084
13.Václavek MichalSynek Martin-8-7-6  0385
14.Ecler MichalSychra Václav876  3095
15.Kadleček RadomírKučera Martin899  30105
16.Václavek MichalŠimek Libor         
17.Ecler MichalSynek Martin         
18.Licek RadimSychra Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Václavek Michal12Kučera Martin31
Ecler Michal21Šimek Libor03
Licek Radim21Synek Martin21
Kadleček Radomír31Sychra Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:6377:213TJ Tesla Pardubice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zoubek David
Vojtěch Petr
 
 
Andrle David
Pacetti Lukáš
 
 
334  3010
2.Miřejovský Jan
Petřík Tomáš
 
 
Novák Vojtěch
Krupka Jan
 
 
-78-9963220
3.Miřejovský JanNovák Vojtěch7511  3030
4.Petřík TomášKrupka Jan449  3040
5.Zoubek DavidAndrle David543  3050
6.Vojtěch PetrPacetti Lukáš247  3060
7.Petřík TomášNovák Vojtěch-11-8-4  0361
8.Zoubek DavidKrupka Jan523  3071
9.Vojtěch PetrAndrle David444  3081
10.Miřejovský JanPacetti Lukáš2-634 3191
11.Zoubek DavidNovák Vojtěch448  30101
12.Vojtěch PetrKrupka Jan         
13.Miřejovský JanAndrle David         
14.Petřík TomášPacetti Lukáš         
15.Vojtěch PetrNovák Vojtěch         
16.Miřejovský JanKrupka Jan         
17.Petřík TomášAndrle David         
18.Zoubek DavidPacetti Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Miřejovský Jan20Novák Vojtěch12
Petřík Tomáš11Krupka Jan02
Zoubek David30Andrle David02
Vojtěch Petr20Pacetti Lukáš02

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy