Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Loko Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trojovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:33301:445TJ Trojovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ecler Michal
Šimůnek Michal
 
 
Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
-510-11-7 1301
2.Mudruňka Karel
 
 
Kopecký Pavel
Michalec Roman
 
 
WO    0302
3.Šimůnek MichalMichalec Roman-5-6-3  0303
4.Ecler MichalTesner Tomáš1-79-9-72304
5.Mudruňka KarelMalinský Martin-4586 3114
6.Kopecký PavelWO    0315
7.Ecler MichalMichalec Roman12-9-8-9 1316
8.Mudruňka KarelTesner Tomáš-9-8-7  0317
9.Malinský MartinWO    0318
10.Šimůnek MichalKopecký Pavel12-7-6883228
11.Mudruňka KarelMichalec RomanWO    3038
12.Tesner TomášWO    0339
13.Šimůnek MichalMalinský Martin-10-9-5  03310
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šimůnek Michal12Michalec Roman20
Ecler Michal02Tesner Tomáš20
Mudruňka Karel11Malinský Martin11
   Kopecký Pavel01
WO14WO41



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:33667:640TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foltýn Lukáš
Dus Dalibor
 
 
Doležal Marek
Holas Pavel
 
 
7-3-414-92301
2.Joska Vojtěch
Hübner Lukáš
 
 
Hubený Zdeněk
Pacetti Lukáš
 
 
-78512 3111
3.Hübner LukášDoležal Marek-8-6-6  0312
4.Joska VojtěchHolas Pavel-7-119473222
5.Foltýn LukášHubený Zdeněk-8755 3132
6.Dus DaliborPacetti Lukáš-11105-843242
7.Joska VojtěchDoležal Marek59-711 3152
8.Foltýn LukášHolas Pavel10-74-353262
9.Dus DaliborHubený Zdeněk99-68 3172
10.Hübner LukášPacetti Lukáš-89-74-112373
11.Foltýn LukášDoležal Marek38-9-963283
12.Dus DaliborHolas Pavel4-8-7-5 1384
13.Hübner LukášHubený Zdeněk-7-6-8  0385
14.Joska VojtěchPacetti Lukáš446  3095
15.Dus DaliborDoležal Marek9-10-7-4 1396
16.Hübner LukášHolas Pavel8-7-511-42397
17.Joska VojtěchHubený Zdeněk3811  30107
18.Foltýn LukášPacetti Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hübner Lukáš04Doležal Marek22
Joska Vojtěch40Holas Pavel22
Foltýn Lukáš30Hubený Zdeněk13
Dus Dalibor22Pacetti Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota Vysoké Mýto BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:13Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31624:607nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlebeček Marek
Polach Miroslav
 
 
Kučera Martin
Stejskal Jan
 
 
6-6914 3110
2.Netolický Jan
Mandlík Miroslav
 
 
Sychra Václav
Vojnar Jiří
 
 
-410-12-11 1311
3.Mandlík MiroslavKučera Martin-3-2-9  0312
4.Netolický JanVojnar Jiří1111-4-8-72313
5.Chlebeček MarekStejskal Jan1063  3023
6.Polach MiroslavSychra Václav624  3033
7.Netolický JanKučera Martin-64-8-7 1334
8.Chlebeček MarekVojnar Jiří-6-611-5 1335
9.Polach MiroslavStejskal Jan545  3045
10.Mandlík MiroslavSychra Václav-6-7-12  0346
11.Chlebeček MarekKučera Martin857  3056
12.Polach MiroslavVojnar Jiří-7-678-102357
13.Mandlík MiroslavStejskal Jan1077  3067
14.Netolický JanSychra Václav-7-10-7  0368
15.Polach MiroslavKučera Martin10-967 3178
16.Mandlík MiroslavVojnar Jiří10-7-8-6 1379
17.Netolický JanStejskal Jan76-9-873289
18.Chlebeček MarekSychra Václav689  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mandlík Miroslav13Kučera Martin22
Netolický Jan13Vojnar Jiří40
Chlebeček Marek31Stejskal Jan04
Polach Miroslav31Sychra Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17488:373TJ Sokol Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Miroslav
Stehlík Milan
 
 
Rybenský Dušan
Smékal Petr
 
 
-7878 3110
2.Bureš Jaroslav
Zikmunda Zdeněk
 
 
Bříza Martin
Škarvada Vladimír
 
 
-8-89-1 1311
3.Zikmunda ZdeněkBříza Martin9-910-773221
4.Rulík JiříSmékal Petr-3-686-82322
5.Stehlík MilanRybenský DušanWO    3032
6.Bureš JaroslavŠkarvada Vladimír89-135 3142
7.Rulík JiříBříza Martin-4-7-6  0343
8.Stehlík MilanSmékal Petr7812  3053
9.Bureš JaroslavRybenský DušanWO    3063
10.Zikmunda ZdeněkŠkarvada Vladimír687  3073
11.Stehlík MilanBříza Martin-9-12-6  0374
12.Bureš JaroslavSmékal Petr88-73 3184
13.Zikmunda ZdeněkRybenský DušanWO    3094
14.Rulík JiříŠkarvada Vladimír369  30104
15.Bureš JaroslavBříza Martin         
16.Zikmunda ZdeněkSmékal Petr         
17.Rulík JiříRybenský Dušan         
18.Stehlík MilanŠkarvada Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zikmunda Zdeněk20Bříza Martin21
Rulík Jiří12Smékal Petr12
Stehlík Milan11Škarvada Vladimír03
Bureš Jaroslav20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová-Korouhev BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2021 13:30 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:31405:386TJ Sokol Borová-Korouhev B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neufinger Petr
Neufinger Ivo
 
 
Langr Lukáš
Štrofová Tereza
 
 
-94127 3110
2.Pavlík Stanislav
Mattuš Milan ml.
 
 

 
 
WO    3020
3.Neufinger PetrLangr Lukáš-2-7-8  0321
4.Pavlík StanislavDušek Rostislav-6-8-10  0322
5.Mattuš Milan ml.Štrofová Tereza-5-6-3  0323
6.Neufinger IvoWO    3033
7.Pavlík StanislavLangr Lukáš-4-5-6  0334
8.Mattuš Milan ml.Dušek Rostislav-7-8-9  0335
9.Neufinger IvoŠtrofová Tereza-7-8-6  0336
10.Neufinger PetrWO    3046
11.Mattuš Milan ml.Langr Lukáš-7-7-7  0347
12.Neufinger IvoDušek Rostislav6-7-86-42348
13.Neufinger PetrŠtrofová Tereza-4-8-7  0349
14.Pavlík StanislavWO    3059
15.Neufinger IvoLangr Lukáš7-11-5-5 13510
16.Neufinger PetrDušek Rostislav         
17.Pavlík StanislavŠtrofová Tereza         
18.Mattuš Milan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Neufinger Petr02Langr Lukáš40
Pavlík Stanislav02Dušek Rostislav30
Mattuš Milan ml.03Štrofová Tereza30
Neufinger Ivo03   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy