Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2344:163TJ Trojovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
Boháč Milan
Zíb Petr
 
 
583  3010
2.Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 

 
 
WO    3020
3.Michalec RomanBoháč Milan869  3030
4.Kopecký PavelSaifr Vladimír5-587 3140
5.Malinský MartinZíb Petr949  3050
6.Tesner TomášWO    3060
7.Kopecký PavelBoháč Milan772  3070
8.Malinský MartinSaifr Vladimír-83108 3180
9.Tesner TomášZíb Petr869  3090
10.Michalec RomanWO    30100
11.Malinský MartinBoháč Milan         
12.Tesner TomášSaifr Vladimír         
13.Michalec RomanZíb Petr         
14.Kopecký Pavel         
15.Tesner TomášBoháč Milan         
16.Michalec RomanSaifr Vladimír         
17.Kopecký PavelZíb Petr         
18.Malinský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Michalec Roman10Boháč Milan02
Kopecký Pavel20Saifr Vladimír02
Malinský Martin20Zíb Petr02
Tesner Tomáš10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Vysoké Mýto BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trojovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10418:254Orel jednota Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Martin
Stejskal Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Sychra Václav
Herel Miroslav
 
 
Neufinger Ivo
Neufinger Petr
 
 
107-5-9-92311
3.Herel MiroslavNeufinger Petr98-8-673221
4.Stejskal JanNeufinger Ivo951  3031
5.Sychra VáclavKopecký Pavel st.574  3041
6.Kučera MartinWO    3051
7.Stejskal JanNeufinger Petr-4-5-3  0352
8.Sychra VáclavNeufinger Ivo848  3062
9.Kučera MartinKopecký Pavel st.5310  3072
10.Herel MiroslavWO    3082
11.Sychra VáclavNeufinger Petr684  3092
12.Kučera MartinNeufinger Ivo-54-103832102
13.Herel MiroslavKopecký Pavel st.         
14.Stejskal JanWO    30  
15.Kučera MartinNeufinger Petr         
16.Herel MiroslavNeufinger Ivo         
17.Stejskal JanKopecký Pavel st.         
18.Sychra VáclavWO    30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Herel Miroslav10Neufinger Petr12
Stejskal Jan11Neufinger Ivo03
Sychra Václav30Kopecký Pavel st.02
Kučera Martin20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:37504:560TJ Sokol Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Bohumil
Beránek Michal
 
 
Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
4-54-883210
2.Novák Vojtěch
Krupka Jan
 
 
Bureš Jaroslav
Zikmunda Zdeněk
 
 
-66-7-9 1311
3.Beránek MichalBureš Jaroslav-55-128-72312
4.Krupka JanZikmunda Zdeněk8-2-5-9 1313
5.Novák VojtěchRulík Jiří-11-6-7  0314
6.Bezdíček BohumilStehlík Milan-76-8833224
7.Krupka JanBureš Jaroslav8-9-9-6 1325
8.Novák VojtěchZikmunda Zdeněk-910-8-9 1326
9.Bezdíček BohumilRulík Jiří10-9109 3136
10.Beránek MichalStehlík Milan-11-8122103246
11.Novák VojtěchBureš Jaroslav-3-843-72347
12.Bezdíček BohumilZikmunda Zdeněk-6-10-7  0348
13.Beránek MichalRulík Jiří-3-16-8  0349
14.Krupka JanStehlík Milan-9-7-1  03410
15.Bezdíček BohumilBureš Jaroslav         
16.Beránek MichalZikmunda Zdeněk         
17.Krupka JanRulík Jiří         
18.Novák VojtěchStehlík Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beránek Michal12Bureš Jaroslav30
Krupka Jan03Zikmunda Zdeněk30
Novák Vojtěch03Rulík Jiří21
Bezdíček Bohumil21Stehlík Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:35483:536KST Linea Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petřík Tomáš
Kalhous Vlastimil
 
 
Chlebeček Marek
Polach Miroslav
 
 
14-8-8-9 1301
2.Vojtěch Petr
Vitvar Ondřej
 
 
Netolický Jan
Michek Jakub
 
 
-9797 3111
3.Kalhous VlastimilMichek Jakub8-8610 3121
4.Petřík TomášNetolický Jan-5-12-1  0322
5.Vitvar OndřejChlebeček Marek-9-3-9  0323
6.Vojtěch PetrPolach Miroslav-91-9-6 1324
7.Petřík TomášMichek Jakub-71-10-6 1325
8.Vitvar OndřejNetolický Jan-4411-4-42326
9.Vojtěch PetrChlebeček Marek56-4-10-62327
10.Kalhous VlastimilPolach Miroslav-7-4-4  0328
11.Vitvar OndřejMichek Jakub6-10-89-92329
12.Vojtěch PetrNetolický Jan-1166-763239
13.Kalhous VlastimilChlebeček Marek49-98 3149
14.Petřík TomášPolach Miroslav-4-4-7  03410
15.Vojtěch PetrMichek Jakub         
16.Kalhous VlastimilNetolický Jan         
17.Petřík TomášChlebeček Marek         
18.Vitvar OndřejPolach Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalhous Vlastimil21Michek Jakub21
Petřík Tomáš03Netolický Jan21
Vitvar Ondřej03Chlebeček Marek21
Vojtěch Petr12Polach Miroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Loko Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:33618:596TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Jiří
Ecler Michal
 
 
Sedláčková Tereza
Šula Petr
 
 
264  3010
2.Licek Radim
Špaňůr Josef
 
 
Joska Vojtěch
Hanousek Ondřej
 
 
-108-99-82311
3.Ecler MichalHanousek Ondřej-6-9-8  0312
4.Licek RadimJoska Vojtěch11-4-103-112313
5.Špaňůr JosefŠula Petr977  3023
6.Pytlík JiříSedláčková Tereza34-85 3133
7.Licek RadimHanousek Ondřej-79-4-6 1334
8.Špaňůr JosefJoska Vojtěch-6-9-6  0335
9.Pytlík JiříŠula Petr379  3045
10.Ecler MichalSedláčková Tereza-9-9611-102346
11.Špaňůr JosefHanousek Ondřej-44-5-9 1347
12.Pytlík JiříJoska Vojtěch-6977 3157
13.Ecler MichalŠula Petr1166  3067
14.Licek RadimSedláčková Tereza10-9107 3177
15.Pytlík JiříHanousek Ondřej-7-6-4  0378
16.Ecler MichalJoska Vojtěch-63-10-5 1379
17.Licek RadimŠula Petr964  3089
18.Špaňůr JosefSedláčková Tereza5-2-8-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ecler Michal13Hanousek Ondřej40
Licek Radim22Joska Vojtěch31
Špaňůr Josef13Šula Petr04
Pytlík Jiří31Sedláčková Tereza22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy